Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkolenia nowego
Autor Wiadomość
~monteusz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Paź 2017
Posty: 35
Wysłany: 2017-10-29, 21:56   szkolenia nowego

Witam, jestem tu pierwszy raz ;) i tylko z krótkim pytaniem (na razie;)) - w jakim czasie mogę spodziewać się szkoleń z obsługi pieca i wózków elektrycznych? Jak to wyglądało u was - czytałam forum i nie potrafię tego poskladac w jedno ;)
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-29, 23:05   

Różnie to bywa.
Na szkolenie z pieczywa u nas nowych wysyłali po miesiącu pracy. Tam nauczysz się co najwyżej teorii.
Uczep się rano, któregoś ze starych pracowników i niech Ci wyjaśni jak działa piec.
Jak się sam nie zainteresujesz tematem, to posadzą Cię na "jedynce" i będziesz tam kwitł następne pół roku, nie zdobywając w tym czasie żadnej wiedzy.

Co do elektryka, to szefowa zapisuje na kurs przeważnie po kilku miesiącach (do roku), gdy uzna, że jesteś perspektywiczny i nie zwolnisz się po najbliższej wypłacie.
A to akurat w Biedronce zdarza się często, że ludzie nie wytrzymują nawet miesiąca w pracy i idą w pizdu 8)

Co do działania pieca z grubsza możemy Ci tu na forum wyjaśnić co i jak :D
 
     
~monteusz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Paź 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 06:51   

Więc nie jestem perspektywicznym pracownikiem :D przed/ po pracy nie mam jak się uczepic do tego pieca, bo mam się nie pokazywać do kamer :) a jak się odbiję to zaraz siadam na kasę zgadnij którą ;)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 07:40   

monteusz napisał/a:
Więc nie jestem perspektywicznym pracownikiem :D przed/ po pracy nie mam jak się uczepic do tego pieca, bo mam się nie pokazywać do kamer :) a jak się odbiję to zaraz siadam na kasę zgadnij którą ;)


Nie do końca cię rozumiem ... co robisz od 6:00 do 7:00? jak przychodzisz na 10:00 to tak, nie możesz iść na sklep o 9:50, jak wychodzisz o 14:00 też nie możesz po sczytaniu się iść na sklep i patrzeć co robią, no chyba, że stojąc przed stanowiskiem do pieczenia, ale wtedy nie zobaczysz jak ustawia te programy, ewentualnie widzisz co wjeżdża do pieca i możesz pytać jaki program, ale nie widzisz za wiele ... ale rano możesz iść z osobą, która wypieka i się coś od niej nauczyć, chyba, że dają ci inne zadania, ale to też kwestia rozmowy
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 12:34   

a może przychodzi na siódmą ? :P
jeśli chodzi o piec to instruktaż powinnaś podpisać w ciągu pierwszych dni szkolenia ale wiadomo to teoria ;) do której kierownicy różnie się przykładają , natomiast szkolenie na wózek to na każdym sklepie inaczej , u nas nowi w ciągu miesiąca góra dwóch mają szkolenie , bo kasjer bez uprawnień to jak bez ręki :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~monteusz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Paź 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 15:06   

Dokładnie tak, jak. mam narano to na siódmą - biorę karetkę i na kasę...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-30, 22:20   

monteusz napisał/a:
Dokładnie tak, jak. mam narano to na siódmą - biorę karetkę i na kasę...

aaaa to u nas nigdy tak nie jest, zaczynamy o 6:00
 
     
Blimon89

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-31, 20:57   

Ktoś posiada ściąge na jakich blachach i programach pieczemy chleb i Francuz bądź snacki?
 
     
Tolek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-06, 12:26   

Czy za te pierwsze tygodniowe szkolenie na nowego pracownika też otrzymuje się wypłatę, jeśli tak, to jak to jest liczone?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-06, 13:47   

umowę podpisałeś z jmp , szkoli Cię jmp więc i wypłatę dostaniesz od jmp , zapłacą Ci normalnie od pierwszego dnia trwania umowy , czas wstępnego szkolenia jest Twoim czasem pracy i nie jest rozliczany w jakiś szczególny sposób
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-06, 22:02   

Blimon89 napisał/a:
Ktoś posiada ściąge na jakich blachach i programach pieczemy chleb i Francuz bądź snacki?


Poszukaj w tym temacie :
https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=2878&start=225
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Rozi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2018
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 14:57   

Zatrudniał się ktoś w ostatnim czasie? Jak macie na umowie określone miejsce pracy? Miejscowość w której jest sklep szkoleniowy czy miejscowość w którym jest sklep docelowy?
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 17:43   

Rozi napisał/a:
Zatrudniał się ktoś w ostatnim czasie? Jak macie na umowie określone miejsce pracy? Miejscowość w której jest sklep szkoleniowy czy miejscowość w którym jest sklep docelowy?


ja mam napisane warszawa, ale wiem ze sa sklepy szkoleniowe co maja szkolic pracownikow i odsylac wyszkolonych na dany sklep
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 21:37   

u8t3io3p, i jak zatrudniles sie juz na ta 1/4?
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-07, 21:55   

sylwuńka napisał/a:
u8t3io3p, i jak zatrudniles sie juz na ta 1/4?



oczywiscie, juz pierwszy weekend za mna, powiem ze wynudzilem sie i to strasznie siedzac na tej kasie, mysle ze nawet 90% kodow znalem, zwiazku z tym, ze jestem na 1/4 etatu, zdaje sobie sprawe ,ze bede tylko siedzial na kasie

to bedzie takie typowe odliczanie az sie znowu zwolnie bo nie zamierzam dlugo zagrzac miejsca, o dziwo nawet podczas rozmowy to poweidzialem, to powiedzieli OK - to sie pan zwolnisz

to juz nie moj swiat;p, tak jak kiedys dawalem rade to teraz nie wyobrazam sobie(no chyba ze sytuacja mnie zmusi) bym wrocil na caly etat, szkoda zdrowia i wspolczuje wszystkim, ktorzy musza tak pracowac
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo