Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Non Food
Autor Wiadomość
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-21, 23:30   

dlatego ja podziękowałem po 7 latach :) dość tego !!!

Biedronka dała mi wiele doświadczenia tego złego i dobrego :)

niestety GÓRA nie widzi problem w malej liczbie etatów...... !! sami również pokazaliśmy że możemy pracować za 2 osoby.............

TO NIE JEST PRACA TO CYRK
PRACA KIEROWNIKA W BIEDRONCE (aktualnie , mam nadzieje ze coś się zmieni) = POGANIACZ BEDUINÓW :)
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 00:06   

Waffen77 jak umiesz czytać a na pewno potrafisz poczytaj maile jakie nam firma wysyła a później pisz że bzdura jak nie masz pojęcia o czym piszesz. Zasięgnij języka wyżej co się będzie działo z tym nf i co po nowym roku będzie na wyprzedażach a później, proszę Ciebie bardzo, pisz że moje słowa to bzdura. Ok?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Andrea 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Gru 2014
Posty: 31
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 10:05   

Ja też się zwalniam po 4 latach. Mam już dość. Cen 2 razy w tygodniu po 500 i więcej a w międzyczasie jeszcze codziennie ponad 100 do rozniesienia a my wczoraj we 2 + kierowniczka. Mały sklep osiedlowy ale ilość wściekłych klientów jaka się przetacza i kąśliwe uwagi czemu nie ma towaru - bo nie rozstawiony, bo go jeszcze trzeba wydobyć z zawalonego noon foodami magazynu, bo nie ma kto, bo cena się nie zgadza, bo nie ma cen. DOŚĆ!!!
_________________
Andrea
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 17:05   

Temat o rozstaniach z Biedronką jest tutaj
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 18:10   

Włodarz napisał/a:
Waffen77 jak umiesz czytać a na pewno potrafisz poczytaj maile jakie nam firma wysyła a później pisz że bzdura jak nie masz pojęcia o czym piszesz. Zasięgnij języka wyżej co się będzie działo z tym nf i co po nowym roku będzie na wyprzedażach a później, proszę Ciebie bardzo, pisz że moje słowa to bzdura. Ok?


No niestety wczoraj przyszedł emeil i pisze że częśc
dostaniemy z powrotem na dużą wyprzedaż :bu:
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 19:46   

Na chłopski rozum jeśli jakiś nf już pojechał do dostawcy z 3 terminem i wyzerowaliśmy go a teraz wbiliśmy z powrotem na stan to przecież dostawca już go nie przyjmie bo nie będzie czekał nie wiadomo ile (a niektórzy wbili nf z akcji sprzed 5 lat na stan) przecież logiczne jest że ten nf musi się sprzedać bo firma go tak nie wyrzuci sobie bo koszta, same już wynajęcie magazynów zew to są potężne koszta. Od pierwszego dnia jak tylko przyszła inf o tej akcji wiedzieliśmy że ten nf do nas wróci za jakiś czas najpewniej w połowie stycznia jako regrouping więc wypychało się wszystko co się dało żeby tylko się tego pozbyć na jakiś czas.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 22:12   

realistka napisał/a:
I tak się cieszę bo zawsze to coś, ale KR już nas poinformowała, że zwracany NF wraca do nas po świętach :nie:


czyli co? zawracali głowę, zwolnili miejsce na art. świąteczne a po świętach znowu to samo nam dadzą? jesssssuuuu

[ Dodano: 2018-11-22, 22:25 ]
pracuję w Biedronce grubo ponad 10 lat. Fakt, na początku było bardzo źle ale byłam młoda i jakoś to przeżyłam. Teraz te oszczędności na etatach nas zabiją... zwyczajnie jestem zmęczona psychicznie. Obowiązków coraz więcej a nas coraz mniej. Sklep wysokoobrotowy a na zmianie po 4 kasjerów - z czego 3 od 9.30 właściwie siedzi non stop. Sklep, który robi miesięcznie około 2 baniek a na zmianie nas garstka. Każdego dnia do rozłożenia 5 warzywniaków, minimum 5 chłodni i 5-7 kontenerów. A do tego tablica obowiązków - na którą nikt nie zwraca uwagi bo nawet jak cudem jest na zmianie 6 kasjerów to nie da się wszystkiego ogarnąć. Do tego takie akcje jak ten duży zwrot. W sumie fajnie, że był tylko dlaczego jakiś ''megamózg'' wymyślił akcję zwrotów w listopadzie w okolicy świąt? Nie można było w połowie października? Sorry, tak musiałam ponarzekać. Jutro mam wolne to troszkę ochłonę, odpocznę i w sobotę stawię się na 6.00 :)
 
     
Cieślanin 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2018-12-07, 23:26   

A gdzie w Warszawie są Biedronki gdzie stale są wyprzedaże Nonfood? :poszukaj:
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo