Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na Związki Zawodowe "Biedronka"

Czy jesteś zapisany w związkach zawodowych?
Tak
14%
[ 19 ]
Nie, ale planuję...
15%
[ 21 ]
Nie
70%
[ 95 ]
Głosowań: 135
Wszystkich Głosów: 135

Autor Wiadomość
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 09:27   

Tyle że pewnie pracownik który już pracuje wyboru miec nie będzie.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 12:16   

Włodarz napisał/a:
Nareszcie oby coś takiego weszło w życie jak najszybciej ;]


Nie zgadzam się z tym, powiedz jaki wpływ ma osoba, która nie siedzi na kasie na TK? Budżet? Żaden
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 12:31   

Nie zgadzam się z tym, powiedz jaki wpływ ma osoba, która nie siedzi na kasie na TK? Budżet? Żaden[/quote]

a ja myśle że bardzo duży ma wpływ kasa to tylko jeden z punktów.....
a czystość stoisk,sklepu,obsługa tk na sklepie,dostępność towaru i jego jakość??
pozatym też uważam to za dobry pomysł żeby każdy wiedział co ma robić a nie latać jak kot z pęcherzem z jednego końca sklepu na drugi,osoba na kasie będzie miała kody srody na tip top a osoba na sklepie będzie miała ogarnięty towar i miejsce jego położenia daty świetnie się robi z dnia na dzień a nie raz na kilka dni.
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 12:59   

Tutaj raczej mi chodzilo ,ze taka osoba nie ma juz wplywu na budzet - ktos powie dostepnosc, ale to robota kierownika aby byla dostepnosc, nie zamowi nie ma dostepnosci, a poprawienie stoiska to nie jest duzo roboty(o/w, pieczywo - poprawienie nie dokladanie czy wypiekanie)

Chodzi mi o to ze o ile kasjerzy siedza na tej kasie, to maja wplyw poprzez np. wydajnosc napewno u was tez ludzie wychodza bo kolejki, badz czy sa sympatyczni itp, "zawsze cos",a tak premia bedzie w stylu czy w tym miesiacu swiecilo slonce, jesli powyzej 15 dni to jest jak nie to nie

Tak czy siak co nam po umytej podlodze, wszystkich cenach i tk 100% jak budzetu nie bedzie? no wlasnie nic, mozna powiedziec zrobili priorytet, jak widzimy ze nie bedzie budzetu to nie musimy sie starac bo i tak nic nie bedzie ;)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 14:24   

u8t3io3p napisał/a:

Nie zgadzam się z tym, powiedz jaki wpływ ma osoba, która nie siedzi na kasie na TK? Budżet? Żaden

Z całym szacunkiem ale większej bzdury dawno nie czytałam, wg ciebie budżet robi się wyłącznie "kasowaniem"? Czy to że w sklepie jest czysto, poukładane, są ceny, towar jest w półkach a nie stoi w paletach, są osoby które chętnie doradzą czy udzielą informacji nie zwiększa sprzedaży i nie ma wpływu na budżet, naprawdę?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 16:06   

Hell,
właśnie o to mi chodziło,bo jak trzeba latać na kase to odpiek nie będzie dobrze zrobiony towar będzie stał do wieczora na paletach lub magazynie a tak sprawniej to będzie hulało kasa to tylko ułamek całości do budżetu i tk nawet mało ma, bo jak ma być budżet jak nie ma dostępności pieczywa?,warzyw, rte mięsa i nabiału kluczowych grup towarowych? na sklepie moim 2+1. a jak wprowadzili by taki system to niestety ale muszą dołożyć etatów i będzie git. to nic nowego na innych sklepach od lat to funkcjonuje dla mnie bomba.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 16:16   

u8t3io3p, a co jeśli kierownik zamówi a nie będzie miał kto tego wyłożyć w półkę ? Z magazynu się raczej nie sprzeda :P i Ci którzy siedzą na kasie nic nie wskórają sprawnym kasowaniem i sympatycznością ;) . Na temat wpływu na TK się nie wypowiem bo to jest właśnie "czy w tym miesiącu świeciło słońce ..." :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 01:08   

Naprawde wierzysz w to, ze normalni klienci zwracaja uwage ,ze jest brudna podloga, badz balgan? Pamietaj klient woli siegnac po cos nawet jak lezy pusty karton a nawet 2 na gorze np. serek wiejski niz stac w kolejce z 10 osobami, to powiedzial kiedys jakas szycha nad rejonowym i ja sie z tym zgadzam. Nie pamietam zebym ja kiedykolwiek bedac w jakis sklepie powiadzial w stylu "ale brudna podloga, nie bede tu kupowal". Wiekszosc klientow to z reguly stali klienci, nie liczac biedronke w jakis miastach wypoczynkowych

Juz to widze jak na sklepie sa kolejki ,ale sa osoby bez kasetek i te awantury klientow "PAN USIADZIE BO MAM HOROM CORKE" (napisane z bledem specialnie)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 09:08   

Ja wolę chwilę postać niż robić zakupy w chlewie a ten szycha nad rejonowym na pewno robi zakupy w syfiastych sklepach, żeby nie stać w kolejkach
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-12, 09:10   

Naprawdę wierzysz, że syf na sklepie nie ma przełożenia na nastrój klienta? Osobiście jak wchodze do sklepu, gdzie od wejścia wita mnie uwalona podłoga, a później nie mogę nic znaleźć bo: raz, że tego nie ma lub dwa, że muszę przekopać się przez tony innych rzeczy, żeby to znaleźć. A na końcu i tak się okaże, że stoi to w ogóle w innym miejscu niż powinno. Syf na sklepie powoduje ogólny niepokój o stan przechowywanych tam produktów. Jesli pieczywo stoi kilka cm nad tą uwaloną podłogą to wolę w ogóle go nie jeść.
Mam taką biedronkę pod nosem, wiecznie pusto w półkach, burdel na sklepie, a do tego kolejki na pół sklepu. I nic dziwnego, bo obie babki, które są na sklepie, siedzą na kasie. Tak mnie to irytuje, że omijam ten sklep jak tylko mogę, a zakupy robię wszędzie, tylko nie tam. Wolę spokojnie pochodzić po sklepie, żeby niczego nie zapomnieć i nie bawić się w poszukiwaczy skarbów.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 10:27   

u8t3io3p napisał/a:
Naprawde wierzysz w to, ze normalni klienci zwracaja uwage ,ze jest brudna podloga, badz balgan?

Wierzę w to że wszystko co robimy na sklepie jest równie ważne czyt.zwiększające obrót bo ilu klientów tyle mają priorytetów. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 11:09   

Ja uważam, że taki podział to bardzo dobry pomysł, np w "marcheaku" wszystko zawsze porządnie na półkach poukładane, a dziewczyny, które kasują siedzą spokojnie na kasie, nawet sobie gadają, gdy nie ma klientów, nie widać, żeby dobiegały na kasę spocone i zziajane, bo zadzwonił na nie dzwonek ... bardzo mi się to w biedronce nie podoba. Myślę, że to się zmienia ze wzgl na przyjmowanie do pracy obcokrajowców, którzy mają wykładać towar i to jest 'dobra zmiana'
A jeśli chodzi o dyskusję na wpływ na budżet, ma go i osoba siedząca non stop na jedynce (choć jest często tak pogardliwie traktowana, że niby nic nie robi) i ta, co lata po sklepie
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 12:37   

Hell napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Naprawde wierzysz w to, ze normalni klienci zwracaja uwage ,ze jest brudna podloga, badz balgan?

Wierzę w to że wszystko co robimy na sklepie jest równie ważne czyt.zwiększające obrót bo ilu klientów tyle mają priorytetów. ;)


Podejrzewam, ze czesto bedac w innym sklepie np. w lidlu pracownicy rzeczywiscie zwracaja uwage na to ale balagan, brudna podlota etc ale i tak pewnie podchodzac do kasy i widzac duze kolejki to sobie myslimy w stylu "boze jaka duza kolejka mogliby otowrzyc", oczywisice nie mowimy tego na glos bo wiemy jak to wyglada i nie zaczepiamy pracownikow zeby otworzyli kolejna kase 8)


Problem polega na tym, ze w innych marketach gdzie jest podzial np. tesco, auchun placa znacznie mniej, ciekawe ile osob chcialo by podpisac aneks w stylu "Pan/Pani teraz tylko na kasie ale 100zl mniej do wyplaty,(mowa o sklepach gdzie jest wyzsza stawka np. Wawie) efekt bedzie taki, ze chca pewnie ograniczyc podwyzki bo np. ja owszem wole na sklepie pracowac niz na kasie, ale jak jest mus to siedze grzecznie przez 8 godzin
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-12, 14:32   

Myślę że chcą raczej poszerzyć ofertę zatrudnienia , ludzie przeważnie boją się obsługi kasy a teraz będzie możliwość wyboru.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo