Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sieć TuBiedronka
Autor Wiadomość
mikolajnicza

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-11-19, 14:53   TuBiedronka - prefiksy numerów

Prośba skierowana głównie do pracowników sklepów, jako, że nie jestem w stanie w inny sposób uzyskać interesującej mnie informacji: czy możecie sprawdzić numery sprzedawanych starterów TuBiedronka i napisać (poniżej lub bezpośrednio) jakie prefiksy posiadają, wiem, że kiedyś było to 8822, później 7272. Najlepiej podajcie jakieś przykładowe numery.

Z góry dzięki.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-19, 15:09   

A jaki to problem pójść do sklepu i przejrzeć numery?
 
     
mikolajnicza

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-19, 16:46   

W sklepach w swoim mieście i okolicy to nie problem.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-01, 21:09   TuBiedronka

Co sądzicie o naszej biedronkowej sieci komórkowej TuBiedronka działającej od 2009 roku? Czy ktoś z was w ogóle używa numeru w TuBiedronka i jeśli tak, jakie są wasze opinie? Czy w ogóle w waszych sklepach jacykolwiek klienci kupują doładowania lub startery do TuBiedronki?

Zacznę od siebie: oferta dość słaba, doładowania dostępne wyłącznie w sklepach Biedronki (żeby chociaż możliwe było doładowanie zwykłym kodem prepaid T-Mobile...). Oczywiście nie mam numeru w tej sieci aczkolwiek używam numeru telefonu kupionego jako starter w Biedronce ale T-Mobile na kartę - od roku mam ten sam numer ale w abonamencie T-Mobile. Zainteresowanie starterami do tej sieci oraz doładowaniami w mojej miejscowości (4 sklepy Biedronki w moim mieście) jest w zasadzie zerowe. Od początku swojej pracy w sieci sprzedałem oszałamiającą ilość 2 starterów, może z 10-15 doładowań, jakieś 3-4 telefony z załączonym starterem TuBiedronki. Wprowadzona w grudniu zeszłego roku promocja powodująca zapisanie 20% kwoty kupionego doładowania do TuBiedronki jako rabat na następne zakupy ma z założenia utrzymać tą sieć komórkową przy życiu. Zainteresowanie znowu w zasadzie zerowe. Miałem aż 2 klientów którzy mieli takie rabaty. Jak dla mnie jeden z najbardziej nietrafionych pomysłów Biedronki. Co lepsze by zarejestrować numer trzeba udać się do salonu T-Mobile (lub mając numer w tej sieci choćby i na kartę, próbować poprosić o przepisanie danych i zarejestrowanie). Jeżeli ktoś z zastępców kierownika/kierowników rejestrował klientowi jakikolwiek starter, jak taka procedura wygląda w sieci Biedronka?
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 21:19   

Przecież w Biedronce normalnie rejestrujemy numery pre-paid. Ostatnio nawet zdażyło mi się rejestrować numer na karte pobytu. Wszystko trwało maks 3 minuty.

Jeśli chodzi o samo zainteresowanie klientów no to szału nie ma. Ale chyba wszystkie telefony w Biedronkach oraz telefony góry są pewnie w tej sieci. To pewnie będzie ponad 3 000 użytkowników.

:)
  Ocena JMP: 2/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-14, 18:28   Sieć TuBiedronka

Co sądzicie o arcymainstreamowej sieci TuBiedronka, do której doładowania oraz co lepsze startery prawie w ogóle się nie sprzedają? Ja przez 3,5 roku pracy sprzedałem aż 2 startery do sieci TuBiedronka, kilkanaście może doładowań oraz z 5 telefonów z załączonymi kartami SIM do TuBiedronki.

Czy ktoś miał na kasie wykorzystanie przez klienta rabatu otrzymanego na kartę Moja Biedronka za zakup z okazaniem karty MB doładowania do sieci TuBiedronka? Ja takich klientów miałem słownie dwóch od początku trwania promocji. Dla mnie jest to rozpaczliwa próba utrzymania sieci przy życiu. Promocja się kończy 30 czerwca 2018 roku (patrz link: https://static.biedronka.pl/pdf/tubiedronka-razem-zbierzcie-wiecej.pdf?v=683&_ga=2.62607852.1973027558.1528996778-470198514.1526374976 ) a zainteresowanie klientów takim sposobem uzyskiwania rabatów na zakupy w zasadzie zerowe. Jak myślicie - jaka przyszłość czeka sieć TuBiedronka? Wg mnie szybciej czy później upadnie a klienci może zostaną przeniesieni do T-Mobile na kartę.
 
     
~Rootek90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-06-15, 10:53   

TuBiedronka najlepsza siec, juz +10 do prestizu jak znajomi sie pytają z jakiej sieci mam numer a ja odpowiadam "z tubiedronka" :D , Nie mowiac juz o pakietach internetowych itp
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-15, 17:18   

Kupiłam dla mamy ,bo na szybko potrzebowała nowy numer.
Z tu biedronka był fajny łatwy numer do zapamiętania :yeah: więc kupiłam Na razie działa Kiedyś na pewno przeniosę numer do innej sieci . :D
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-02, 11:58   Saldo TuBiedronka na karcie Moja Biedronka klienta

30 czerwca skończyła się promocja dzięki której można było uzyskiwać na kartę MB 20% wartości kupionego doładowania do sieci TuBiedronka jako rabat na kolejne zakupy. Same rabaty można wykorzystywać do dnia 31 sierpnia 2018 roku.

Czy ktokolwiek z was miał klienta korzystającego z takiego rabatu i jeśli tak, to ilu? Ja przez 7 miesięcy trwania akcji miałem takich klientów słownie dwóch. Jeżeli sprzedaję ROCZNIE pięć doładowań do sieci TuBiedronka to jest wszystko. Jednym słowem promocja zupełnie nieudana. Miałaby szanse powodzenia gdyby te 20% rabatu zapisywanego na karcie MB dotyczył WSZYSTKICH dostępnych doładowań w sklepie.
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-02, 11:59   

tak, w sumie sami Ukraińcy ;)
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-02, 12:04   

Patrycja. napisał/a:
tak, w sumie sami Ukraińcy ;)

U nas nawet Ukraińcy z tej sieci nie korzystają.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-02, 13:13   

Temat tak samo popularny jak sieć TuBiedronka :P :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
1corka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-11, 05:20   

a czy muszę podawać moje dane by zarejestrować sieć w TuBiedronka? Czy istnieje jeszcze jakiś sposób, karta sim, które nie wymaga podawania swoich danych osobowych?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-11, 06:24   

Sorry, ale karta sim to zbyt groźna rzecz, aby rząd Ci pozwolił mieć taką anonimowo. Jeżeli chcesz zrobić rządowi na złość to idź i poszukaj jakiegoś menela, który w zamian za wódkę zarejestruje kartę na siebie.
  Ocena JMP: 3/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-11, 18:33   

1corka napisał/a:
a czy muszę podawać moje dane by zarejestrować sieć w TuBiedronka? Czy istnieje jeszcze jakiś sposób, karta sim, które nie wymaga podawania swoich danych osobowych?


Jeżeli ktoś ma jakikolwiek numer w sieci T-Mobile (nawet choćby na kartę) może zarejestrować numer przez przepisanie danych. Mi akurat tak poszła rejestracja numeru w sieci TuBiedronka - rejestrowałem kartę SIM którą otrzymałem w prezencie od jednej z koleżanek z pracy bo chciałem sprawdzić czy uda mi się ją zarejestrować bez przychodzenia do salonu T-Mobile lub z powrotem do sklepu Biedronka. Sam używam numeru abonamentowego w T-Mobile, co lepsze kupionego jako starter T-Mobile w jednym ze sklepów Biedronka w 2015 roku (został przeniesiony z karty na abonament).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo