Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oświadczenie o zarobkach
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-23, 10:38   

Ja proponuję bliższy kontakt z interpunkcją. Druga część zdania kompletnie utopiona stylistycznie
Marcel1980 napisał/a:
takie wiadomości otrzymuje sie tylko od uczęszczania do szkoły.......
Chyba jasnym jest, że zasady pisowni to nie tylko ortografia i gramatyka? Pozatym: co to za znak interpunkcyjny, który ma tyle kropek? Hmm... pan chyba też opuścił trochę zajęć w szkole :)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-23, 18:01   

Marcel1980 napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
Marcel1980 napisał/a:
Rootek90 napisał/a:
trzech to dzielisz dochod na trzy osoby.


Skoro autorem posta jest Kobieta to powinniśmy napisać "troje" a nie "trzech", ale takie wiadomości otrzymuje sie tylko od uczęszczania do szkoły.......

Gdy się poucza innych i wytyka błędy językowe, to wypada ich nie popełniać i poprawnie budować własne wypowiedzi :)


Prosze mnie pouczyć i konkretnie wskazac miejsce w którym popełniłem błąd gdyż jakoś nie mogę go znaleźć...


to, że ich nie widzisz świadczy o tym, że wiedzy jednak nie otrzymuje się od nikogo w darze, od samego uczęszczania do szkoły nie wskakuje ona nikomu do głowy, uczęszczanie gdzieś, np do szkoły nikogo niczym nie obdarowuje, więc i wiadomości od chodzenia gdziekolwiek się nie otrymuje, przyswaja się je w procesie edukacji, dzięki własnej ciężkiej pracy ... gdyby jeszcze były wątpliwości - wszystko to są błędy stylistyczne wynikające z twojej wypowiedzi, świadczące o braku podstawowych umiejętności wysławiania się, braku umiejętności używania tak prostych, niezbędnych na co dzień czasowników, mogę się tylko domyślać, że wynika to z nieznajomości ich poprawnego znaczenia, więc i użyte zostały nie tylko wbrew stylistyce, ale w sposób pozbawiający wypowiedź logicznej spójności :)
 
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-23, 18:42   

MalaAsia To teraz proszę mi napisać w dosłownie jednym zdaniu, co taka elokwentna, światła, oczytana i wykształcona osoba jak Pani robi na kasie w Biedronce?
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-23, 19:20   

Marcel1980 napisał/a:
MalaAsia To teraz proszę mi napisać w dosłownie jednym zdaniu, co taka elokwentna, światła, oczytana i wykształcona osoba jak Pani robi na kasie w Biedronce?

Uprzejmie wyjaśniam, że pracuję. Jeśli dla ciebie podstawowa umiejętność posługiwania się ojczystym językiem ze znajomością jego stylistyki, gramatyki i ortografii, to przesłanka do nazywania kogoś światłym i oczytanym, to tym bardziej nie rozumiem twoich zapędów do wytykania innym ich błędów językowych ...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-23, 20:39   

Ok, myślę że formuła tego OT została wyczerpana, więc proszę już o wypowiedzi na temat.
 
     
gonia15-93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Paź 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-23, 21:10   :)

Witam. Jestem nowa i gdy dostanę ten stały SAP musze złożyć zeznanie podatkowe i teraz mam kilka pytań :)
- W tamtym roku przebywaliśmy w Angli ja nie pracowałam tylko mój mąż rozumiem że muszę pisać jego dochody
- jaki jest próg na osobę by otrzymać socjal ?
- czy potrzebne są jakieś dokumenty z Angli ?
 
     
AdelaP 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Paź 2018
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2018-10-25, 08:47   Oświadczenie, karta przedplacona i ohr

Witam. Jestem nowym pracownikiem od niedawna i tak naszło mnie kilka pytań. Jak sprawdzić czy aby napewno oświadczenie zostało przyjęte? Składałam na początku października. I kiedy i czy wogole dostanę w tym roku zasilenie karty poza tym zasileniem świątecznym? Jak wygląda sprawa paczek dla dzieci i pracowników czy faktycznie są wydawane? I ostatnie pytanie jak można sprawdzić czy dzieci i mąż są dodani do systemu ohr? Z góry dziękuję za odpowiedź i sorry za głupie pytania.
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-25, 09:08   

- jeśli złożyłaś poprawnie oświadczenie , to wchodząc na swój profil będziesz miała informację jaki jest twój próg dochodowy
- w tym roku będzie już tylko zasilenie świąteczne , dostaniesz jeśli odebrałaś kartę przedpłaconą , która została poprawnie do Ciebie przypisana i jeśli złożyłaś oświadczenie o dochodach
- paczki są faktycznie wydawane
- poproś kierownika by sprawdził wszystko w ohr
a tak w ogóle to odpowiedzi na Twoje pytania są już na forum , wystarczyło poszukać :) ale ok , rozumiem ;) zbyt dużo treści do przeszukania
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Szyszka89 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Wrz 2018
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-25, 09:14   

szperając tu i ówdzie na stronie dlanaswjm znalazłam informację na temat zasilenia świątecznego i niby każdy dostaje inaczej teraz nie mogę znalezc tej informacji ile dostane jesli jestem w tym 2 przedziale pamiętacie może gdzie ta info się znajduje?
 
     
AdelaP 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Paź 2018
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-25, 09:33   

marta1 dziękuję za informację. Tak trochę treści do sprawdzenia jest. Napewno się dowiem u kierownika. Faktycznie jest próg dochodowy widoczny na profilu.
Cytat:
:*
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-25, 09:48   

Szyszka89 napisał/a:
szperając tu i ówdzie na stronie dlanaswjm znalazłam informację na temat zasilenia świątecznego i niby każdy dostaje inaczej teraz nie mogę znalezc tej informacji ile dostane jesli jestem w tym 2 przedziale pamiętacie może gdzie ta info się znajduje?

na stronie dlanaswjm info o kwotach zasileń będzie dopiero w listopadzie ponieważ mogą być inne niż w poprzednich latach , wszystkie stare informacje znajdziesz tu na forum w temacie o zasileniach i paczkach https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=4112&postdays=0&postorder=asc&start=120
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#Modelinka87 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-27, 12:14   

Szyszka, informacje tego typu są dawne zazwyczaj na ostatni moment. W tamtym roku zasilenie dla osób do 1000zl czyli 1 próg było to 450zl. Paczki są faktycznie wydawane i nie są wcale najbiedniejsze.
  Ocena JMP: 9/10
     
Leszy 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-10, 10:38   

Witajcie.
Mam zapytanie odnośnie karty przepłaacowej, a nawet dwa ;)

Po pierwsze gdzie i jak mozna sprawdzić czy karta jest przypisana do numeru sap?
Po drugie jak można odzyskać pin do karty jeżeli takowy zaginą?

No i trzecie pytanie, troche bardziej rozbudowane.
Rok temu zakończyłem prace w biedronce (grudzień 2017) i przez pewien czas wędrowałem tu i tam. Od sierpnia wróciłem do biedronki, podkoniec września przerzucono mnie na nowy sklep i teraz uwaga:
czy moja stara karta przedpłacowa (której data ważności jest aż do 2020) będzie w systemie podpisana do mojego numeru sap czy należałoby wycyganić nową od kierownika?

Całe zamieszanie i dezorganizacja wynikały z otwarcia nowego sklepui i nowych ludzi.

I do kogo można sie kierować w sprawie tej karty? infolinia kadrowa? socjalna?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-10, 10:44   

Zgubionego pinu nie da się odzyskac, trzeba pobrać od kiero nową kartę, a na str www.dlanaswjm.pl. pobrać wypełnić wniosek o przelanie kasy na nową kartę, tak więc czy twoja karta jest nadal, czy nie jest do ciebie przypisana to i tak musisz pobrać nową
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
davidpozan 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 4
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-11-10, 10:45   

aha
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo