Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rabat 40 zł na zakup artukułów szkolnych
Autor Wiadomość
@amelka99 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Wrz 2012
Posty: 145
Wysłany: 2017-08-01, 06:09   Rabat 40 zł na zakup artukułów szkolnych

Pracownicy JMP (z wyłączeniem osób na stanowiskach menedżerskich), posiadający dzieci w wieku 0-18 lat, otrzymają rabat na zakupy w wysokości 40 zł na każde dziecko. Kwotę będzie można wydać w sklepach Biedronka na produkty z folderu „Powrót do Szkoły” oraz inne artykuły szkolne i biurowe.


Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia br. Z rabatu można skorzystać jednorazowo – jeśli pracownik nie wykorzysta całej kwoty w ramach jednej transakcji, pozostały rabat przepadnie.

Przez cały miesiąc trwania akcji, będziemy dodawać kolejne produkty, które można zakupić taniej. Aktualna lista znajduje się na stronie www.dlanaswjm.pl.



Jak skorzystać z rabatu?
• Przy kasie poinformuj kasjera, że chcesz skorzystać z rabatu 40 zł dla pracowników na artykuły szkolne. Podaj mu swój numer SAP.
• Kasjer nabija kwotę rabatu na paragon (poprzedza nr SAP prefixem 50). Zapłać za pozostałą część zakupów, jeśli istnieje taka potrzeba.
• Z rabatu może skorzystać wyłącznie osoba do tego uprawniona, osobiście.



Kto może skorzystać z rabatu?
• Pracownicy Jeronimo Martins Polska S.A. zatrudnieni na dzień 28 lipca br.
• Pracownicy posiadający dzieci – od 0 do 18 roku życia (dzieci muszą być zarejestrowane w systemie OHR SAP jako własne lub przysposobione wg stanu na dzień 28 lipca br.).
• W sytuacji jeśli w naszej firmie pracuje obydwoje rodziców, z rabatu może skorzystać osoba, która zgłosiła dziecko do systemu.
• Osoby przebywające na zwolnieniach lekarskich, urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
• Akcja nie obejmuje pracowników na stanowiskach menedżerskich.



UWAGA!
Prosimy nie korzystać z karty „Moja Biedronka” i nie podawać jej kasjerowi podczas transakcji z wykorzystaniem rabatu 40 zł na artykuły szkolne. Zeskanowanie karty „Moja Biedronka” zablokuje kasjerowi możliwość dodania numeru SAP pracownika i tym samym skorzystanie z rabatu.


https://dlanaswjm.pl/aktualnosci/103,rabat-40-zl-na-zakup-artykulow-szkolnych
_________________
”Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie!”
 
     
~Andrea 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Gru 2014
Posty: 31
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 09:44   a co jak ja mam 3 dzieci?

Ciekawa jestem jak to jest w sytuacji jak mam 3 dzieci. Jeżeli tak jak piszą 40zł na każde dziecko - więc mam do wykorzystania 120zł. To co muszę o wykorzystać za 1 razem?!
_________________
Andrea
 
     
iwonka1909 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 10:07   

Wyzej jest napisane ze na kazde dziecko
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 10:27   

Na to wychodzi ja mam 2 dzieci to muszę 80zł "wydać" jednorazowo,żeby cały rabat wykorzystać jeśli tak to troszkę tego będzie...fajnie że coś wprowadzili dla pracowników
czyli to ma na kasie być tak: 502015356x i plu?
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 15:08   a ten x to co?

sylwuńka napisał/a:
Na to wychodzi ja mam 2 dzieci to muszę 80zł "wydać" jednorazowo,żeby cały rabat wykorzystać jeśli tak to troszkę tego będzie...fajnie że coś wprowadzili dla pracowników
czyli to ma na kasie być tak: 502015356x i plu?
_________________
alan
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-01, 20:31   

zastopiła x, ostatnią cyfre swojego SAP-u aby nikt jej nie mógł rozpoznać?
  Ocena JMP: 2/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-02, 11:15   

dokładnie x to ostatnia cyfra nr sap ,nie wyjaśniałam bo wiedziałam, że kumaty człowiek się domyśli... :em29:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-02, 19:06   

Czyli to nie jest na dziecko które chodzi do szkoły tylko na każde dziecko które jest wpisane do systemu?
Jeśli tak to super bo za 120zł to już można nakupować :D :em29: :em29:
  Ocena JMP: 8/10
     
~Frugi 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 27
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-08-02, 23:31   

Eh... i znowu tylko socjal dla osób, które mają dzieci. A ja się pytam, a gdzie coś dla biednych studentów, którzy każdą wolną chwilę poświęcają dla biedronki? Czy żałują mi tych 40zł na zakup jakiegoś plecaka, długopisów żebym mógł jak najszybciej ukończyć studia i zmienić pracę? :(
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-03, 09:34   

Frugi napisał/a:
którzy każdą wolną chwilę poświęcają dla biedronki?

no to masz niezły fetysz, ale skoro tak lubisz....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-03, 11:47   

Frugi napisał/a:
Eh... i znowu tylko socjal dla osób, które mają dzieci. A ja się pytam, a gdzie coś dla biednych studentów, którzy każdą wolną chwilę poświęcają dla biedronki? Czy żałują mi tych 40zł na zakup jakiegoś plecaka, długopisów żebym mógł jak najszybciej ukończyć studia i zmienić pracę? :(

"Jedyny sposób zapobiegnięcia zazdrości, to zasłużyć na przedmiot własnych pożądań" także do dzieła. Zmachaj sobie najlepiej od razu trójkę i posmakujesz tego miodu, który spływa na osoby, które mają dzieci :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-03, 12:02   

Larrikol napisał/a:
Frugi napisał/a:
Eh... i znowu tylko socjal dla osób, które mają dzieci. A ja się pytam, a gdzie coś dla biednych studentów, którzy każdą wolną chwilę poświęcają dla biedronki? Czy żałują mi tych 40zł na zakup jakiegoś plecaka, długopisów żebym mógł jak najszybciej ukończyć studia i zmienić pracę? :(

"Jedyny sposób zapobiegnięcia zazdrości, to zasłużyć na przedmiot własnych pożądań" także do dzieła. Zmachaj sobie najlepiej od razu trójkę i posmakujesz tego miodu, który spływa na osoby, które mają dzieci :)

albo zmień już pracę , na rynku jest moc pracodawców którzy potrzebują tak oddanego pracownika i spełnią Twoje oczekiwania :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-03, 13:58   

A co się dziwicie, gdyby nie święta to większość z nas zapomniałaby że ten socjal istnieje. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Biedra12341234 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2017
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 16:07   

Dali 40zl a co wybrać skoro nie wszystko wchodzi sa wyszczególnione indeksy jakis haczyk musi byc :)
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-08-04, 19:19   

Lista jest bardzo długa Wchodzi wszystko z gazetki szkolnej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo