Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze pomysły...
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-11, 21:22   

miotelka26 napisał/a:
Kierownicy jak i zastępcy mówią nam abyśmy prosili o drobne, ale ile razy możemy prosić?

Tak właściwie to nie możemy prosić, a w praktyce jesteśmy zmuszeni sytuacją prosić cały czas, nie tylko o drobne, jako grosze, ale po prostu o płacenie jak najdrobniej, o ile z bilonem ludzie chyba przywykli, żeby dawać końcówki i może nawet sami tak wolą, bo nie zbierają im się te klapiaki i nie wysypują z portfeli, to z banknotami 10 i 20 zł cały czas jest problem, ja jeśli mam wydać 30 zł to proszę, czy klient ma 20, bo 50-tek mam przeważnie więcej, jak mam wydać 40 to proszę o dyche, a o końcówki to cały czas, każdego klienta, chyba, że nie mam dziesiątek i dwudziestek...to stopuję a jak nazbieram banknoty, to znowu o monety proszę ... Może nadejdą czasy, że nie będzie potrzeby prosić, hehe, teraz, nawet świeżo po zasileniu, mimo, że mam, to proszę, by było na gorsze czasy, a raczej, by ktoś kto weźmie kasetkę po mnie miał czym sobie poszastać :P
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 17:37   

Trzeba podwyższyć ceny o 10 % i dać 9% rabatu jeżeli ktoś płaci kartą.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-12, 20:40   

patogen123 napisał/a:
Trzeba podwyższyć ceny o 10 % i dać 9% rabatu jeżeli ktoś płaci kartą.


skoro twierdzisz, że trzeba, to pewnie tak jest i biedra uzna to za konieczne i niezwłocznie wprowadzi
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-13, 19:38   

Trzeba, żeby nie było problemu z drobnymi, ale to nie jest problem Biedronki tylko tych, których posadziła na kasie.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-13, 20:03   

patogen123 napisał/a:
Trzeba, żeby nie było problemu z drobnymi, ale to nie jest problem Biedronki tylko tych, których posadziła na kasie.


Jak trzeba, to kiedy twój projekt rusza? nie mogę się doczekać, bo nie lubię problemu z drobnymi
 
     
anndett 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Paź 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-15, 20:31   

Macie jakieś pomysły na ułożenie n/f na magazynie? U nas są dwa magazyny i na każdym ściana płaczu, jak to szybko ogarnąć, wiem że przerzuty można zrobić , ale co z resztą.trzebs to jakoś poukładać, ale jak to sprawnie zrobić, żeby potem nie szukać zwrotów tydz czasu?
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-15, 20:59   

U nas kartony od bananow opisane co w ktorym jest (tylko trzeba sie trzymac ze jak sciagasz opisujesz -z czasem sie udaje ;) )stoja w rzedzie napisami do przodu
 
     
~Ania 40 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 48
Skąd: Trójmiasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-14, 09:46   

Firma wymagające nie proszenia o drobne klientów, musi w stu procentach zapewnić zapas bilonu i odpowiednich banknotów. Już tyle czasu się o tym mówi. Tak naprawdę jest to problem nr 1, ciekawe czemu jest tak uparcie ignorowany. Wizerunek firmy jest tragiczny, w porównaniu z Lidlem to slums. Wszyscy znajomi jak mają do wyboru oba te sklepy to wybierają niestety Lidl chociaż w biedrze jest większy asortyment argument: wiecznie zastawione alejki,nie ma jak dostać się do towaru. Problem nr 2 to oczywiście mało ludzi na zmianie, ale można o tym gadać w nieskończoność i tak powiedzą,nie wprost, żebyśmy pocałowali się w dupę. :P
  Ocena JMP: 7/10
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-14, 12:22   

Mamy robić dla firmy milionowe obroty, mając w kasetce 400zł. Śmiech. Żebrzemy na kasach uwłaczając swojej godności. Firma daje podwyżki, premie sraty taty.... a to jedno od lat się nie zmienia, marne 400zł. Czy ktoś w końcu na tych stołkach się obudzi??? Niby taka wielka firma, że odkupują Piotra i Pawła. A nie ma możliwości podniesienia standardów pracy.
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
~Rootek90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-06-14, 13:03   

nie podoba sie to sie zwolnij, zrozum jedno ty jestes tam nikim tylko numerkiem sap a twoje wypociny są na marne.
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-14, 19:48   

Naprawde nie można go zbanować? Moderatory ile można, ja też się domyślam że to pewna była osoba z forum, ale dajce już mu bana, bo który raz już kogoś obraża. Jak ma biedronki za śmieci to niech ma, ale chociaż na forum biedronki niech czysto od wyzwisk.
  Ocena JMP: 2/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-14, 20:11   

  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-15, 06:02   

patogen123 napisał/a:
Obrazek


Ale ręką swędzi by sprawdzić co napisal

Nic na to nie poradzisz zawsze będzie pytanie o drobne, ciesz się, że są karty, gdzie myślę, że większość ludzi płaci plastikiem
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-15, 08:13   

Można tyle ile "moderatory" mają cierpliwości ;) jedno ostrzeżenie już poszło i na razie starczy. Miej na uwadze też to, że nie każda złośliwa uwaga, zasługuje od razu na bana. Tymczasem, proszę o wypowiedzi w ramach tematu. Wszelkie skargi i zażalenia przyjmuję na PW ;)
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-11-03, 17:24   

Powinny zostać przede wszystkim zmienione procedury odnośnie banknotów 100 zł w kasetce. Od momentu pojawienia się nominałów 500 zł (OK, większość tych banknotów nadal w bankach leży, do obrotu publicznego weszło póki co kilkanaście milionów sztuk tych banknotów) zwiększyła się dramatycznie liczba banknotów 200 zł w obiegu. Często gęsto trudno wydać resztę z banknotu 200 zł nie łamiąc przy tym procedur. Sam na jednej zmianie rekordowo wydałem aż 12 banknotów 100 zł z powrotem klientom na zasadzie wydawania reszty z banknotu 200 zł, oczywiście jest to złamanie obecnie obecnie obowiązujących procedur ale uratowałem sobie część drobnych po 10, 20 i 50 zł. Te 2-3 może 4 banknoty 100 zł w kasetce nieraz by uratowały życie. Zamiast wydać połowę drobnych z kasetki, wydałoby się klientowi po prostu setkę...

Kolejny pomysł: wieszanie nad towarami typu marchew na sok 2 kg, ziemniaki 3 kg siatka, cebula 1 i 2 kg, chusteczki Dada Every Day 3x72 sztuki (a przyjeżdżają niekiedy też megapaki po 5-7 sztuk), soczki Riviva 4x0,2l czytelne komunikaty: PROSIMY NIE ROZRYWAĆ, SPRZEDAŻ TYLKO W CAŁYCH OPAKOWANIACH. Może w końcu skończyłby się koszmar tłumaczenia, dlaczego nie można sprzedać tych kilku nieobranych cebulek albo jednego soczku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo