Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOK - brak odpowiedzi ponad 30 dni
Autor Wiadomość
Pawelbuczek1987 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-05-08, 16:29   BOK - brak odpowiedzi ponad 30 dni

Witam. Nie dawno była promocja w tygodniu kupujesz w weekendy zyskujesz. Przy zakupie za min. 50zł z działu tekstylia powinno otrzymać się 5 bonów po 10 zł do wykorzystania w soboty. Wydruku nie dostałem mimo spełnienia warunku i okazania karty. Pracownik poincormował żeby zgłosić to do BOK podać dane tj. nr karty nr tel zdjęcie paragonu. Tak zrobiłem minął ponad miesiąc odpowiedzi brak. Dzwoniłem tak potwierdzają że jest reklamacja status bez odpowiedzi.
W rozmowie tel przekazano mi informację że zgłosi pracownik ponaglenie czy coś do osoby rozpatrującej. To było ponad tydzień temu i dalej cisza. Olać sprawę skoro mnie olali czy mogę coś jeszcze zrobić?
Dodam że tego dnia w innym sklepie znajomy miał tak samo.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-08, 16:52   

Czekać, skoro reklamacja przyjęta to muszą się ustosunkować, takich jak Ty jest duuużo więcej i stąd opóźnienia. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Pawelbuczek1987 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 13:15   

Hell napisał/a:
Czekać, skoro reklamacja przyjęta to muszą się ustosunkować, takich jak Ty jest duuużo więcej i stąd opóźnienia. ;)


Jednak okazało się, że to ściema, nie rozpatrują reklamacji, brak odzewu przez ponad 2 m-ce czy chociażby informacji o opóźnieniach.
Nie spodziewałem się, że Biedronka tak olewczo podejdzie do klientów - no nic trudno dałem się naciągnąć, ale już się na takie "promocje" nie złapię.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-12, 15:19   

50 zł należało wykorzystać na jakiekolwiek tekstylia, czy może był regulamin, a w nim lista produktów objętych promocją?
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 20:34   

Dziwne. Ja nie raz zgłaszałem reklamacje i najczęściej odpowiedzi były do 7 dni, a zwrot kasy za nienaliczone promocje w ciągu kolejnych 7 dni.
  Ocena JMP: 5/10
     
Pawelbuczek1987 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 21:57   

Tak, promocja dotyczyła dokładnie:
"W dniach 03.04-04.04 zrób zakupy w Biedronce za minimum 50 zł (dotyczy wyłącznie artykułów przemysłowych)."

Oczywiście warunek został spełniony.

Nie chodzi o samo 50zł, tylko o podejście.
Gdyby nawet stwierdzili, że mimo wszystko nie spełniono wymogu, tj. kupiono artykuły nie przemysłowe, nie biorące udziału w promocji, to chyba powinni tak czy siak przynajmniej dać odpowiedź.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-13, 08:00   

To może skontaktuj się z nimi i powiedz im, co myślisz. Być może zareagują, bo na forum raczej nikt tego nie przeczyta.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-13, 08:29   

https://www.uokik.gov.pl/kontakt.php

Zanim się znowu odezwiesz do Biedronki, skontaktuj się z UOKiK w tej sprawie.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo