Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta
Autor Wiadomość
Leviathan 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 17:46   

Dziwne... u jednych naciskają podobno na wypełnienie ankiety, a u nas kierowniczka powiedziała, że nie ma na to czasu i są ważniejsze rzeczy do zrobienia
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 21:20   

U nas kierownik kazal wypelniac ankiete tym co chca i zadnej listy nie prowadzi bo po co ;]
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 21:48   

jak lista przecież jest to ankieta anonimowa
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
wredziolka35 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-17, 08:22   

podpowie ktos jak sie zalogowac do tej ankiety?bo u nas nikt nic nie wie jak to zrobic :(
_________________
od przyjaciół boże strzeż, z wrogami sobie poradzę
  Ocena JMP: 2/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-17, 08:43   

W poczcie wam przyszło hasło i instrukcja, w każdym razie powinno to wszystko przyjść, u nas było.
 
     
Leviathan 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-03, 09:05   

A czy może ktoś kojarzy jakieś wyniki tych ankiet? Było o to tyle szumu, a teraz totalna cisza. Jak już się wypełniało te ankiety, warto byłoby sprawdzić do czego one miały prowadzić.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-03, 12:16   

"Rezultaty badania będą ważnym narzędziem, które wykorzystamy, aby doskonalić funkcjonowanie firmy i stawać się lepszym pracodawcą. Badanie pomoże znaleźć najważniejsze czynniki mające wpływ na motywację i zaangażowanie pracowników oraz pozwoli zrozumieć co w firmie działa dobrze, a co wymaga zmian. Wyniki ankiety będą źródłem cennych informacji, czy firma zapewnia odpowiednie warunki, aby zwiększyć zaangażowanie pracowników. Na podstawie wniosków wyciągniętych z ankiety będziemy wdrażać działania mające na celu zwiększenie satysfakcji naszych pracowników."
"Jesteśmy przekonani, że wasze szczere odpowiedzi udzielone w ankiecie pomogą nam lepiej zrozumieć, co cenicie najbardziej w swojej pracy, co was motywuje, a co wam przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków."
cytat z naszej propagandy :D
moje wnioski : ankieta - świetny pomysł , założenia - super , tylko wykonanie nie przekłada się na cel czyli zbadanie poziomu satysfakcji pracowników , szkoda że pytania nie były konkretne tylko tak ogólnikowe ale jaka ankieta ,takie odpowiedzi i takie wyniki , nie spodziewam się żadnych rewolucyjnych zmian i nie oczekuję poprawy tam gdzie jest ona konieczna ponieważ firma nie zapytała mnie w tej ankiecie co poprawić by pracowało mi się lepiej i jak zwiększyć moją motywację i zaangażowanie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Leviathan 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 11:54   

Niestety Marto, w tym właśnie rzecz. Pytanie sformułowane były w taki sposób, że każda osoba mająca do czynienia z opracowywaniem danych ankietowych, widziała, że są one wyjątkowo niediagnostyczne.
Można było, owszem, przekazać sygnał dotyczący nieprawidłowości, ale jakie są to nieprawidłowości, było już niejednoznaczne, o środkach zaradczych nie wspominając.
Podjąłbym jednak temat dalej i spytał retorycznie, cytując wstęp do ankiety : Jakie działania mające na celu zwiększenie mojej satysfakcji z pracy wdrożono ? :) A może to tylko u mnie nie są wdrożone, a gdzieś indziej jest już poprawa :P
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 14:43   

Wydaję mi się, że jeżeli firma faktycznie chce podnieść satysfakcję pracowników powinna w ankiecie pozwolić wypowiedzieć się. Choćby jednym zdaniem. Wtyedy każdy, kto wypełniał ankiete mógłby napisać o najbardziej palących problemach. Uważam , że pytania nie poruszały najważniejszych dla nas problemów.
Czy celowo?
Zastanawiam się czy przypadkiem firma na podstawie odpowiedzi na ostatnie pytanie (każdy kto wypełniał myślę, że pamięta, jedyne pytanie w związku z wynagrodzeniem i kontynuowaniem współpracy) nie przedstawi oficjalnego stanowiska, że pracownicy, którzy poddali się ankiecie są zadowoleni z poziomu wynagrodzenia.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-06, 15:23   

Leviathan, być może firma wdraża jakieś działania tylko problem jest taki że działania firmy nie są jednoznaczne z działaniami które my mamy na myśli więc może to być na zasadzie : dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane bądź tkz uszczęśliwianie na siłę . Z tej ankiety na pewno nikt nie dowiedział się niczego konkretnego o bolączkach codziennej pracy na sklepie a więc można sobie zaśpiewać : i can't get no satisfakcion :P :P :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo