Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pierwsze dni pracy na stanowisku zastępcy kierownika sklepu
Autor Wiadomość
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-23, 14:01   

ho,ho....nie które szkolenie (w tym moje ) odbiegają sporo od tego jak powinny wyglądać,jak się szkoliłam to między innymi siedziałam na kasie...praktyka znikoma ale podręcznik praktycznie na pomięć. W sklepie w którym sie szkoliłam nikt nie miał dla mnie czasu....tylko ceny robiłam i towar sprawdzałam...moja wiedza na egzaminie była podręcznikowa a wiedza na sklepie....z wiedzy kasjerskiej i domyślania się ale udało mi się zdobyć 96 % na 100 % ale pierwsze dni samodzielnych zmian były ciężkie,na szczęście miałam sporą pomoc. Teraz jest już ok ale błędy czy brak czasu zdarzają się często. Nie można się poddawać skoro już jest się tym zks trzeba się ogarnąć a proszenie o pomoc to nie wstyd,bardziej oznaka ze zależy Ci i nie chcesz popełnić błędu za który odpowiedzialność poniesiecie wszyscy.
 
     
bl0ndie 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 22
Skąd: Pomorskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-23, 22:41   

Niestety nie zawsze jest tak że szkolenie trwa tyle ile powinno, ostatnio kasjerka z mojego sklepu po pół roku dostała awans, szkolenie trwało tylko 2 tygodnie ;/ Po 2 dniach od egzaminu poszła na bardzo wysoko obrotowy sklep na drugą zmianę, sama bez nikogo ...
W dodatku na powitanie od zastępcy z nocki dostała zjeby że nie przyszykowała zwrotów...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-24, 11:44   

I co przeżyła? Nic takiego strasznego się nie wydarzyło
 
     
galaxa78

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 8
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-28, 07:40   

ogólnie to w biedrince szkolania sa do d...., bo na nic nie ma czasu i jest jedna wielka gonitwa z czasem.
 
     
Olga0070 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-02-15, 19:32   

PYTANIA DO TESTOW ZKS ?

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2015-02-16, 16:51 ]
Zarobiłaś prezent za olewanie, rób tak dalej :regulamin:
 
     
erko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 16:58   Zastępca Kierownika pierwsze dni co z czym się je

Witajcie ;)
Stało się, dostałem się do pracy w JM jako ZK w Malborku jako osoba z zewnątrz. Chciałbym się czegoś bardziej szczegółowego dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku, jakie będą moje obowiązki, czym się będzie równiż od chociażby kasjera. Na razie wszystko ogólnie się dowiaduję a mnie zżera ciekawość i znalazłem to forum. Będę wdzięczny za każdy newsik ;)
Zastanawia mnie jeszcze jak wygląda szczegółowo wynagrodzenie. Wiem, że jest podstawa, jakaś premia miesięczna i roczna - a coś bardziej szczegółowego?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-04, 17:01   

Wszystkie szczegóły znajdziesz na forum, w odpowiednich tematach - poszukaj.
 
     
erko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 17:05   

no szukam od kilku godzin, a nie ma jednego postu który by to wszystko podsumował - dlatego napisałem. No i jest też dużo informacji sprzed kilku lat więc peewnie są nie aktualne
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-04, 19:35   

Aha... Nie ma jednego tematu, który odpowiedział by na wszystkie Twoje, tak różne pytania :) no co za pech... Jest sporo tematów w dziale "pierwsze dni w pracy". Przejrzyj, zapoznaj się... Wiele tematów jest i dla kasjerów i dla świeżych kierowników. W innych działach też znajdziesz dużo ciekawych informacji, bo wcale tak dużo się nie zmieniło. Jest inny problem, o którym sam jeszcze nie masz pojęcia... Nie wiesz jeszcze które informacje powinny Cię zainteresować, bo nie znasz jeszcze swojej pracy.
 
     
erko 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 20:45   

Od poniedziałku zaczynam pracę jako ZKS - jestem osobą z zewnątrz. Od KR dowiedziałem się, że szkolenie trwa 3 miesiące. Czy coś się zmieniło po tych 3 latach od ostatniego postu? Czego mogę się spodziewać :em29: :em29: :em29: :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-05, 08:19   

czego się spodziewać ? tyle samo entuzjazmu :em29: :em29: :em29: :em29: od innych ;)
ciężkie 3 miesiące przed Tobą :D ale to pikuś :D , zacznie się dopiero później >:D
:) żartowałam :P , wszystko zależy od tego na jakich szkolących trafisz i od Ciebie samego :) , jeśli to Twoje pierwsze kroki w handlu to będzie trochę trudniej ale później będzie większa satysfakcja z wyniku :)
powodzenia , wytrwałości i dużo mocy życzę :yeah:
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
thimerse 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-28, 18:00   

też niedługo zaczynam swój pierwszy dzień i się strasznie stresuje
Ostatnio zmieniony przez 2020-06-29, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-06-29, 13:29   

thimerse, Nie stresuj się pomijająć całą obudową ala korpo to jest to normalny sklep spożywczy i tyle. NIe ma co się spinać. Warto przeczytać umowę i skoro się ją zaakceptowało to do dzieła. Praca nie jest lekka a raczej ciężka. Ważna jest atmosfera w pracy i kierownik sklepu. Powodzenia
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo