Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: DarkSide
2016-10-22, 14:23
Kody PLU w Biedronce
Autor Wiadomość
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 20:03   

A kod na pączek twist ?
 
     
~Karolinactr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 20:11   

O właśnie na pączka twist ma ktoś kodzik?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 20:29   

Karolinactr napisał/a:
O właśnie na pączka twist ma ktoś kodzik?


to będzie 11-sty pączek w mojej kolekcji kodów, a donutów naliczyłam 20, czy kogoś, tam na górze, nie przygrzało słonko za mocno czasami?
 
     
~Karolinactr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 20:33   

Pracuje w biedronce tydzień a i tak nie mam wypisanych Wszystkich kodow w notesie bo nie mamy wszystkich donutow i innych a i tak musze sie nauczyc je rozróżniać. Mimo checi nie mam czasu bo albo szybko szybko mix do rozladowania albo szybko szybko warzywka i owoce. A nie daj Boże ustaniesz i popatrzysz co jest za asortyment i juz opr...a wtedy na kasie nie rozroznaim tego wypieku itp. :/
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-11, 20:47   

MalaAsia, a pamiętasz je wszystkie? ;) )
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 21:32   

Larrikol napisał/a:
MalaAsia, a pamiętasz je wszystkie? ;) )

haha, fajny żarcik :D a po co ja swój superkodownik stworzyłam? :rool: żeby leżał i się kurzył? :D powiem tak - te w stałej i bieżącej ofercie nawet w miarę dają się ogarnąć, ale te które były u nas raz, czy dwa, kod spisany pozostał, ale pojęcia już nie mam nawet jak to badziewie wyglądało :D
 
     
Tamaya 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Sie 2017
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-11, 22:02   

Karolinactr napisał/a:
O właśnie na pączka twist ma ktoś kodzik?


69752
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-12, 10:04   

Za moich czasów to był pączek mrożony i drożdżówka regionalna, później dorzucili donuta. I było ok. Jakk wstawili piece, doszło kilka słodkich indeksów i powinno starczyć. A jak teraz patrzę na te półki mrożonego badziewia to słabo się robi...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 10:32   

Larrikol napisał/a:
Za moich czasów to był pączek mrożony i drożdżówka regionalna, później dorzucili donuta. I było ok. Jakk wstawili piece, doszło kilka słodkich indeksów i powinno starczyć. A jak teraz patrzę na te półki mrożonego badziewia to słabo się robi...


Półki jak półki, wyobraź sobie co się dzieje w mroźni, gdy kartonów tego masa, miejsce zajmują, a piecze się po 3-4 sztuki bo nie schodzi, ile razy to co rano wypieczone wieczorem w skrzyni ląduje, a rano znowu kilka trzeba wypiec bo od lezenia w mroźni na pewno się nie sprzeda ... jest kilka sprawdzonych ciastek, snacków, które się dobrze przyjęły, to często jest tak, że jak są w promocji to nie przyjeżdżają, ale jakieś pierdoły, których nikt nie kupuje - kartonami
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 19:09   

Jeszcze spoko jak masz mroźnie, bez mroźni to są dopiero jaja. Kiedyś mieściliśmy się w dwóch zamrażarkach, teraz są trzy i tak codziennie paleta pieczywa rozmrożona. I tak ciągle brak wyrobionego budżetu, PL masakryczne. A jak u Was z raportem 158? Bo miał być taki super pomysł, a tu dupa po tygodniu na większości sklepów każdy miał go gdzieś, a góra nawet pieniądze wydała żeby piece pod internet podłączyć i kontrolować. Tak samo z genialnym pomysłem kalendarza TO DO. Ostatnio była ankieta co jest nie tak, że nie działa i czy jest sens dalszego próbowania go wprowadzania. Co pomysł to gorszy...

U nas jest już kolba kukurydzy, ja niestety nie pamietam kodu.
  Ocena JMP: 2/10
     
#nesca201 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 19:24   

Niby mroźnia fajna rzecz,ale oprócz odpieku są tam mrożonki i mnóstwo lodów bo ma być,bo zapowiadają upały.
Obrócić się nie idzie ale kogo to interesuje ,że nie ma jak zrobić odpieku.
Pomijam już kwestię zdrowotne i wpadasz z plus 20,spocona jak mysz do -19,po prostu bosko.
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 20:20   

u nas w końcu jest mroźnia!!! , ale taki sajgon w niej że ogarnąć jej nie można... nie ma kto świeżych przerobić a co dopiero lody poszukać w mroźni ... heh
>:D ;/
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-12, 22:26   

maniek19 napisał/a:
U nas jest już kolba kukurydzy, ja niestety nie pamietam kodu.


W zeszłym roku wchodziła na kodzie 261, ale trzeba by sprawdzić czy jeszcze jest aktualny.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-13, 09:56   

Karolinactr napisał/a:
Pracuje w biedronce tydzień a i tak nie mam wypisanych Wszystkich kodow w notesie bo nie mamy wszystkich donutow i innych a i tak musze sie nauczyc je rozróżniać. Mimo checi nie mam czasu bo albo szybko szybko mix do rozladowania albo szybko szybko warzywka i owoce. A nie daj Boże ustaniesz i popatrzysz co jest za asortyment i juz opr...a wtedy na kasie nie rozroznaim tego wypieku itp. :/

ja oglądałam je przed pracą, jak 2 zmiana, zanim weszłam na socjal, patrzyłam co jest, jak wygląda i czy mam kody, a najbardziej nauczyłam się rozróżniać rozkładając i ściągając pieczywo, no i oczywiście robiąc odpiek
Co do spisanych kodów, na str 262 tego działu masz post z wszystkimi kodami, aktualnymi na tamtą chwilę, na dalszych str kilka nowych zostało jeszcze przez użytkowników podanych, mając kody zawsze można klienta spytac jaką bułkę wziął, niektórzy nie mają pojęcia, ale niektórzy kojarzą :)
 
     
~Karolinactr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Cze 2018
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-13, 15:51   

MalaAsia napisał/a:
Karolinactr napisał/a:
Pracuje w biedronce tydzień a i tak nie mam wypisanych Wszystkich kodow w notesie bo nie mamy wszystkich donutow i innych a i tak musze sie nauczyc je rozróżniać. Mimo checi nie mam czasu bo albo szybko szybko mix do rozladowania albo szybko szybko warzywka i owoce. A nie daj Boże ustaniesz i popatrzysz co jest za asortyment i juz opr...a wtedy na kasie nie rozroznaim tego wypieku itp. :/

ja oglądałam je przed pracą, jak 2 zmiana, zanim weszłam na socjal, patrzyłam co jest, jak wygląda i czy mam kody, a najbardziej nauczyłam się rozróżniać rozkładając i ściągając pieczywo, no i oczywiście robiąc odpiek
Co do spisanych kodów, na str 262 tego działu masz post z wszystkimi kodami, aktualnymi na tamtą chwilę, na dalszych str kilka nowych zostało jeszcze przez użytkowników podanych, mając kody zawsze można klienta spytac jaką bułkę wziął, niektórzy nie mają pojęcia, ale niektórzy kojarzą :)



Juz zaczynam ogarniac te bułki itp. U mnir w biedronce nie ma czasu przy odpieku zeby sobie popatrzyc na to bo trzeba szybko szybko....alejakos daje rade. Chyba bede musiala zanim zaczne popoludniowa zmiane popatrzyc co za wypiek jest dostepny. :) kody mam juz spisane w notesie. :) jedyne co mimnie jeszcze stresuje to te wszystkie cukierki^^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo