Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolonie w Biedronce 2017
Autor Wiadomość
jaki

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-19, 10:50   

Mi nawet przy tej prubue wyskakuje błędnie wypełniony formularz w wszystko jest 20 razy sprawdzone
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-19, 16:50   

Podzielcie się opinią o wakacjach z "hello biedronka", młodzież wraca z obozu zadowolona?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
rozyczkae

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-26, 20:44   Re:

Hej młodzież jest bardzo zadowolona moja córka była w Kątach Rybackich na obozie i jak masz okazje to wyslij swoje dziecko takich atrakcji nie zapewnisz dziecku wrazen ,nowych poznanych osób nie wiem jak w tym roku nie miłą niespodzianka był podatek który odbili nam z wypłaty po 700 zł jak ktos miał blizniaki bo takie osoby były to cały wypłat zajeli ale warto było dziecko przeszczesliwe wróciło:)
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-26, 21:05   

Chyba zarty sobie robisz z tym podatkiem??prosze o opinie czy jeszcze ktos mial z tym podatkiem tak??
 
     
~justyna86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-27, 08:15   

ja nie miałam aż wszoku jestem to co czytam:/
 
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-27, 08:46   

justyna86 dzieki za odp bo az w strachu bylam :szczena:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-27, 15:15   

Podatek był chyba za jakiś turnus językowy o czym pisało w regulaminie ale kto tam to czyta. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 16:40   

Czy jest ktos kogo dzieci dostaly sie zlisty rezerwowej?Czy ktos wie w jakim terminie od wyjazdu powiadamiaja ze jednak sie dostali?
 
     
biedroneczka20 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 18:07   

Czy sa juz listy kolonii?
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 18:13   

tak sprawdzisz :) na stronie dlanas w moim profilu masz stan wniosku lub czekaj na info w sklepie w RH do 15 ma być info.... mój zaakceptowany, tylko nie znalazłam nigdzie informacji skąd ta kartę uczestnika koloni wsiąść?
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-12, 18:54   

sylwuńka, jak masz dostęp do komputera w biurze to wydrukuj sobie procedurę , tam jest wszystko i o ile dobrze pamiętam ;) ale mogę też pamiętać źle :D , z góry przepraszam to kartę uczestnika dostajesz wtedy jak Twoje dziecko będzie na liście kolonijnej
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Umbrella 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 19
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-13, 14:29   

Hej dziewczyny no i chłopaki też.
Jak to jest z kolonią dla dzieci-my pracownicy płacimy za to czy jak to jest??Dziecko się dostało,ogromnie się cieszę bo ani trochę się nie spodziewałam pozytywnej wiadomości ale jednocześnie trochę sie lękam bo pojęcia nie mam o dalszych procedurach :#)
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-13, 15:32   

podatek przyjdzie nam zapłacić za kolonie tak jak za inne socjale,zasilenia,paczki itp wiec ekstra bo normalnie nie było by mnie stać nawet.... :yeah:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
biedroneczka20 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-13, 18:21   

Jeśli moje dziecko znajduje sie na liście rezerwowej to co teraz? Jak zostanę poinformowana o tym jak sie zakwalfikune na kolonie z listy rezerwowej?
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-13, 21:53   

Pracowniku,
Twój wniosek na kolonie letnie Wakacje z Biedronką 2017 został rozpatrzony. Dziecko/dzieci znajduje/znajdują się na liście rezerwowej. Dziecko/dzieci zostanie/zostaną zakwalifikowane do udziału w kolonii w przypadku rezygnacji osoby z listy podstawowej lub niedostarczenia w terminie przez osobę z listy podstawowej uzupełnionej Karty Uczestnika Kolonii. Informacje o zwolnionym miejscu na kolonie są podawane na bieżąco, mogą trafić do Ciebie nawet na kilka dni przed rozpoczęciem kolonii. Pracownicy, których dziecko/dzieci znalazło/znalazły się na liście rezerwowej powinni koniecznie uzupełnić i odesłać w terminie Kartę Uczestnika Kolonii na preferowany termin kolonii. Karta Uczestnika Kolonii jest do pobrania:
- ze strony www.dlanaswjm.pl,
- u Kierownika Sklepu
- w Regionalnym Dziale Personalnym.

Karta Uczestnika Kolonii w każdym wskazanym miejscu powinna być podpisana przez oboje rodziców/opiekunów prawnych. W przypadku podpisu tylko jednego rodzica/opiekuna prawnego należy dołączyć dokumenty urzędowe uzasadniające brak podpisu drugiego przedstawiciela ustawowego/opiekunka prawnego (np. odpis aktu urzędu stanu cywilnego, wyroku lub postanowienia Sądu). Brak podpisów może skutkować wykreśleniem dziecka/dzieci z listy rezerwowej.

Uzupełnione Karty Uczestnika Kolonii należy odesłać do 2 czerwca 2017 r. na adres:
KOMPAS
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk
Karta Uczestnika Kolonii Wakacje z Biedronką 2017

Powyższe dane adresowe znajdziesz również na górze pierwszej strony Karty Uczestnika Kolonii. Karty, które dotrą pod wskazany wyżej adres po 2.06.2017 r. nie będą brane pod uwagę.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu zostaną wysłane listownie najpóźniej na 14 dni przed
rozpoczęciem każdej z kolonii.

Przypominamy, jeżeli przed rozpoczęciem kolonii z jakichkolwiek przyczyn rodzic zrezygnuje z udziału dziecka w koloniach, jest zobowiązany niezwłocznie poinformować o tej decyzji organizatora dzwoniąc pod numer: (58) 303-18-78 lub wysyłając maila na adres: biuro@kompas.pl. W przypadku braku informacji o rezygnacji dziecka/dzieci z uczestnictwa w koloniach, pracownik powinien liczyć się ze zwrotem całości kosztów niewykorzystanych kolonii. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w trakcie kolonii pracownik będzie zobowiązany do zwrotu pozostałej niewykorzystanej części kosztów kolonii. Pracodawca może zwolnić pracownika z zapłaty pozostałej niewykorzystanej części kosztów w sytuacji, gdy wcześniejszy odbiór dziecka z kolonii został spowodowany przypadkami losowymi (np. choroba dziecka, złamanie ręki czy nogi przez dziecko, wydarzenie losowe w domu).



Tak wiadomosc dostalam na razemwjm !Moje dzieci na liscie rezerwowej!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo