Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dostane prace w biedronce ... ?
Autor Wiadomość
rline 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 2
  Wysłany: 2018-02-19, 11:41   Czy dostane prace w biedronce ... ?

Witam, chciałem zapytać czy mam szanse dostać prace w biedronce jako sprzedawca-kasjer? Mam 20 lat uczę sie zaocznie, nie posiadam doświadczenia ale bardzo chętnie sie uczę i jestem nastawiony do pracy, aplikowałem kilka CV ale kilka dni temu wiec jeszcze czas na odpowiedz jest, ale chciałem zapytać co sadzicie? Z gory dzieki!

// przepraszam za zly dzial
  Ocena JMP: 10/10
     
jagienka

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-19, 12:56   

U nas zatrudniliby cie w drzwiach biura bo taki jest problem z ludźmi chętnym do pracy.Najlepiej jest zanieść CV bezpośrednio do sklepu
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-19, 13:21   

Najlepiej osobiście zanieść, bo ja sama kiedyś aplikowałam przez internet i do tej pory odpowiedzi nie mam. Wtedy można nawet na spokojnie się czegoś więcej o pracy się dowiedzieć i dogadać się jeśli chodzi o np studia, a raczej problemów nie robią.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
rline 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-19, 18:32   

Dzieki dziewczyny, możecie mi jeszcze podpowiedzieć po jakim czasie dzwonią? Aplikowałem przez internet i bylem w czterech biedronka z CV
  Ocena JMP: 10/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-19, 19:33   

to zależy jak bardzo ktoś jest potrzebny, jak na sklepie mają max etatów to cv dalej przekazują na inne sklepy.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 08:51   

rline napisał/a:
Dzieki dziewczyny, możecie mi jeszcze podpowiedzieć po jakim czasie dzwonią? Aplikowałem przez internet i bylem w czterech biedronka z CV


U nas przynosisz CV bezpośrednio do sklepu, wysyłają Cię na badania i od razu przyjmują.
Od kilku miesięcy jest taki niedobór pracowników, że kierownik nie wybrzydza i bierze każdego niezależnie od wykształcenia i wieku.

Trzeba tylko z góry przygotować się psychicznie na ciężki zapierdol, a niektórzy sobie wyobrażają, że to jest 8 godzin siedzenia na kasie i potem rozczarowani po kilku dniach porzucają pracę.
W Biedronce jesteś jednocześnie:
- kasjerem
- wykładaczem towaru
- doradcą klienta
- magazynierem
- piekarzem
i sprzątaczką :lol:
No i praca 7 dni w tygodniu na wszystkie zmiany, łącznie z nockami. Przeważnie trafia się jeden wolny weekend w miesiącu, czego nowi nie potrafią przeboleć i od piątku do poniedziałku sypią się L4, bo chcą poimprezować.
No i co kilka dni zmienia się grafik, więc nie ma co planować jakichkolwiek prywatnych rzeczy z wyprzedzeniem, po prostu żyjesz pracą.

Jeśli jesteś to wszystko w stanie zaakceptować to się w tej firmie odnajdziesz :zdrowie:
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 23:09   

Biurowa napisał/a:
rline napisał/a:
Dzieki dziewczyny, możecie mi jeszcze podpowiedzieć po jakim czasie dzwonią? Aplikowałem przez internet i bylem w czterech biedronka z CV


U nas przynosisz CV bezpośrednio do sklepu, wysyłają Cię na badania i od razu przyjmują.
Od kilku miesięcy jest taki niedobór pracowników, że kierownik nie wybrzydza i bierze każdego niezależnie od wykształcenia i wieku.

Trzeba tylko z góry przygotować się psychicznie na ciężki zapierdol, a niektórzy sobie wyobrażają, że to jest 8 godzin siedzenia na kasie i potem rozczarowani po kilku dniach porzucają pracę.
W Biedronce jesteś jednocześnie:
- kasjerem
- wykładaczem towaru
- doradcą klienta
- magazynierem
- piekarzem
i sprzątaczką :lol:
No i praca 7 dni w tygodniu na wszystkie zmiany, łącznie z nockami. Przeważnie trafia się jeden wolny weekend w miesiącu, czego nowi nie potrafią przeboleć i od piątku do poniedziałku sypią się L4, bo chcą poimprezować.
No i co kilka dni zmienia się grafik, więc nie ma co planować jakichkolwiek prywatnych rzeczy z wyprzedzeniem, po prostu żyjesz pracą.

Jeśli jesteś to wszystko w stanie zaakceptować to się w tej firmie odnajdziesz :zdrowie:
Co go straszysz. Przeciez wiesz ze takich rodzyneczkow jest malo na Biedrze. No ale masz racje zaoierdol na maksa. Facet musi to przyjac na klate :)
 
     
~Wariatka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-25, 19:17   

Desperat :D
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 283
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-02, 09:16   

Każdy kto chce pracować w Biedronce, to tę pracė dostanie. Pytanie, jak długo wytrzyma.
  Ocena JMP: 5/10
     
Andrzej01 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-05, 12:24   

No i pracowników się szanuje dopóki zap..... a jak opieka chorobowe albo prawda to już jesteś Be a jak się zwalniaszanuje to robią co chcą chca

[ Dodano: 2018-04-05, 13:25 ]
No i pracowników się szanuje dopóki zap..... a jak opieka chorobowe albo prawda to już jesteś Be a jak się zwalniasz to robią co chcą
 
     
aimar24 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 3
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-04-19, 12:04   

nie polecam pracy w biedronce najgorsze co moze spotkac i za taka kase

[ Dodano: 2018-04-19, 13:09 ]
nawet nie miala zadnych znizek dla pracownikow co robia u nich dluzszy czas. beznadzieja

[ Dodano: 2018-04-19, 13:13 ]
rline napisał/a:
Witam, chciałem zapytać czy mam szanse dostać prace w biedronce jako sprzedawca-kasjer? Mam 20 lat uczę sie zaocznie, nie posiadam doświadczenia ale bardzo chętnie sie uczę i jestem nastawiony do pracy, aplikowałem kilka CV ale kilka dni temu wiec jeszcze czas na odpowiedz jest, ale chciałem zapytać co sadzicie? Z gory dzieki!

// przepraszam za zly dzial



przyjmij sie chodzmy do mcdonalda albo na jakas stacje paliw. lepsze to niz zapierd.... .w biedrze
  Ocena JMP: 1/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-20, 20:44   

A kto Ci głupot nagadał, że stali pracownicy mają na cokolwiek zniżkę ?
Płacimy za towary jak normalny klient, to nie kopalnia żeby deputat w węglu wypłacali i do tego 14, 15 i 16 pensję. Komuny się zachciało szlachcie niepracującej :lol:
 
     
Aga94mimi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-20, 22:17   

U nas znowu jest komplet etatów. Pomimo ze baner wisi nadal na sklepie i pełna teczka cv w biurze. Nie mamy zgody aby przyjąć nawet na pół etatu nikogo więcej. Więc Kwestia jak u Cb z etapami na sklepach

[ Dodano: 2018-04-20, 23:29 ]
Do aimar24 .
Ja osobiście pracowałam w Mc . przekonalam się że w Biedronce jest (MI) lepiej. I finansowo i godzinowo. Jest większy luz. Nie uważam aby praca w Biedronce była ciężka pracą. Może to kwestia mojego młodego wieku, może moich predyspozycji fizycznych a może po prostu nastawienia. Być może trafiłam na fajny sklep i mam fajną ekipę. Nie chcę się wypowiadać za wszystkich i za wszystkie sklepy (!). I uwierz mi nie straszne mi jest wykładanie samej 7 czy 8 palet warzyw przez tydzień nocek+ wypiek+ zrobienie "szczytów " i jeszcze pomóc w myciu sklepu + Dochodzi inne rzeczy jak zrobienie cen i kontrola osób z którymi mam nocki ( jako prowadząca nocki). Nie uważam również abym Była głupia i robiła jak wół. Po prostu praca mi się podoba i staram się robić jak najlepiej bo traktuje ekipę jako zespół i chce zrobić jak najwięcej bo inni jak najwięcej robią by zostawić porządek na moją zmianę.
Nie rozumiem takich wypowiedzi Jak Twoja ( na forum podobno każdy jest na Ty), że odradzam, ale jednak pracujesz. Mogę wiedzieć dlaczego pracujesz? W dobie braku pracowników wszędzie. Bo byłam i w Bieszczadach w ubiegłym roku i na Pomorzu, wszędzie szukają pracowników. Więc dlaczego nie zmienia isz pracy skoro odradzam swoją?

Pozdrawiam!
_________________
Farfalla
  Ocena JMP: 5/10
     
nowy214 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Sie 2017
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 23:36   

Witam. Właśnie jestem na etapie podjęcia decyzji o zmianie pracy. Ostatecznie wybór padł na Biedronkę i tutaj chciałbym spróbować swoich sił. Ale przejdźmy do konkretów. Czy aplikowanie na oferty będąc zatrudnionym na etacie ma sens ? Może lepiej poczekać na wygaśnięcie mojej obecnej umowy ?
CV lepiej składać osobiście do KS czy aplikować przez internet ?
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 23:46   

Zawsze można się dogadać kiedy rozpoczniesz prace i lepiej porozmawiac osobiście z KS
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo