Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwrot kosztow za wakacje
Autor Wiadomość
kefirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: 2017-07-25, 19:50   zwrot kosztow za wakacje

Witam czy ktos z.Was staral sie o zwrot kosztow za wyjazd wakacyjny. Z tego co wiem to cos takiego istnieje w naszej firmie. Nie wiem niestety gdzie mozna o taki zwrot sie starac. U kierownika czy na stronie dlanaswjm.pl. dziekuje za odp.
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-26, 03:20   

Ale że jak? Pojade sobie do Egiptu i firma mi opłaci ten wyjazd?? Chyba nie.

Może Tobie chodzi o sytuacje gdy ktoś będąc na urlopie został ściągniety do pracy i wtedy zwrot za niewykorzystany wyjazd? Wtedy to ciśnąć kierownictwo.
  Ocena JMP: 2/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-26, 12:48   

No tak pytanie nie jest dokładnie sprecyzowane. Jeśli o urlop chodzi który był zaplanowany i zapłacony to chyba rachunek wystarczy i nawet jesli sie urlop juz zaczoł i po 2 ,3 czy 4 dniach ktoś jest ściagany to jak najbardziej jest zwrot kosztów i cały urlop jest od nowa liczony i o to trzeba sobie już zadbac i dopilnowac, a jeli chodzi o zwroty za wakacje to u Nas to nie działa ale w innych firmach słyszałam że daja kase taką na wakacje.
 
     
~Graza89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-26, 19:45   Re: zwrot kosztow za wakacje

kefirek napisał/a:
Witam czy ktos z.Was staral sie o zwrot kosztow za wyjazd wakacyjny. Z tego co wiem to cos takiego istnieje w naszej firmie. Nie wiem niestety gdzie mozna o taki zwrot sie starac. U kierownika czy na stronie dlanaswjm.pl. dziekuje za odp.

Chodzi o tzw. "gruszkę" czy "wczasy pod gruszą"? W Biedronce to nie funkcjonuje.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-26, 21:26   Re: zwrot kosztow za wakacje

Graza89 napisał/a:
kefirek napisał/a:
Witam czy ktos z.Was staral sie o zwrot kosztow za wyjazd wakacyjny. Z tego co wiem to cos takiego istnieje w naszej firmie. Nie wiem niestety gdzie mozna o taki zwrot sie starac. U kierownika czy na stronie dlanaswjm.pl. dziekuje za odp.

Chodzi o tzw. "gruszkę" czy "wczasy pod gruszą"? W Biedronce to nie funkcjonuje.


Nie ma wczasów pod gruszą, ale na przełomie sierpnia i września jest doładowanie na kartę podarunkową, kwota zależy od zadeklarowanego na str 'dla nas w jm' dochodu na członka rodziny :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo