Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagana za krytykę dyrektora
Autor Wiadomość
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 22:25   

Czymś zabłysnąć trzeba jak nie kulturą to czymś innym :kekako: :kekako:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Entombed 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 22:33   

Wtargnę troszkę. Powiem wam jako ZKS nie raz słyszałem o sobie opinie "góry" ze jestem aż nadto nadgorliwy ze względu ze za każdym razem jak mi KR (SOM czy tez PSM zwał jak zwał) wjeżdża na sklep biorę pod rączkę zapraszam do sąsiedniego sklepu (właściciel prywatny maleńki i szukający oszczędności) i pokazuje ilość osób na zmianie u nas 2-3 u nich 6-9 można można !!!! walić ich nasza krytyka nic nie da nasze ankiety tak samo nic zeeero ale pochwalam w pełni za to co autor zrobił i przybijam meeega piąteczka dla CIEBIE !!
  Ocena JMP: 5/10
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 14:13   

Przepis art. 267 k.k. jednoznacznie mówi o uzyskiwaniu dostępu do informacji (czyli treści rozmowy) nieprzeznaczonej dla osoby, która rejestruje rozmowę. Skoro jednak osoba rejestrująca rozmowę jest jej uczestnikiem, to nie sposób twierdzić, aby rejestrowała treść dla niej nieprzeznaczoną. Tym samym nagrywanie rozmów, w których się uczestniczy, nie może być uznane za popełnienie przestępstwa, o którym mowa w art. 267 k.k.

[ Dodano: 2017-05-12, 15:13 ]
Kodeks cywilny nie wskazuje wprost prawa do tajemnicy rozmowy (a ściśle rzecz biorąc prawa do nierejestrowania rozmowy na trwałym nośniku) jako dobra osobistego, niemniej jednak katalog z art. 23 k.c. jest otwarty i możliwe jest konstruowanie dóbr osobistych innych niż wskazane w cytowanym przepisie. Jeśli jednak rejestrujemy rozmowę dla celów dowodowych w sytuacji, w której druga strona podjęła działania mające na celu utrudnienie nam ewentualnego przeprowadzenia dowodów przed sądem, w mojej ocenie nie można mówić o naruszeniu dóbr osobistych osoby nagrywanej.
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 16:44   

MalaAsia napisał/a:
Lilith napisał/a:
Ja to zawsze jestem za tym, że jak ktoś się może zwolnić to niech wcześniej chociaż zrobi coś dla reszty[...]


To fajną masz filozofię życiową, problemy niech biorą na siebie inni, ty ewentualnie, możesz się poświęcić i skorzystać z efektów ich "podskakiwania" szefom i nadstawiania głowy ... dobre! :D

Nie zrozumiałaś. Nie chodzi mi o to, żeby ktoś za mnie głowę nadstawiał, jak mam problem to sobie z nim radzę, jak trzeba to i tupnę, a jak się boję to się nie odzywam. Ale jak komuś i tak nie zależy, i tak się zwalnia to niech chociaż komuś pomoże, żeby było lepiej.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 08:23   

Lilith napisał/a:
a jak się boję to się nie odzywam. Ale jak komuś i tak nie zależy, i tak się zwalnia to niech chociaż komuś pomoże, żeby było lepiej.


właśnie o tym mówię, ty się boisz, więc ktoś kto podjął decyzję, że odchodzi ma szarpać sobie nerwy wojenką, żeby tobie było lepiej? sorry, ale gdybym miała toczyć wojenki, to wtedy, gdy miałoby to zmienić moją syt, a jeśli uznałabym, że się boję lub nie chcę sobie szarpać nerwów, to albo bym siedziala cicho chcąc pracować, albo bym odeszła i nie rozumiem dlaczego na koniec miałabym walczyć z kierownictwem, z którym się porozumiałam, że odchodzę .... a jeszcze bardziej nie rozumiem, że miałyby tego ode mnie oczekiwać koleżanki, które ani nie odchodzą, ani się nie odzywają, że coś im nie odpowiada .... ktoś kto się zwalnia jest ci coś winien, że skoro "się zwalnia to niech chociaż komuś pomoże"? niby co i za co? za to, że ma więcej odwagi, by pójść inną drogą?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 10:06   

W ogóle nie zrozumiałaś, nic od nikogo nie oczekuję. Niech każdy robi co uważa. Kończę dyskusję bo nie dogadamy się raczej.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 11:07   

Lilith napisał/a:
W ogóle nie zrozumiałaś, nic od nikogo nie oczekuję. Niech każdy robi co uważa. Kończę dyskusję bo nie dogadamy się raczej.


Masz rację, w ogóle nie rozumiem takiego roszczeniowego nastawienia: ' jak ktoś się może zwolnić to niech wcześniej chociaż zrobi coś dla reszty" albo "jak komuś i tak nie zależy, i tak się zwalnia to niech chociaż komuś pomoże, żeby było lepiej" i jednoczesnego twierdzenia, że "nic od nikogo nie oczekuję" - jak ja niczego nie oczekuję, to nie mówię 'niech chociaż zrobi" to czy tamto ... widzę jednak, że "nic nie oczekuję" oznacza dla ciebie coś innego
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-16, 17:54   

Cała historia naciągana jak guma w babcinych majtach.
Widać, że gościu to forumowy troll, a wy dajecie się podpuszczać na jego opowieści dziwnej treści :ke: :new2:
 
     
~moncia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-11, 15:09   

Mam pytanko nagana z wpisem do akt będzie widoczna na świadectwie pracy ;/
 
     
biedronka0013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Cze 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 20:51   

à propos nagany pomóżcie, dostałam naganę i chciała bym się od niej odwołać. Przygotowanie mam pismo tylko nie wiem jak je złożyć. Listownie? Jeżeli tak to gdzie wysłać do Kostrzyna do głównej siedziby czy do CD swojego. A może trzeba je zeskanować?? Pomóżcie :(
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-23, 21:21   

listem poleconym do dyrektora personalnego w swoim regionie ,
w tym dziale masz sporo tematów o naganach , jest też poradnik który warto przeczytać przed napisaniem odwołania https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=2645&highlight=nagana
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
biedronka0013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Cze 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-24, 00:03   

A gdzie mogę uzyskać adres do tego kdyrektora personalnego? Gdzie nabyć takie informacje? Skąd moge sie dowiedzieć bo z kierownictwem niestety nie moge sie dogadać ;(
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-24, 12:01   

adres swojego dc znasz ? w nagłówku napisz Dyrektor Personalny albo zadzwoń do kadr tam udzielą Ci dokładnych informacji
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
biedronka0013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Cze 2017
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-24, 12:27   

Pracują tylko 6-16 pon-pt a czas się kurczy :/ no nic jeżeli to na adres dc to może gdzieś znajdę. Dzięki
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-24, 13:10   

Powiedz że chcesz się odwołać od nagany i kierownictwo musi umożliwić ci takowe działanie wraz z dostarczeniem wszelkich informacji w jaki sposób masz to zrobić itp.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo