Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej kuriozalne błędy na kasie
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-06, 16:43   

Musicie uważać na skrzydełka z kurczaka. Niektóre z opakowań wchodzą jako podudzia.
 
     
nowy_inf

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-07, 22:48   

[quote="kostuch"]
patogen123 napisał/a:
Czekałem, aż u8t3io3p, zacznie bronić informatyków. :boks:

czasem nawalą informatycy, czasami marketigowcy ale czasami kupcy w biurze głownym :P


tak się składa, że za kody EAN jest odpowiedzialny Dział Zakupów i często im się zdarzają błędy. Informatycy nie mają nic do tego bo za każdą kategorię produktów odpowiedzialny jest Kupiec i to On (Ona) wprowadza dane do SAP a te trafiają dalej do Marketu i kas. Więc jeśli Kupiec lub Asystent kategorii nawali to niestety wychodzą takie kwiatki...
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-07, 23:59   

[quote="nowy_inf"]
kostuch napisał/a:
patogen123 napisał/a:
Czekałem, aż u8t3io3p, zacznie bronić informatyków. :boks:

czasem nawalą informatycy, czasami marketigowcy ale czasami kupcy w biurze głownym :P


tak się składa, że za kody EAN jest odpowiedzialny Dział Zakupów i często im się zdarzają błędy. Informatycy nie mają nic do tego bo za każdą kategorię produktów odpowiedzialny jest Kupiec i to On (Ona) wprowadza dane do SAP a te trafiają dalej do Marketu i kas. Więc jeśli Kupiec lub Asystent kategorii nawali to niestety wychodzą takie kwiatki...

A potem my najgorsze kwiatki zbieramy ehh
Prosze Pani Bo dlaczego to i za tyle? Ja tego nie bralam/em. Bo to sie u was czesto zdarza. Oszukujecie. Nie mam okularow i nie wiem czy Pani resztę dobrze nabila. ble ble ble uroki pracy dobrze ze ja tylko na 1/2 etatu to mam duuzo cierpliwosci :boks: ;)
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-08, 18:17   

Ostatnio wjechało przynajmniej na część sklepów piwo Somersby. Jeden czteropak wchodzi jako... cztery czteropaki za 54,32 PLN. Okazało się że trzeba odbijać z puszki kod kreskowy. Niestety jak już się zorientowałem że coś jest nie tak, klient zdążył te 54 zł za jeden czteropak piwa Somersby zapłacić, a potem musiał poczekać na korektę paragonu (czyt: zwrot i nabicie poprawnie JEDNEGO czteropaku).

[ Dodano: 2018-08-05, 21:43 ]
Dzisiaj przy próbie nabicia JEDNEJ książki jakiejś edukacyjnej dla dzieci za 20 zł bez grosza weszło na kasę 56 książek za bagatela 1119,44 zł. Kobieta oczywiście nie miała zamiaru tyle zapłacić. Po odnalezieniu w systemie kodu wbijającego jedną książkę ostatecznie ją kupiła.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-08, 17:20   

z kodu na pekince dziś wbijało pora, ciekawe co jest z tą pekinką bo albo kod wcale nie działa albo coś odwala ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-08, 19:16   

MalaAsia napisał/a:
z kodu na pekince dziś wbijało pora, ciekawe co jest z tą pekinką bo albo kod wcale nie działa albo coś odwala ....


Mi dzisiaj normalnie wchodziła kapusta pekińska z kodu. I to z normalną wagą a nie że jedna kapusta miałaby kosztować z 200 zł. Przed zamknięciem mojego sklepu do remontu we wrześniu 2017 przyszła któregoś razu jedna kobieta i po uchwyceniu kierownika sklepu przy mojej kasie powiedziała "będzie zwrot". Z początku kierownik nie chciał zrobić zwrotu "bo otrzymała 12 naklejek za zakupy na świeżaki" ale gdy zauważył że to jednak faktycznie błąd innej kasjerki która nie zwróciła uwagi na to że weszło 38 kilogramów kapusty pekińskiej zamiast właściwej wagi, zwrot zrobił już bez gadania. Sam osobiście też raz w trakcie trwania akcji ze świeżakami omyłkowo wbiłem kilogram awokado hass zamiast wagi jednego owocu awokado hass - i jeszcze wydałem z tych dużych zakupów 21 naklejek. No ale z uwagi na mój błąd prowadzący zmianę zrobił klientowi zwrot.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo