Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2022-11-16, 17:31
Bydgoszcz- Andersa
Autor Wiadomość
SHE

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 0
Wysłany: 2014-03-01, 20:46   Bydgoszcz- Andersa

Zastanawia mnie od jakiegoś czasu skąd wzięli część ludzi na stanowiska kierownicze... mam dwie myśli...z przypadku (to 90 % awansów)... po znajomości.... W tym sklepie dzieją się cuda!!!!!! Kierowniczka jest tylko i wyłącznie po znajomości:).... brak jakiejkolwiek wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi...- zresztą cóż się dziwić tam żaden kierownik nie ma o tym pojęcia....:) jeden fałsz i obłuda ze strony kierownictwa!!! aby sobie d... uratować zrobią wszystko:) hmm..., a jak znajdzie się taka pracownica co tyłek potrafi lizać to będzie najlepszym pracownikiem, a jeszcze jak dzieci kierowniczki przypilnuje, bo na opiekunkę jej żal, to wolne i urlop dostanie kiedy zechce:) a trafiła do biedy za przekręty!! taka to ustawić się potrafi:) oczywiście wszyscy wiemy o kogo chodzi:) no i nawet dokumenty podrobią aby awans "załatwić" oczywiście przez lizanie tyłka. Dziwi mnie tylko KR niby taka inteligenta a pozawala sobą manipulować:) kpina!! Wystarczyłoby tylko kamery przejrzeć raz a porządnie co wyczynia kierownictwo w tym sklepie... dyscyplinarka jak się patrzy:) czy ma ktoś podobne spostrzeżenia jak ja??
 
     
zofia1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 0
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2014-03-02, 20:59   

Ja często robie zakupy na andersa, gdyż w pobliżu mieszkam i faktycznie teraz aż żal tam chodzić, jest bardzo nie miła atmosfera, a stanowisko z warzywami to porażka, na prośbę czy mogę wziąć pusty kartonik jedna z pań z kierownictwa zabrała mi ten pusty karton i z fochem stwierdziła że tam ma leżeć gdzie był i że mam go odłożyć, nikt nidgy nie ma czasu żeby pomóc na sklepie ale na pogaduchy mają czas.
Często zdarza mi sie też robić zakupy w biedronce na Curie-Skłodowskiej, no w tej biedronce dopiero mają co robić, jest wiecznie pełno klientów przez co prawie zawsze kolejki, spory bałagan ale mimo wszystko wolę chodzić na curie, zawsze jestem miło przyjęta a kierownictwo zawsze pomoże, Jest tam przemiłam pani kasjerka pani Agnieszka (krótkie ciemne włosy) to kasjer którego każdy by sobie życzył a z kierownictwa jest tam taki pulchna pani w ciemnych włosach z opaską, nie wiem jak ma na imie ale takiego kierownika ze świecą szukać. za każdym razem jak jestem pracuje aż jej po czole pot leci, prócz tego, że zawsze pomoże poszukać czy sprawdzić cene, rozkłada towar, sprząta, zamiata, itp Jeśli ta Pani bedzie chciała zmienić pracę proszę jej podac mojego maila bo rzadko się spotyka taką osobę która daje tyle z siebie
 
     
cymeonx

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-02, 21:24   

akurat mam inne zdanie, zawsze przy kasie jestem milo obsłużony i na sklepie,
 
     
koalka85

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 0
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-03-03, 01:06   

DO SHE : w tym momencie zostałaś zgłoszona do administratora a twój adres z którego piszesz też jest mi znany nie omieszkam zgłosić tej sprawy do odpowiednich władz za obraze mienia i dobra firmy i osobno za naruszenia prywatności osobistej z pozwu cywilnego .
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-03, 06:49   

koalka85, adres nie może Ci być znany bo nie Ty tutaj moderujesz i ustanawiasz zasady, forum jest NIE zależne od biedronki i każdy ma prawo opisać swoje odczucia. Nie ma w poście danych bezpośrednio żadnej osoby więc Twój post jest bezcelowy. Pozew możesz sobie składać ale z góry zostanie umorzony gdyż powtarzam niema żadnych danych osobowych w tym poście. >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-03-03, 11:15   

Może i nie ma danych osobowych ale wydaje mi się że to nie ładnie tak prać swoje brudy na forum publicznym. Są podane adresy biedronek, opisy pracowników i nazwiska dla wielu są już naprawdę nie potrzebne. Laski czy Wy nie macie narzędzi na sklepie żeby załatwiać takie rzeczy? :bu: Chyba że ktoś się mści oczerniając Andersa to rozumiem. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-03, 11:21   

SHE napisał/a:
cóż się dziwić tam żaden kierownik nie ma o tym pojęcia....:) jeden fałsz i obłuda ze strony kierownictwa!!!
Jakby na to nie patrzeć, podałaś w profilu, że sama jestes tym kierownikiem :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-04, 23:41   

[codeDO SHE : w tym momencie zostałaś zgłoszona do administratora a twój adres z którego piszesz też jest mi znany nie omieszkam zgłosić tej sprawy do odpowiednich władz za obraze mienia i dobra firmy i osobno za naruszenia prywatności osobistej z pozwu cywilnego ][/code]

Buehahha cóż SHE uderz w stół hahahaha, obrażanie zgłaszasz "DO ODPOWIEDNICH WŁADZ haha do kogo ? do KC PZPR? nie te czasy nie ma takich władz, są pozwy cywilne ale ty raczej jesteś na to za krótka, to chyba ktoś Z JMP (jedynie małe p.....) może wystąpić :D
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-03-15, 20:51   

Ja tylko dodam, że wszystkie adresy IP są co jakiś czas kasowane z bazy danych by osoby wypowiadające się na temat firmy nie zostały wyśledzone, a adresy e-mail zarejestrowanych użytkowników nigdy nie zostaną przekazane dalej i są widoczne tylko i wyłącznie dla mnie.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
enter 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: .....
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 07:38   

Polska istnieje tylko teoretycznie. Polski Narod jest zwyczajnie podły wobec siebie . Pracodawcy wykorzystują to zjawisko. Zatrudniaja ludzi bez wykształcenia i honoru. Szczują jak psy. A ci mali ludzie myslą , że robia kariery. Ochrona to jacyś przestepcy po wyrokach, bo tak wprawnie kradną, nie łapią złodziei tylko pilnują pracowników, czy aby czego nie widzą . Atmosfera okropna. Fizyczna praca ciężka . Niestety Pan Morawiecki nie wie jak jest w Biedronce.A moze o to chodzi , zeby normalnych ludzi , uczciwych Polaków, zniszczyć, zeby zostało samo badziewie. Łatwiej Polskę usunąć z mapy Europy.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-24, 09:27   

enter, co Ty właściwie chciałeś nam przekazać w tym temacie?
 
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-01-24, 11:45   

Larrikol napisał/a:
enter, co Ty właściwie chciałeś nam przekazać w tym temacie?


To, ze nawet takiego prostego tekstu nie jestes w stanie zrozumieć. Typowy Polski debil.
  Ocena JMP: 10/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 21:41   

Stifler napisał/a:
Larrikol napisał/a:
enter, co Ty właściwie chciałeś nam przekazać w tym temacie?


To, ze nawet takiego prostego tekstu nie jestes w stanie zrozumieć. Typowy Polski debil.


:D:D usmialem sie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo