Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Informacja ogólna o NSZZ Solidarność 80
Autor Wiadomość
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 09:28   Informacja ogólna o NSZZ Solidarność 80

W związku z kasowaniem i usuwaniem tematów w dziale wiadomości ZZ, oraz zawieraniem informacji przez konto oficjalne mijające się z prawdą (rezygnację w funkcji zastępcy przewodniczącego złożyłem 7 grudnia nie 13 z funkcji zastępcy przewodniczącego komisji zakładowej ,a 13 stego ze struktur ) wklejam usunięte informacje przez moderatora (konto ZZ) lub administratora (w co wątpię)

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Nasza Biedronka.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3789 Twój post:

Temat: "informacja zz"

Bartosz napisał/a:
Moi drodzy, uprzejmie proszę o załatwianie spraw między sobą bez naruszania dóbr osobistych na forum ...........


Widzę Bartosz, że nie było Cię od paru dni a zdjęcia jednak szybciej zniknęły a więc tak

Komitet Założycielski NSZZ Solidarność 80 (będący już organizacją)

1.Robert Jacyno - przewodniczący komitetu tel. 796269826
2.Adam Żbikowski -zastępca przewodniczącego
3.Dominika Górska- sekretarz
4.Monika Mądrzak- skarbnik organizacji

Siedziba tymczasowa komitetu
NSZZ Solidarność 80 w JMP S.A.
ul. Czyżykowska 14/6
83-110 Tczew

i teraz screen na 30 dni:

Mam nadzieję Bartosz, że przekonałem wszystkich ,że związek istnieje ma się dobrze, a ja jestem pełnoprawnym przewodniczącym komitetu założycielskiego, a co do dalszych władz, zapewne nie mając parcia znowu chetnie zostanę zastępcą przewodniczącego ;)
Pozdrawiam
I jeśli się zdecydujemy, i będzie z Twojej strony wola i możliwość, oraz chęć , to możliwe ,że ktoś inny, nie ja może też oficalnie będzie się wypowiadał w imieniu innego związku czyli NSZZ Solidarność 80 , ale zapewne nie w tym dziale. A czy jest sens i szansa na dodatkowy dział , zostawiam to ocenie Twojej osobie.
Pozdrawiam
I nie do usłyszenia z mojej strony , jestem na pw, raz dziennie i sprawdzam tutaj pocztę
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 10:43   

Nie rozumiem dlaczego usuwane są Twoje posty z działu ZZ, skoro nie są obraźliwe. Nie zauważyłam, żeby był on dedykowany jednemu związkowi.
 
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 11:25   

Cytat:
Od: Obsługa forum
Do: Robert J
Wysłany: Wczoraj 22:23
Temat: Twój Post został usunięty
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Nasza Biedronka.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3789 Twój post:

Temat: "informacja zz"

W związku z licznymi zapytaniami informuję, że Pan Robert J od dnia 13 grudnia 2016 r jest Przewodniczącym Komitetu Założycielskiego NSZZ Solidarność 80 w JMP S.A.
Pozdrawiam. I proszę o nie wypowiadanie się w moich prywatnych sprawach przez inne organizacje związkowe .
W związku z faktem, że organizacja związkowa będzie korzystać tylko z kanałów spersonalizowanych osobowo takich jak fb-biedronka oraz profil prywatny Robert J, informuję, że związek wszelkie informacje będzie zamieszczał tylko i wyłącznie na forach zamkniętych pracowników, oraz na forum fb biedronka a także dla członków na zamkniętym forum na fb.
Przy okazji składam Wszystkim pracownikom biedronek Szczęśliwego Nowego Roku, aby Wasze wynagrodzenia były adekwatne do nakładu pracy, szczęścia , miłości, spokoju oraz ciepła rodzinnego.
Pozdrawiam serdecznie, i do usłyszenia na innych kanałach informacyjnych. Tutaj nie zamierzamy wypowiadać się , poprzez możliwość pojawiania się dziwnych kont i dyskusji jak to miało miejsce wczoraj,
Myślę, że zamykam temat odnośnie mojej sytuacji związkowej i wnosze do moderatora o zamknięcie postu.


Bez komentarza............................................................ kolejny usunięty.............
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-17, 11:27   

Larrikol, ale w dziale zz jest tylko jeden moderator i jak się okazuje nieobiektywny i ewidentnie źle pojmujący swoją funkcję
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-17, 11:45   

Poproś o założenie działu dla swojego ZZ bo ten jest tylko dla Solidarności - jakby to powiedzieć ich folwark ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 12:00   

marta1 napisał/a:
w dziale zz jest tylko jeden moderator
Może było to dobre rozwiązanie w momencie, kiedy na forum obecny był tylko jeden związek. Faktycznie trzeba pomyśleć albo nad zmiana, albo nad utworzeniem osobnych działów. Myślę, że nie będzie z tym kłopotu.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
3 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-01-17, 12:19   

I stało się to co pisałem, mnie usunięto z moderowania tam właśnie tylko po to aby mógł robić co chce. Ale panie Piotrze, pan chyba zapomniał, że to nie jest forum ani biedronki ani pana i nie wolno w ten sposób postępować, to nie jest prywatny folwark. I teraz skoro pan Piotr tak postąpił macie odpowiedź na to że w związku pana Piotra są i były przekręty i jego postępowanie nie działa dla naszego dobra lecz wręcz odwrotnie :boks: :boks:

Aha i niech pan już ściemy nie wali, że to nie pan usuwa i usuwał tam wcześniej posty, że niby sie panu na konto włamano. Bujda na resorach :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 15:48   

Po co od razu doszukiwać się podstępów, blokowania informacji itp. Jeśli związki chcą mieć dwa osobne działy, to co w tym złego - niech mają. Wpłynie to na przejrzystość i czytelność informacji, więc nawet lepiej. Problemem to są użytkownicy, którzy próbują tu przenosić swoje wojenki.
 
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-17, 23:08   

biedronka 1477 wklejała też post o usunięciu jej wpisu na wiadomościach ZZ........
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-18, 02:13   

Może sama usunęła bo jak był w tym temacie ostatni to mogła chyba że nie to ktoś inny.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-18, 07:35   

To nie ja
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-18, 09:34   

Ja usunęłam post, możecie skończyć dochodzenie. Nie był na temat i nie wnosił nic, poza tym, że użytkowniczka cieszy się, że Roberrty wrócił na forum.
 
     
Robert J
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-19, 21:55   

https://www.pdf-archive.com/2017/01/19/deks80/

na adres komitetu do czasu adresu organizacji a potem biura ,zapraszamy zaintersowanych

image upload without registration
 
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-16, 11:27   

https://www.wiadomoscihan...lska-ma-n,40753

https://www.pulshr.pl/zmi...once,45093.html

zmiana siedziby

NSZZ Solidarność 80
W Jeronimo Martins Polska S.A.
ul. Współczesna 4a/3
80-180 Borkowo


Monika Mądrzak Monika Mądrzak jest pierwszą kobietą w historii wszystkich związków działających w biedronce, pełniącą funkcję przewodniczącej związku zawodowego.
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo