Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
do zarzadu jmp , ogarnijcie się!!!!
Autor Wiadomość
aneta329 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Mar 2013
Posty: 21
Wysłany: 2018-09-26, 15:33   do zarzadu jmp , ogarnijcie się!!!!

Witam , od napisania postu "Rafał P rzeszowski tyran" nie uczestniczyłem wiele na forum lecz sytuacja w naszym okregu zmusiła mnie ponownie do podzielenia sie moimi "wrażeniami".
MAM NADZIEJĘ ŻE TEN POST PRZECZYTA KTOŚ Z DYREKCJI ,ALE NIE POLSKICH dyrektorów lecz z PORTUGALSKICH WŁODARZY. Więc poruszymy temety takie jak spadek sprzedarzy , lvl,oraz likwidacje.

1. Spadek sprzedaży:
Tak, jako kadra zarzadzająca zgadzam się z tym jest , powód za mało kasjerów.
2.LVL:
Tak zgadzam się z tym jest za mało kasjerów.
3.Likwidacje:
Tak zgadzam się z tym jest za mało kasjerów.

A teraz wytłumaczę SOMOM PSMOM I WSZYSTKIM DLACZEGO!!!!
Wczoraj w ciagu dnia pracy sklep 1 200000 klient 2500 tys 2 kasjerów 1 zmiana i kierownik 2 kasjerów 2 zmiana i kierownik i też nocka 2 kasjerów.
towaru świeżych pozostawionych przez klientów w obrębie kas i czytników cen za co jebi.. nas somy na 350 zł PL!!!!!!! suchych na ok 970zł.Jeżeli to podsumujemy to w miesącu licząc 25 dni przełozymy to na świeże to suma 8750.00 i suche to 24250.00 razem TO JEST 33 000 JEDEN SLEP x 2830 sklepów =93 390 000 !!!!!.
Więc po mojej drobnej analizie nie potrzeba mi WSB I SGH żeby zauważyć przyczynę.
A dyrektorzy Centrów Dystrybucyjnych wysyłają po 3 i 4 palety towaru "calaka" z zapasem na 230 dni żeby miec obrót i pokazać w zarządzie jak sie u nich sprzedaję, a to się niszczy i terminuje na sklepach , gdzie stoją na środkach alejek i klienci nie mają dostępu do towaru.
A i poruszę tu temat "lack" bo towar na sklepie jest tylko niedostepny dla kupujacego.PALETY NIE ROZŁOŻONE TOWARU BRAK W PÓŁKACH. A oni chcą wzrostu sprzedaży ,żalosne.
Panownie Prezesi zastanówcie się co jest Waszym problemem.
Z wyrazami "tylko nie wiem jakimi"
[/list]
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-26, 15:46   

:yeah: Szkoda że nie dopuszczą tych wieści do PT , cenzura JMP , pozdrawiam , zgadzam się w 100 % a do tego jeszcze bałagan, brud bo nie wystarczy posprzątać jak wjeżdża Pedro czy tam Santo , czy jeszcze inny'' święty'' portugalski a po drugie JAKOŚĆ towaru , społeczeństwo to nie świnie , no i co mnie rozkłada mięso z : Francji,Niemiec,Belgii -czyżby spadła sprzedaż ????? hahaha wcale mnie to nie dziwi .tU jest Polska :yeah:
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-26, 17:19   

serio wierzysz w to, ze ktos z portugalii siedzi na naszym forum i to czyta? :D

nawet som i psm ma zwiazane rece, bo ktos z gory im kaze


jesli klienci beda przychodzic to nic sie nie zmieni, musialo by LFL byc na minusie i to nie wiem czy by nie szukali winy w kasjerach
 
     
aneta329 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Mar 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-26, 18:06   

Jezeli ktoś stracił pracę lub mu nie zależy na pracy podaje messengera do Dyrektora na Polskę , proszę mu wysłać link do tematu na nasza biedronkę : Luis Filipe Araujo: bardzo "otwarty człowiek"

[ Dodano: 2018-09-26, 19:49 ]
Nawiązując do tego tematu za te pieniądze można by było zatrudnić 2583 kasjerów na pełny etat przez okres całego roku!!!!! I składanki rozłożone :)
 
     
florabest 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Wrz 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-26, 22:50   

Umieściłam ten post w innym temacie ale tutaj też będzie świetnie pasował choć nie wiem czy tak mogę zrobić.
Mieszkam w Olsztynie. Duże miasto a pracujemy na start 2200 + premia za obecność.
Ja po 7 latach pracy z premią za obecność mam 2100, nie zawsze czasem mniej.
Mieszkam w Dużym mieście, gdzie wszystko kosztuje. czym się różnie od pracownika w przytoczonym już na forum Świnoujściu czy Gdańsku.?? Niczym zapierdziel jak wszędzie, najlepiej gdybyśmy nie jedli nie pili do łazienki nie chodzili:):). (Oczywiście nikt sobie nie pozwala na to :) :) :):):) ) Pracowników coraz mniej, kolejne sieci się otwierają "Lidl" szykuje kolejną podwyżkę a u nas jałmużna. 2 kasjerów na piątek i milion pretensji od KRS bo towar na sklepie, A do jasnej ciasnej kto ma go rozłożyć jak już osiedlowe sklepiki oferują więcej niż biedronka. Wiadomo jest wyjście można się zwolnić i coraz więcej osób podejmuje takie decyzje, zwalniają sie kasjerzy, kierownicy sklepów zastępcy a firma i przełożeni potrafią zrobić wpis do Pamiętnika jaki to bałagan na sklepie , Palety na sklepie. A wszyscy wiedzą jak jest w innych miastach ta sama firma te same realia obowiązki i ten sam zapierdziel. Mając świadomość że taki sam pracownik w innym większym mieście ma większa kasę nie motywuje i coraz więcej pracowników ma po prostu wszystko głęboko wiadomo gdzie. Szczególnie że świat po biedronce też istnieje:):). Skoro biedronke stać aby w gdańsku dać większą kase to dlaczego u nas nie może. Skończyły się czasy gdzie pracownicy walili oknami i drzwiami a na rekrutacji był nie kończący się sznur ludzi. Jeśli nie zaczną szanować tych co im zostali to naprawde będzie tylko gorzej, burdel, brud. podłoga to aż wstyd klei się od brudu, kartony fruwają, pieczywo z piekarni wykładane o 7 a sklepy otwarte od 6 . Bo poprostu nie ma pracownika. A czasy gdzie 12h chodziło się głodnym w pracy i biegało z kartonami dawno sie skończyły i już nigdy mam nadzieje nie wrócą !! !!!!!!!!!
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-27, 04:52   

Podejrzewam, że mimo wszystko masz niższe stawki czynszu niż w Gdańsku, a co do Świnoujścia to masz daleko do granicy, gdzie są stawki w euro i muszą jakoś przyciągnąć pracowników, ty co najwyżej możesz wypłatę w rublach dostać :p

Może w twoim mieście jest duże bezrobocie a to też jest wpływ, jakby nikt nie chciał pracować za te 2200 to stawka była by większą, jakby firma obok dawała 2500 to biedronka napewno by reagował, ale znając życie jest tam wszędzie minimalna
 
     
florabest 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Wrz 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-27, 10:53   

Widzisz i tu się mylisz, coraz więcej sieci daje podwyższki tylko biedronka w tyle, do tego praca do 2, 3 w nocy. Sklepy otwarte do 22
W Lidlu nowy pracownik już ma tyle co w naszej ukochanej biedronce po 10 latach i tylko słychać że zwolnił się kierownik na X sklepie a na Y sklepie kolejny zastępca złożył wypowiedzenie:)i został kierownik z jednym zastępcą i mają do pomocy śmieszne stanowisko Starszego kasjerka, który jest kozłem ofiarnym dla wielkiej Pani KRS:) :) :) :) :) :) %).. Życie jest podobne i opłaty też są podobne i ruble nie są takie złe:) :) :) :) :) :) *

[ Dodano: 2018-09-27, 12:00 ]
Aż żal patrzeć jak ta firma prowadzi politykę sprzedażową i zatrudniania pracowników nie wspomniałam o kasjerach, których jak na lekarstwo, albo mają dość tego syfu i na zwolnieniach siedzą. A biedronka zatrudnia z firmy zewnętrznej ludzi, którzy wpychają towar gdzie popadnie bez ładu i składu, nie wspominam o kilometrowych kolejkach do kas.

[ Dodano: 2018-09-27, 12:24 ]
A i jeszcze jedno, urlopy też kiedyś muszą być wydane nie tylko i wyłącznie 12 dni wolnych za nadgodziny i dwa dni urlopu:):)::):):).
Naszej firmy nie stać nawet na to, aby pracownik w Olsztynie poszedł uczciwie na urlop!!!!!! Bo i po co jak. Może zapierdalać jakiś czas z minimalnym wolnym tylko po to by na koniec kwartału wydać 12 dni wolnego i 2 dni urlopu. Jest 14 dni nie przerwanego odpoczynku i wszystko zgodnie z kodeksem pracy :) :) :) :) :)
TAK JEST W OLSZTYNIE i ludzie na prawdę maja tego dość nie chcą dać urlopów to pracownicy idą na zwolnienia. Godz się marnują, urlop zostaje, coraz więcej osób ma tego dość. I co raz więcej ludzi odchodzi.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-27, 18:14   

Przypominam biedronka dała podwyżkę w styczniu i pewnie da znowu
 
     
florabest 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Wrz 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-27, 22:06   

Hm Podwyżki powiadasz.
Moim skromnym zdaniem podwyżka jest wtedy gdy można ją zobaczyć na koncie.
A jeśli chodzi o kasjerów to przypominam, że została zabrana premia miesięczna na rzecz premii kwartalnej, której ja osobiście nie zobaczyłam na koncie :) :) :) ani mój sklep:) :) :) .
Podwyżki może i były, ale na papieże, a na pewno nie na koncie w banku.
Biedronka jest mistrzem w kombinowania jak tu zabrać iobniżyć pensje pod pretekstem podwyżek :) :) :) :) . Kto zobaczył różnice w wypłacie przed i po podwyżce proszę łapki w górę. Piszę o Olsztynie i pensji kasjera-sprzedawcy >:D
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-27, 22:36   

z tymi premiami przegięli dosadnie.. :bu:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-28, 06:21   

Cały czas zmieniają, może w styczniu będzie inna już premia, ja raz wziąłem w wawie i 3 było z przodu

Moje pytanie brzmi dlaczego nadal tu pracujesz skoro tak źle jest, no bo ja tego nie rozumiem, w każdej firmie są jakieś nie dokładności gdybym ci napisał jakie są w mojej pracy to byś się za głowę zlapala
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-09-28, 07:30   

Bo to są męczennicy. Zła Biedronka i oni robiący za 10 osób. A tak serio to jaki wybór pracy ma osoba pisząca "papieże" w odniesieniu do papieru?
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-28, 13:51   

Może chodziło o dwóch papieży?? ;)
 
     
~CzarnaMamba 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-28, 16:15   

Nie dadzą premii do pensji :D tylko dorzucą do premii za obecność ... tak jak to uczynili rok temu ...
100 do pensji a 200 chyba do obecności jak dobrze pamiętam ...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-28, 18:07   

musza dac do pensji, skoro szczyca sie ,ze maja wiecej niz 10% od minimalnej,a teraz jest 2200 w biedrze, minimalna wchodzi 2250 czy cos takiego wiec spodziewal bym sie 200
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo