Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POCHWAŁA
Autor Wiadomość
halina71 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 18 Maj 2017
Posty: 1
  Wysłany: 2017-05-18, 06:53   POCHWAŁA

Witam,jestem klientką BIEDRONKI na pretficza jest tam bardzo miła Pani Jola od niedawna jest zk taka ekspedientka jak ta Pani to zdarza się 1 na 100.Chciałabym aby wszystkie Panie były takie miłe jak ona naprawdę widać,że Pani Jola lubi tą pracę,zawsze pomoże przy wyborze towaru i jest przesympatyczna.Byłam już w niejednej biedronce ale taka dziewczyna to rzadkość.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-18, 13:11   

A kim jest ta niespotykanie uprzejmą pani dla Ciebie? Jakaś żona, narzeczoną, czy mamą może? ;)
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-18, 20:10   

Jako naczelnik tego kurnika, w dniu jutrzejszym przekażę Pani Joli specjalny dyplom z gorącymi podziękowaniami od grona pracowniczego za poprawę wizerunku naszej firmy wśród ludu, oraz uwaga, uwaga!, talon upoważniający do odbioru 4-paka piwa naszej najlepszej i szanowej przez klientow (Laur Złotego Żula 2015,2016) marki VIP, czuwaj!
  Ocena JMP: 6/10
     
Graciella

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-19, 06:24   

Achhhhhh ta Pani Jola :D Jola górą,Jola jesteś wielka :D Ciekawe jak długo będzie ,,taka miła''???
 
     
#JackDaniels 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 65
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-05-19, 07:45   

Masakra. Też kiedyś dostałem pochwałę na bok ktoś napisał to zaraz wszzyscy gadali ze żona mi napisala. Ha ha
 
     
Ewa mała 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Maj 2017
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-19, 14:50   

Halina 71 - to do Ciebie
Wiesz ile nasłuchamy się od klientów? Że pijemy kawę na zapleczu, że ruszamy się jak krowy, że nie ma cenówki, a dlaczego nie ma schabu, a dlaczego drogo, a co daje karta biedronki, a dlaczego nie ma ciepłej z czosnkiem, a miało być... a nie ma, a kolejki, nie ma wózków, świeżaki, naklejki, saszetki, a dlaczego, a po co, a gdzie leży, a dlaczego nie ma wydać. Czysty obłęd. Swoją pracę wykonujemy jak automaty, odwalamy swoje, jak zdążymy i idziemy do domu. Większość z nas jest wyprana z uczuć, to przez was drodzy klienci.Wy się na nas wyżywacie, wyładowujecie swoje frustracje, a oczekujecie życzliwości, usmiechu, skakania koło was. Dziwne, od maszyn? Kartę biedronki pan posiada? Nie? A chciałby pan założyc?Dziękuję , zapraszam ponownie. To jak mantra, formuła bez sensu. I pomyśl, taka jedynkowa, powtarza to parę setek razy dziennie.
 
     
Monia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2015
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-19, 18:40   

Jeśli klient jest miły to ja też. Dla stałych klientów zawsze jest uśmiech i dobre słowo oraz pomoc. Niestety zdarzają się, ,klient ham a nie pan,, to ma odpowiedź i pomoc na jaką zasługuje. Mam jednak szczęście do miłych klientów. Pamiętajcie klienci Dobro Powraca, więc nie traktujcie nas jak gorszy sort. :pa1:
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-20, 11:18   

Ewa mała, jestem przerażona twoim podejściem, jak tak nienawidzisz klientów, to po co pracujesz tam, gdzie trzeba mieć z nimi kontakt? Nie pracuję jeszcze roku, ale przez ten czas, co pracuję zdarzył mi się 1, dosłownie jeden naprawdę niemiły klient, z pozostałymi zawsze się porozumiem, uważam, że pytają - mają prawo, a moja praca to im odpowiedzieć i pomóc najlepiej jak potrafię, po to m.in. tam jestem.
To jak zachowuje się klient, świadczy o nim, to jak ja się zachowam-świadczy o mnie, to mi wystarczy, by nie zniżać się do niczyjego poziomu, jeśli ktoś nie grzeszy nadmiarem kultury :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Ewa mała 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Maj 2017
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-20, 12:12   

Mała Asiu, mylisz nienawiść z obojetnością. Ja generalnie jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, i staram się odpowiadac na ich pytania, i uprzejmie obsługiwac ich przy kasie. Staż pracy mam nieco dłuższy niż Ty, i spotkałam się z wieloma roszczeniowymi klientami.Ja i moi koledzy z pracy.Ale własnie ten staż oznacza rutynę i odczłowieczenie- nie myl tego z chamstwem, arogancją i tym podobnymi pojeciami. Po prostu w pewnym momencie łapiesz się na tym ,że pracujesz machinalnie, automatycznie.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-21, 09:35   

Ewa mała napisał/a:
Większość z nas jest wyprana z uczuć, to przez was drodzy klienci.Wy się na nas wyżywacie, wyładowujecie swoje frustracje, a oczekujecie życzliwości, usmiechu, skakania koło was. Dziwne, od maszyn? Kartę biedronki pan posiada? Nie? A chciałby pan założyc?Dziękuję , zapraszam ponownie. To jak mantra, formuła bez sensu. I pomyśl, taka jedynkowa, powtarza to parę setek razy dziennie.


Ewa, moim zdaniem, to, że czujesz się wyprana z uczuć, to jest twoje samopoczucie, klientowi nic do tego jak ta praca wpływa na ciebie, jak źle to nie jego wina, a tego, że w niej tkwisz choć jej nie lubisz. Klienci się wyżywają, bo pytają po co jest karta biedronki? albo gdzie coś znajdą? Wydajesz się być naprawdę bardzo zmęczona i sfrustrowana tą pracą i obwiniasz o to klientów, bo są klientami i trzeba im powiedzieć dzień dobry i zapraszam ponownie, i spytać o kartę ... a co oni winni, że trzeba? chyba to, że w ogóle przyszli i są. Naprawdę takie straszne, że oczekują, że ktoś do kogo podchodzą będzie uprzejmy, życzliwy, uśmiechnięty (a raczej - nienaburmuszony)? jak podchodzisz gdzieś do kasy lub o coś pytasz pracownika w innym sklepie, czy lokalu, nie oczekujesz tego samego?
 
     
Ewa mała 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Maj 2017
Posty: 14
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-22, 08:39   

Mała Asiu.To forum momentami przypomina ring. Zobacz od czego zaczęły się posty. Pewna pani, jest zachwycona serdecznością JEDNEJ z pracownic. I zakładając ,że nie jest to jej żadna krewna, mamy do czynienia z postawą unikatową. Bo tu raczej nie znajdzesz więcej pochwał na temat naszej pracy. Moja odpowiedż, to miały być przemyślenia, dlaczego tak się dzieje. Ty natomiast , uważam całkiem niesłusznie , oceniasz mnie, i to negatywnie. Doszukujesz się w mojej wypowiedz nienawiści(??????), proponujesz zmianę pracy,wogóle chyba zakładasz, że latam po sklepie z siekierą :) .Moja odpowiedż to uogólnienie pracy jako wieloletniego pracownika. Zapewne twoje przemyślenia idą innym torem, chociażby z racji niewielkiego stażu. To tyle. Pozdrawiam Cię i życzę Ci samych sympatycznych klientów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo