Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złodziej
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-25, 12:11   

Mnie irytuje, że kierownicy chcą w ogóle słuchać plotek, donosów, czy od pracowników, czy klientów na temat pracownika, wg mnie to nieprofesjonalne i nie służy zespołowi, jeden drugiemu wtedy podkłada świnie, by się 'czymś wykazać' przed kierownikiem, żałosne, ale może dla kiero wygodne mieć takich konfidentów, co zapunktują czyimś kosztem... ale jakie to niskie i w sumie jak świadczy o kiero, ze wlasnego zdania sobie nie wyrabia tylko daje sobą manipulować donosicielom
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
artek837 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-28, 20:47   

Idealny kandydat na zastępce kierownika:)
Pomyśl o tym,droga przed Tobą otwarta:)
  Ocena JMP: 1/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-28, 21:58   

ja też bym nie chciał pracować z osoba, która kiedyś kradła. druga szansa ? może ale nie w tej firmie bo złodziejstwo jest zaraźliwe. Do tego jak ujawni się na sklepie kasjera/kierownika złodzieja to już się kończą przyjemności, skrupulatne sprawdzanie kierowników zmian poprzez grzebanie w systemie z kwotą utargu (tak to prawda) czy aby ktoś nie przytuli nadwyżki, do tego częste naloty ochrony czy też kr by sprawdzać paragony i wszystko co się z tego przybytku wynosi ze sobą. monitorowanie każdego waszego ruchu na kasie, wózki kontrolne z większym natężeniem. podkładanie świń itd itd. ktoś kto ma czyste sumienie ma to w cztterech literach, ale niektórzy "wrażliwcy" mogą mieć z tym problem i bardzo to bardzo by im to nie pasowało. pamiętajcie to że ochroniarz jest dla Ciebie miły i uprzejmy to nie znaczy, że nie ma cichego rozkazu wyłapywania wpadek. jak to każdy wie biedronka zgania na leniwych ochroniarzy, że nie łapią złodziejów, a ochrona na kasjerów że przepuszczają wózki, koło się zamyka.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
luisaraujofack

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2017-04-29, 16:19   

brodacz1989 napisał/a:
skrupulatne sprawdzanie kierowników zmian poprzez grzebanie w systemie z kwotą utargu (tak to prawda)

ciekawe rzeczy piszesz możesz rozwinąć temat?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-29, 16:38   

proszę nawet na własnym przykładzie go rozwinę, 5 transakcji na mojej kasie z czego trzy płacone kartą, utarg jakieś niecałe 200 złotych, rozliczam się na plus 50 złotych, sprawdzam kamery może się walnąłem, nic z tych rzeczy. kasa na plus jest więc wykazuję, robili to i z kasjerami nawet na wyższe kwoty w szczególności z tymi co mieli utargi w granicach 500 złotych bo byli tą ostatnią kasą i praktycznie nie siadali.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-01, 18:30   

brodacz1989 napisał/a:
proszę nawet na własnym przykładzie go rozwinę, 5 transakcji na mojej kasie z czego trzy płacone kartą, utarg jakieś niecałe 200 złotych, rozliczam się na plus 50 złotych, sprawdzam kamery może się walnąłem, nic z tych rzeczy. kasa na plus jest więc wykazuję, robili to i z kasjerami nawet na wyższe kwoty w szczególności z tymi co mieli utargi w granicach 500 złotych bo byli tą ostatnią kasą i praktycznie nie siadali.


czy ja cię dobrze rozumiem? jest wszystko ok, a ktoś w kompie zmienia, wychodzi, że kasjer ma 100zl za dużo, raport, nerwy, a wszystko ustawione? i czemu miałoby to służyć?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-01, 22:23   

MalaAsia napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
proszę nawet na własnym przykładzie go rozwinę, 5 transakcji na mojej kasie z czego trzy płacone kartą, utarg jakieś niecałe 200 złotych, rozliczam się na plus 50 złotych, sprawdzam kamery może się walnąłem, nic z tych rzeczy. kasa na plus jest więc wykazuję, robili to i z kasjerami nawet na wyższe kwoty w szczególności z tymi co mieli utargi w granicach 500 złotych bo byli tą ostatnią kasą i praktycznie nie siadali.


czy ja cię dobrze rozumiem? jest wszystko ok, a ktoś w kompie zmienia, wychodzi, że kasjer ma 100zl za dużo, raport, nerwy, a wszystko ustawione? i czemu miałoby to służyć?


Miałoby to służyć sprawdzeniu czy ktoś sobie tych 100 zł nie przytuli.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-01, 23:48   

patogen123 napisał/a:

Miałoby to służyć sprawdzeniu czy ktoś sobie tych 100 zł nie przytuli.


kasjer? licząc przy kiero i kamerze?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-02, 13:47   

MalaAsia napisał/a:
patogen123 napisał/a:

Miałoby to służyć sprawdzeniu czy ktoś sobie tych 100 zł nie przytuli.


kasjer? licząc przy kiero i kamerze?


A czemu nie kierownik na spółkę z kasjerem?

I liczenie przy kamerze nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo skoro wychodzi 100 zł za dużo to brak tych 100 zł nie powinien nikogo na górze zainteresować.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo