Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
badania wysiłku pracy
Autor Wiadomość
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
Wysłany: 2017-12-12, 14:14   badania wysiłku pracy

https://www.facebook.com/...?type=3&theater


NSZZ Solidarność 80 uzyskał informację o tych sytuacjach w dniu 6 grudnia 2017, i zapowiedział wystąpienie od pracodawcy z pismem , które wystosował w dniu 8 grudnia, co mieli okazję zapoznać się członkowie grupy fb biedronka. Parę dni później napisał o tym wp, powołując się min na pismo Solidarności 80.

https://www.money.pl/gosp...,0,2393252.html

[ Dodano: 2017-12-12, 14:19 ]
dodam czytająć INN ,sukces ma wielu ojców, porażka jednego... :)
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-12, 16:55   

O jakim sukcesie mówisz? bo z tego co było napisane w artykule to pracownicy są prawie, że oburzeni tym badaniem, co poniekąd jest nawet zrozumiałe.
 
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-12, 17:09   

Larrikol taki sarkazm, bo kto inny nagłośnił, kto inny w INN obwołał się ojcem sukcesu w zgłoszeniu nieprawidłowości. Ale ok liczy się wspólna sprawa.
https://www.facebook.com/...?type=3&theater


https://innpoland.pl/139379,pracownicy-biedronki-sa-oburzeni-nowym-pomyslem-sieci-kobiety-musialy-zdjac-stanik-zeby-zamontowac-te-urzadzenia#comments-139379

Ale cóż " Ludzie którym brak własnych sukcesów, z łatwością przypisują sobie cudze." Natomiast ja natomiast wiem dokładnie jakich sklepów to dotyczy, i że niedługo przeczytacie drugą część, i więcej szczegółów sprawy.
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-12-12, 20:51   

Czytałam, że holtery przekazują dużo więcej informacji, niż tylko stopień wysiłku pracy, zastanawiające jest po co komu takie dane. Jeśli faktycznie przełoży się to na poprawę warunków i odciążenie pracowników to fajnie, gorzej jeśli przysłuży się niewłaściwej sprawie. A wynika z tego tyle, że musicie szybciej działać, skoro sukces sprzątnęli wam sprzed nosa ;)
 
     
krzyś

Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-12, 22:56   Badania

Jak znam biedronkę i jej kombinowanie to badania były na sklepie mało obrotowym gdzie była zmiana z nadwyżką . I co wyjdzie? Wszyscy oszukują-praca w biedronce to pikuś. Było tyle pracowników że nawet nikt się nie spocił.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-13, 07:57   

Tak i to w poniedzialek przy malym ruchu
  Ocena JMP: 6/10
     
tobi123

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-13, 09:16   

U nas jak było to to więcej było osób na zmianie i nawet składanek nie rozłożyli rano 6 osob a popołudniu 3 i jeszcze składanki wtedy to był wysiłek a nie rano
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-12-13, 13:05   

tobi123 napisał/a:
U nas jak było to to więcej było osób na zmianie i nawet składanek nie rozłożyli rano 6 osob a popołudniu 3 i jeszcze składanki wtedy to był wysiłek a nie rano


Jeśli rzeczywiście tak sytuacja wygląda to pewnie będzie kolejne potwierdzenie, że w biedronce wcale ciężko się nie pracuje. :szczena:
Coś mi się to kojarzy z podobną akcją jedzie dyrektor: full obsada, full zatowarowane półki, trawa malowana na zielono :lol: a pod koniec kwartału płacz i brak ludzi do pracy ;(
 
     
MAJKA ZŁOTA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 30 Lis 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-13, 15:37   

Praca w biedronce kuurcze polecam, kierownik i kasjer na zmianie MIODZIO :/
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-15, 15:58   

Moze mnie ktos skrytykuje ale to trzeba byc idiota zeby zgodzic sie na rozbieranie do naga przed obcymi w dodatku w pokoju socjalnym. Nikt mnie nie moze zmusic do takiego czegos I za odmowe nie moga nikogo zwolnic. Ja bym sie za chiny nie zgodzila a gdyby mnie zwolninili to sa jeszcze inne organy typu sad pracy. Nie robmy z siebke glupkow I matolow zgadzajacych sie na wszystko.......
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-12-15, 17:14   Holtery w Biedronkach

Będąc wczoraj w pracy koleżanka opowiadała o aferze z holterami... Wiecie coś na ten temat?
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-12-15, 17:32   

miecia napisał/a:
Moze mnie ktos skrytykuje ale to trzeba byc idiota zeby zgodzic sie na rozbieranie do naga przed obcymi w dodatku w pokoju socjalnym. Nikt mnie nie moze zmusic do takiego czegos I za odmowe nie moga nikogo zwolnic. Ja bym sie za chiny nie zgodzila a gdyby mnie zwolninili to sa jeszcze inne organy typu sad pracy. Nie robmy z siebke glupkow I matolow zgadzajacych sie na wszystko.......


dokładnie! Same się rozbierały a teraz jęczą... nikt z nich ubrań i staników nie zrywał. Nie wyobrażam sobie co trzeba mieć w głowie albo czego nie mieć trzeba, żeby rozbierać się dobrowolnie w pracy przed obcymi ludźmi... i jeszcze dać się obmacywać jakimś obcym dziadom!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo