Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe stroje
Autor Wiadomość
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-07, 23:00   

Kierownik powinien wyglądać jak kierownik - takie jest moje zdanie. W poprzedniej pracy nosiłem czarną koszulę bez fartucha. Była znacznie wygodniejsza i przewiewniejsza niż biedronkowe polówki. Poza tym wyglądało się jak człowiek. Ale nie to jest najgorsze. W biedrokowym stroju irytują mnie buty i bluza, która się po pierwszym praniu kurczy i mechaci. Już lepsze od tych bluz były by polary.
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-08, 09:16   

kaskader napisał/a:
Kierownik powinien wyglądać jak kierownik - takie jest moje zdanie. W poprzedniej pracy nosiłem czarną koszulę bez fartucha. Była znacznie wygodniejsza i przewiewniejsza niż biedronkowe polówki. Poza tym wyglądało się jak człowiek. Ale nie to jest najgorsze. W biedrokowym stroju irytują mnie buty i bluza, która się po pierwszym praniu kurczy i mechaci. Już lepsze od tych bluz były by polary.


Był już kiedyś poruszany na forum temat bluz. Praktycznie nikt ich nie nosi zimą, bo mają za długie rękawy i są za krótkie w tułowiu (niezależnie od rozmiaru).

Nie wiem jak u was, ale u nas zastępcy kierowników normalnie tyrają na sklepie jak sprzedawcy, więc pakowanie ich w eleganckie koszule mija się z celem. Może powinni im po prostu wymyślić inny kolor polówek.
 
     
#woodman 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 70
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-08, 10:29   

marta1 napisał/a:
piivko19, myślisz że kierownik bardziej czułby się kierownikiem w eleganckiej , ufajdanej koszuli ? :P Dla klienta to chyba bez różnicy :D a dla mnie , jeśli te nowe miałyby być na miarę tych testowanych jakiś czas temu , mam na myśli te żółte z napisem "specjalista" :D , to te które mamy teraz są ok :)


Bardzo fajne reakcje klientów :
jadę maszyną myjącą na sali sprzedaży (zima ,błoto)
Klient- poproszę z kierownikiem
Ja-słucham
Klient- patrząc na strój - no ,z kierownikiem
Ja- słucham, prowadzę zmianę , jestem zastępcą
Klient z niedowierzaniem -Pan?

Ale to nie tylko moja refleksja. Koleżanka wykonując pracę często spotykała się z niedowierzaniem klienta. dla niektórych właśnie kierownik to gość w koszuli i przed komputerem. Czasem tak właśnie wyobrażają sobie pracę osoby , które zatrudnia się w biedronce po studiach. "będę kierownikiem mówili... tak jesteś w domu , jak robisz bilans i grafik, wtedy masz i kawę przy biurku i mnóstwo czasu na zastanowienie "
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-08, 13:34   

woodman, pisząc "bez różnicy" miałam na myśli to że klientowi jest bez różnicy czy masz ufajdaną elegancką koszulę czy ufajdaną koszulkę polo ;) , jak zaiwaniasz na sklepie to tak wyglądasz , gdybyś siedział w biurze (bo tak większości kojarzy się to stanowisko) to wyglądałbyś jak kierownik nawet w nawet w eleganckiej koszuli :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-09, 12:49   

Właśnie, podobno na sklepach po zmianach mieli być typowi manager'owie sklepu, którzy siedzieliby tylko przy kompie. Ale póki co, jak było tak jest, jak kiero biegał z ufajdaną koszulką tak dalej w niej biega :/
Zgoda kaskader - kierownik powinien wyglądać jak kierownik.
@Biurowa - dlatego powinien być w okresie zimowym polar i to powinno załatwić sprawę.
  Ocena JMP: 5/10
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-09, 15:14   

Ja również uważam że kierownicy powinni wyróżniać się swoim ubiorem. Nie musi to być koszula, wystarczy inny kolor koszulki.
_________________
Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania - B. Prus -
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-09, 23:10   

jakie to ma znaczenie w czym... ważne by było kogo w to ubrać...
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-11, 07:08   

Biurowa napisał/a:
kaskader napisał/a:
Kierownik powinien wyglądać jak kierownik - takie jest moje zdanie. W poprzedniej pracy nosiłem czarną koszulę bez fartucha. Była znacznie wygodniejsza i przewiewniejsza niż biedronkowe polówki. Poza tym wyglądało się jak człowiek. Ale nie to jest najgorsze. W biedrokowym stroju irytują mnie buty i bluza, która się po pierwszym praniu kurczy i mechaci. Już lepsze od tych bluz były by polary.


Był już kiedyś poruszany na forum temat bluz. Praktycznie nikt ich nie nosi zimą, bo mają za długie rękawy i są za krótkie w tułowiu (niezależnie od rozmiaru).

Nie wiem jak u was, ale u nas zastępcy kierowników normalnie tyrają na sklepie jak sprzedawcy, więc pakowanie ich w eleganckie koszule mija się z celem. Może powinni im po prostu wymyślić inny kolor polówek.
U nas tyrają nie tylko na sklepie, ale i poza nim. Nie dalej jak trzy dni temu sam latałem wokół sklepu z czarnym worem i zbierałem puszki po Vipach. Przy zmianach 3/3 ks i zks z regóły są jedynymi osobami coś robiącymi na sklepie.
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-11, 17:54   

piivko19 napisał/a:
Właśnie, podobno na sklepach po zmianach mieli być typowi manager'owie sklepu, którzy siedzieliby tylko przy kompie. Ale póki co, jak było tak jest, jak kiero biegał z ufajdaną koszulką tak dalej w niej biega :/
Zgoda kaskader - kierownik powinien wyglądać jak kierownik.
@Biurowa - dlatego powinien być w okresie zimowym polar i to powinno załatwić sprawę.



Zmieniło się dostaliśmy upoważnienia ,pieczątki i na każdym kroku słyszymy, że za wszystko odpowiadamy :) ;) co tam koszulki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo