Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przeniesienie z powodu problemów ze zdrowiem?
Autor Wiadomość
marcia1234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-12-06, 23:01   przeniesienie z powodu problemów ze zdrowiem?

hej. w biedronce pracuje od wrzesnia, od tego czasu jestem juz w czwartym sklepie. przenosili mnie bo od poczatku bylo wiadome ze pojde na nowy sklep ktory wtedy jeszcze nie byl otwarty. moj problem polega na tym ze choruje przewlekle (mam orzeczenie jednak moge pracowac dluzej niz 8h i w godzinach nocnych) i od jakiegos czasu moj stan zdrowia sie pogorszyl, bedzie juz raczej tylko gorzej i na tej biedronce na ktorej jestem nie daje rady. na drugim sklepie na ktorym bylam byl mniejszy ruch i raczej spokoj, lokalizacja tez dobra bo bilsko mojego szpitala. chcialabym sie tam przeniesc, tylko nie wiem czy zamiast przeniesienia nie dostane wypowiedzenia ;/ lubie ta prace i na prawde jestem chetna aby dalej tam pracowac tylko boje sie ze moje proby skoncza sie zle
 
     
Biedrona2014 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-16, 01:59   

Ja tea chce die pszenies z powodu mobingu w pracy mam dosc tego traktowania wysiadam psychicznie nawet nie pomagaja leki
  Ocena JMP: 1/10
     
~Warko 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Mar 2017
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-17, 21:59   przenosiny

ja zaczął bym od kierowniczki obecnej biedronki, potem od kierowniczki biedronki w której chcecie prcowac.
dowiedziec sie czy to mozliwe i czy to ten sam rejon bo jesli ten sam to do swego rejonowego trzeba bo generalnie to on podejmuje decyzje jesli nie to jeszcze do rejonowego przyszlego rejonu obiscie pogadac lub choc zadzwonic o ile sie da i naswietlic sprawe
poza tym przeniosa cie jesli bedzie na twoje miejsce ktos za ciebie a tam bedzie naprawde wolne miejsce bo z tymi szukaniami to jest jak czytam roznie ale mysle ze jak dobrze zagadasz i bedziesz sie staral i miałt roche cierpliwoci to w okolo pol roku cie w koncu przeniosa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo