Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynagrodzenie pracownika z przeszło 5cio letnim stażem pracy
Autor Wiadomość
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 21:59   

Czcza rozmowa, jeśli wskazesz czego tak usilnie nie przyjmowałam to będzie choć trochę sensowna. Wyraziłam zdziwienie , że nie ma stazowki po 5 latach niczego nie negując. Skąd to rozumowanie ? Nie, nie chce już wiedziec. Beznadzieja i tyle
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 22:31   

AgataSalata napisał/a:
Czcza rozmowa, jeśli wskazesz czego tak usilnie nie przyjmowałam to będzie choć trochę sensowna. Wyraziłam zdziwienie , że nie ma stazowki po 5 latach niczego nie negując. Skąd to rozumowanie ? Nie, nie chce już wiedziec. Beznadzieja i tyle

Cóż, dziękujemy, za twoje sensowne, kulturalne, miłe, taktowne, rozsądne wypowiedzi :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-24, 13:34   

Stazowe jest po roku to wiem, a kiedy później?
  Ocena JMP: 9/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-24, 13:48   

Po 3 latach i koniec :)
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
kropka71 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 18:30   

Po 12 latach tyle samo co po 3 :(
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 18:39   

kropka71 napisał/a:
Po 12 latach tyle samo co po 3 :(


nooo trochę to śmiechu warte
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 19:14   

Czyli po 3 latach dostaje się jeszcze raz i później nic? Nic a nic? Uważam że to bardzo niesprawiedliwe dla osób które pracują ponad 5 lat... Zresztą, co to jest 5 lat jak są pracownicy i z 13 letnim stażem.
  Ocena JMP: 9/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-25, 20:52   

Po prostu firma nie chce zatrzymywac pracowników aż tak długo. Pewnie zdają sobie sprawę z wydajności tak wyeksploatowanego pracownika.
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-25, 22:21   

Skoro są pracownicy z 10 letnim stażem i 13 letnim stażem to Chyba powinno się ich docenić że tyle lat pracują dla jednej firmy. Nie rozumiem całkowicie podejścia do takich pracowników. Wychodzi na to że praca do 3 lat i później czas szukać nowej. :D
  Ocena JMP: 9/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 09:18   

Modelinka87 napisał/a:
Skoro są pracownicy z 10 letnim stażem i 13 letnim stażem to Chyba powinno się ich docenić że tyle lat pracują dla jednej firmy. Nie rozumiem całkowicie podejścia do takich pracowników. Wychodzi na to że praca do 3 lat i później czas szukać nowej. :D

i koniecznie takiej gdzie są podwyżki stażowe , nie tylko po 3 latach ale i po 5 , 6 , 7 i tak aż do 10 :D a może i 20 latach , a co ! należy się :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 09:37   

marta1 napisał/a:
Modelinka87 napisał/a:
Skoro są pracownicy z 10 letnim stażem i 13 letnim stażem to Chyba powinno się ich docenić że tyle lat pracują dla jednej firmy. Nie rozumiem całkowicie podejścia do takich pracowników. Wychodzi na to że praca do 3 lat i później czas szukać nowej. :D

i koniecznie takiej gdzie są podwyżki stażowe , nie tylko po 3 latach ale i po 5 , 6 , 7 i tak aż do 10 :D a może i 20 latach , a co ! należy się :D


Marta, trochę pojechałaś :D ale gdyby po 10 dostali za wytrwałość (znam kilka takich osób) to wcale by nie było głupie, wbrew temu co pisze Larrikol,
Larrikol napisał/a:

Po prostu firma nie chce zatrzymywac pracowników aż tak długo. Pewnie zdają sobie sprawę z wydajności tak wyeksploatowanego pracownika.


to są dziewczyny, które z zamkniętymi oczami zrobią wszystko sprawniej, dokładniej od tych nowych, im nikt nie musi nic mówić, co trzeba zrobić, jak to zrobić, choćby był największy kocioł, wiedzą jak sobie pracę rozplanować, żeby to co najważniejsze ogarnąć - ja wciąż się od nich uczę w wielu sytuacjach
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 09:47   

MalaAsia, dostają nagrodę jubileuszową , firma wybrała taką opcję by docenić takie osoby , jeszcze jakieś dwa , trzy lata i takich pracowników będzie coraz mniej i to nie dlatego że nie ma podwyżek stażowych , wiele firm w tego zrezygnowało już dawno temu , więc ucz się ile możesz ;) , bo bez takiego doświadczenia ta praca i ta firma będzie nic nie warta .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 10:48   

wiem, o nagrodzie, firma by nie zbiedniała gdyby im dała i jedno i drugie, bo tak, one są sercem firmy, ich doświadczenie jest bezcenne, choć, zdarzyło mi się poznać dziewczynę, która twierdziła, że pracuje 10 lat, ale serio, zachowywała się jakby w pracy była pierwszy tydzień (była u nas na zmianie, bo od nas kiero tam pojechał) nie mogłyśmy wyjść z podziwu, że tak można po tylu latach ;)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 11:11   

MalaAsia napisał/a:
zdarzyło mi się poznać dziewczynę, która twierdziła, że pracuje 10 lat, ale serio, zachowywała się jakby w pracy była pierwszy tydzień (była u nas na zmianie, bo od nas kiero tam pojechał) nie mogłyśmy wyjść z podziwu, że tak można po tylu latach ;)

pewnie była już wyeksploatowana :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 11:17   

marta1 napisał/a:
Modelinka87 napisał/a:
Skoro są pracownicy z 10 letnim stażem i 13 letnim stażem to Chyba powinno się ich docenić że tyle lat pracują dla jednej firmy. Nie rozumiem całkowicie podejścia do takich pracowników. Wychodzi na to że praca do 3 lat i później czas szukać nowej. :D

i koniecznie takiej gdzie są podwyżki stażowe , nie tylko po 3 latach ale i po 5 , 6 , 7 i tak aż do 10 :D a może i 20 latach , a co ! należy się :D


Już nie przesadzaj, bo w tej chwili to tylko wyszłaś na dziwną osobę. Rozumiem podwyżka po roku, na zachętę, później 3 jak ma się już w sumie stałą umowę. Po 5 kolejna zachęta żeby jeszcze wytrzymać do 10lecia pracy, bo już się jednak ma jakąś wiedzę, więc żeby zostać fajnie by było w połowie dostać jakiś większy zastrzyk. Po 10 jest oczywiste że podwyżka powinna być, bo wydaje mi się to niesprawiedliwe że osoba która tyle lat pracowała, ma doświadczenie, jest ogarnięta, nie trzeba jej praktycznie nic już mówić bo wie w co ręce wsadzić zarabia tyle samo co osoba która pracuje tylko 3 lata (oczywiście to też nie jest mało, żeby nie było zaraz oburzenia że w czym taki 3 letni pracownik jest gorszy) chodzi mi o fakt docenienia pracownika z takim dużym stażem. Myślą że zegarek i śpiewający Zenek wynagrodzi tyle lat pracy? Ta "14" pensja już by mogła być na wyższym poziomie w nagrodę, ale biedronka taka biedna jest...
  Ocena JMP: 9/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo