Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
L4 a grafik
Autor Wiadomość
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-06-03, 20:11   

Po pierwsze to kozy z Tobą nie pasałem , więc o cwaniaków mnie nie wyzywaj prymitywie. Po drugie nie odnosiłem się do ewentualnego zmieniania godzin pod L4 bo to już każdy wie że kryminał.
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-03, 20:22   

Przecież jesteś zks, dlaczego nie wyjaśnisz tego ze swoim ks? Jako kierownik wiesz, kiedy można zmienić grafik, a kiedy jest to zabronione. Samo pisanie nie rozwiąże Twoich problemów. Jeśli to po złości, to zostań na zwolnieniu do końca czerwca i nie będziesz miała nic do odrabiania.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-04, 11:26   

Wiadomo kogo zdegradują na starszego kasjera hahaha. Takich Zks co pracuja a niewiedza dlaczego.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-04, 12:00   Re: zl

kiki2 napisał/a:
witam mam pytanie w poniedzialek bylam ostatni dzien w pracy od wtorku szpital-zabieg poinformowałam ks ze mnie nie bedzie w poniedzialek wydrukowałamsobie grafik telefonicznie poinformowałam ze mam 14 dni zl zawaząć zl ks dała mi grafik odbierajac grafik mam inne godziny nap piatek 22 mialam wolne teraz mam naniesione godziny zabrane z zl a tam gdzie zl wpis wolne czy tak można


kiki2 napisał/a:
problem w tym ze to ks mi zmienil grafik jestem zks-wiec sama sobie grafik wydrukowalam przed szpitalem


Najsmutniejsze, że taka osoba, która nawet nie umie się wysłowić, a do tego nic nie wie ze spraw, które powinna potrafić wytłumaczyć swoim podwładnym jest na stanowisku i zgarnia kasę, jak inni też się tak znają na swojej robocie, to nie ma się co dziwić że mają degradować zks-sów na starszych kasjerów .... dobrze, że na naszym sklepie ogarnięci są kierownicy :)
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-06, 22:22   

Taka polityka firmy ze zks zostaja za przeproszeniem głąby ktore nic nie umieja a sa wlazo dupami, lub byly przyjmowane z polecenia. Pracuje juz 5 lat. Pierwsze przechodzilam boje zeby dostac caly etat, potem moze I chcialabym zostac zks ale awansowaly laski ktore nawet nie wiedzialy kiedy sie sciaga pieczywo. Sorry ale gdzie ci KS maja oczy jak wybieraja sobie wspolpracownikow. Bo wola lizo dupy I podpierdalaczy. Sorry ale brutalnie to napisze bo jak widze co sie dzieje na biedrach to rece opadaja. Jeden madrzejszy od drugiego. A najgorsi to sa ci co pracuja juz po kilka lat. Przychodzilo mnostwo ospb ktore moze by.zostalo ale jak co 5 minut z pretensjami do nowych no to kazdy wymieka I ucieka .

[ Dodano: 2018-06-06, 22:29 ]
A po drugie jesli chodzi o l4 to normalne ze jej ustalili godzin na koniec.miesiaca bo konczy sie okres rozliczeniowy I godzin moze jej brakuje a za l4 licza tylko 8h. Ja tez tak mialam ze rypalam kilka dni pod rzad po 10 I 12 h. Widzialam nie raz jak robily grafiki I przy zatwierdzaniu wyskakuje im blad gdy cos nie pasuje. A pozatym wyzwiska na forum . Jejku jakie to prymitywne. Zamiast isc do ks to lepiej pouzywac na forum. Jest takie stwierdzenie kozak w necie , pisda w swiecie. Chyba cos w tym jest.
 
     
Naukowiec 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 2018-06-06, 22:49   

Otoz to, widzialem jak ucza sie obslugi - kompa - systemu toz to nie jest trudne no moze dlatego, ze mam "smykałkę do tego", kwestia proceduralne mozna sie wyuczyć z ksiązki. Czasem mysle, ze KS to dostali po znajomosci te stanowiska bo na pewno nie, że wzgledu na kompetencje.
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo