Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wynagrodzenie pracownika z przeszło 5cio letnim stażem pracy
Autor Wiadomość
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-11-22, 22:18   Wynagrodzenie pracownika z przeszło 5cio letnim stażem pracy

Witajcie, planuje wrócić do pracy po ponad 3 letniej przerwie związanej z dwiema ciążami i okresami urlopow macierzyńskich/ rodzicielskich. Od polowy 2015 roku wypłacane jest mi wynagrodzenie które otrzymywałam właśnie w tym czasie w którym poszłam na zwolnienie. Nie objęła mnie jeszcze podwyżka stazowa (po 5 latach) ani żadna inna wprowadzona po lipcu 2015. Stąd pytanie o wysokość zarobków pracownika kasjera z 5 letnim stażem w średnim 25 tys mieście. Będę wdzięczna za odpowiedź ponieważ szykuje mi się wiele zmian w życiu (żłobek i przedszkole i inne) i chciałabym przeliczyć czy powrót jest opłacalny. Dzięki 😀
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 22:33   Re: Wynagrodzenie pracownika z przeszło 5cio letnim stażem p

AgataSalata napisał/a:
Witajcie, planuje wrócić do pracy po ponad 3 letniej przerwie związanej z dwiema ciążami i okresami urlopow macierzyńskich/ rodzicielskich. Od polowy 2015 roku wypłacane jest mi wynagrodzenie które otrzymywałam właśnie w tym czasie w którym poszłam na zwolnienie. Nie objęła mnie jeszcze podwyżka stazowa (po 5 latach) ani żadna inna wprowadzona po lipcu 2015. Stąd pytanie o wysokość zarobków pracownika kasjera z 5 letnim stażem w średnim 25 tys mieście. Będę wdzięczna za odpowiedź ponieważ szykuje mi się wiele zmian w życiu (żłobek i przedszkole i inne) i chciałabym przeliczyć czy powrót jest opłacalny. Dzięki 😀

Zarobki po 5, 10, 15, 20 latach pracy są takie same jak po 3
więcej możesz na ten temat znaleźć tutaj
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-22, 22:34   

Nie ma podwyżki stażowej po 5 latach , wszystko na temat ostatnich stawek znajdziesz na forum ogólnym w temacie : podwyżka styczeń 2018
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 00:28   

Niestety nadal nie wiem jak kształtują się zarobki kasjera zatrudnionego od 5 lat. Ps. Kiedyś podwyżki po 5 latach były ..
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 06:34   

Kobieto, skąd my mamy wiedzieć, gdzie pracujesz, podaj może miejscowosc, proponuję przejść się do swojej biedronki i zapytac

No i nie ma stazowych po 5 latach
 
     
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 07:43   

Trochę kultury, bo później stereotyp o kasjerach z Biedronki do kabaretów biorą. A nie każdemu słoma z butów wystaje.
Nie chcesz pomóc ? Nie pisz. Trzeba mieć trochę taktu, chyba, że u Ciebie wyciąganie ile kto zarabia jest na porządku dziennym.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 07:55   

??? Każdy ci napisał, że nie ma po 5 latach ty dalej swoje

Każde miasto ma inne stawki np. W Świnoujściu masz 3250 a pod druga granicą z Ukraina pewnie 2600 i rozumiem, że my mamy ci wypisać wszystkie miejscowości do 25 tys mieszkańców bo ty nie możesz napisać np. Warszawa?
Ostatnio zmieniony przez 2018-11-23, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 09:23   

AgataSalata napisał/a:
Niestety nadal nie wiem jak kształtują się zarobki kasjera zatrudnionego od 5 lat. Ps. Kiedyś podwyżki po 5 latach były ..

tak samo jak zatrudnionego od 3 lat, trudna prawda, ale prawda ;)
poszukaj stawek w temacie
podwyżki
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 12:02   

AgataSalata napisał/a:
Trzeba mieć trochę taktu, chyba, że u Ciebie wyciąganie ile kto zarabia jest na porządku dziennym.

przecież sama pytasz o stawki , czyli ile kto zarabia , u8t3io3p dobrze Ci radzi , najlepsze info znajdziesz u siebie w mieście , nie zarabiamy milionów :D by to była tajemnica ani groszy by nie było się czym chwalić ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 15:17   

marta1 napisał/a:
AgataSalata napisał/a:
Trzeba mieć trochę taktu, chyba, że u Ciebie wyciąganie ile kto zarabia jest na porządku dziennym.

przecież sama pytasz o stawki , czyli ile kto zarabia , u8t3io3p dobrze Ci radzi , najlepsze info znajdziesz u siebie w mieście , nie zarabiamy milionów :D by to była tajemnica ani groszy by nie było się czym chwalić ;)



Najlepsze jest, że jak ktoś chce sprawdzić to znajdzie informacje w prasie nie będąc pracownikiem, a użytkownik nie chce byśmy się dowiedzieli ile zarabia :D mimo, że o to się pyta
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 16:10   

u8t3io3p napisał/a:
marta1 napisał/a:
AgataSalata napisał/a:
Trzeba mieć trochę taktu, chyba, że u Ciebie wyciąganie ile kto zarabia jest na porządku dziennym.

przecież sama pytasz o stawki , czyli ile kto zarabia , u8t3io3p dobrze Ci radzi , najlepsze info znajdziesz u siebie w mieście , nie zarabiamy milionów :D by to była tajemnica ani groszy by nie było się czym chwalić ;)



Najlepsze jest, że jak ktoś chce sprawdzić to znajdzie informacje w prasie nie będąc pracownikiem, a użytkownik nie chce byśmy się dowiedzieli ile zarabia :D mimo, że o to się pyta


nie rozumiecie, zapytać na forum ile będzie się zarabiać jest spoko, bo to co innego niż zapytać w realu konkretną osobę ile zarabia ;) bo to jest nietakt :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 21:20   

Co Wy w tej Biedronce robicie?
Same filozofy co to włos na czworo dzielą.
Smutne to wasze życie , chyba dość sfrustrowane , skoro odreagować musicie na forum.
Nie dziwię się w sumie , bo praca ciężka i jak czytam cały czas nieopłacona w sposób właściwy.
Cieszę się, że mam możliwość zmiany i co niektórym też polecam 😀
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 21:27   

AgataSalata napisał/a:
Co Wy w tej Biedronce robicie?
Same filozofy co to włos na czworo dzielą.
Smutne to wasze życie , chyba dość sfrustrowane , skoro odreagować musicie na forum.
Nie dziwię się w sumie , bo praca ciężka i jak czytam cały czas nieopłacona w sposób właściwy.
Cieszę się, że mam możliwość zmiany i co niektórym też polecam 😀


AgataSalata, cała przyjemność po naszej stronie, że mogliśmy poświęcić swój czas i ci pomóc :) Dziękujemy :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
AgataSalata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 21:30   

Dziękuję uprzejmie za pomoc. Za złośliwości od których aż parno już nie.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-11-23, 21:37   

AgataSalata napisał/a:
Dziękuję uprzejmie za pomoc. Za złośliwości od których aż parno już nie.

to, że nie doceniasz czyichś starań by ci wyjaśnić coś, czego nie chcesz przyjąć do wiadomości, to bardziej twój problem niż tego, kto ci tłumaczy, ale może jakoś z łatką filozofów uda nam się brnąć dalej przez życie, spróbujemy :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo