Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WYPOWIEDZENIE
Autor Wiadomość
lotka5824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 6
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 22:20   

Hej.Czy ktoś wie co mam robic jeżeli firma nie ma dla mnie stanowiska pracy.Przyniosłam zaświadczenie że do 5 kg mogę dzwigac a na zwolnienie dalej nie mogę iśc bo wszystko wykorzystałam.182 dni zwolnienia lekarskiego +12 miesięcy rehabilitacyjnego.Lekarz zakładowy nie dał mi pozwolenia na pracę z powodu przeciwskazań zdrowotnych że jestem niezdolna do wykonywania pracy na określonym stanowisku
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 23:17   

Poszukać takiej pracy gdzie nie będziesz musiała dźwigać?
  Ocena JMP: 6/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-24, 00:09   

Szukać innej pracy
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
lotka5824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-31, 07:59   

Łatwo powiedziec szukac innej pracy.Ale jak ktoś może trochę siedziec i trochę stac to jakiej ma szukac w jakim zawodzie jak całe życie był kasjer sprzedawca?Bo biodra ma rozwalone,kolana i kręgosłup.Może ktoś podpowie w jakim zawodzie można by było szukac.Napewno nie sprzątanie bo to jeszcze gorsza praca niż spożywka.Proszę o jakieś podpowiedzi.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-31, 08:46   

lotka5824, dobry pomysł i własna działalność , nie będzie to na początku ani łatwe ani zbyt dochodowe ale zawsze coś i będziesz nadal aktywna zawodowo :) , poszperaj w necie , tam można coś podpatrzeć lub się zainspirować ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-31, 11:56   

lotka5824 chciałaś odpowiedzi dostałaś ją. Znaleźć taką pracę gdzie nie musisz dźwigać. Portier? Kontroler jakości? Call center? Nie wiem ile masz lat ale są programy unijne prowadzone przez pup że człowiek może się przekwalifikować.
Nikt nie będzie ci szukał zawodu bo nikt nie zna twoich preferencji zawodowych i możliwości podjęcia takiej pracy. Sama musisz pomyśleć nad czymś ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
lotka5824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-31, 21:15   

Mam 38 lat.Zawsze lubiłam prace w spożywczym.Od 15 roku w handlu pracuje i trochę sobie nie wyobrażam żebym miała zawód zmienic.Będzie ciężko ale jakoś dam radę,na własną działalnośc to przejśc nie mam zamiaru.Może pójdę pracowac w cukierni?zobaczymy-pomyślimy.Najbardziej mi zależy coś takiego znalezc na dłużej a nie skakac z kwiatka na kwiatek.Bardzo dziękuję wam za podpowiedzi. :)
 
     
ula b 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-02, 16:18   

Zjednej strony masz szczęście ,że pozwolili ci chorować tak długo. Ja dostałam rozwiązanie umowy po 3 mies. rehabilitacyjnego. Jak chciałam się ponownie zatrudnić po kolejnych 3 mies. to usłyszałam że chce wrócić tylko po to żeby znowu iść na L4.NIGDY WCZEŚNIEJ NIE CHOROWAŁAM ,ŻADNEGO l4 NIE MIAŁAM. Taka super rejonowa się trafiła ,że nawet ks nic do powiedzenia nie miała. Znajdziesz sobie pracę napewno,a może jakąś grupe udałoby ci się dostać. Aha,pracowałam 6 lat
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-02, 17:05   

ula b może byłaś niewygodnym pracownikiem? może nie chciało ci się pracować? może tylko na kasie siedziałaś? Może dlatego cię zwolnili że po prostu się nie nadawałaś do dalszej pracy.
Jaki powód podał pracodawca przy rozwiązaniu umowy? Miałaś już umowę na czas nieokreślony więc musieli podać powód.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
ula b 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-03, 19:38   

Miałam umowę na stałe,na kasie siedziałam rzadko ,przeważnie działałam na sklepie.Zawsze wszystko było dobrze. Rozwiązali ze mną umowe a przyczyna to długa absencja. Chorowałam przez 182 dni,a potem byłam na świadczeniu rehabilitacyjnym ,które dostałam na 6 mies. już po upływie 3 mies. przysłali mi rozwiązanie umowy.Zwolniła mnie KR,która dopiero zaczynała pracę na tej funkcji i nigdy nawet mnie nie widziała.Nieoficjalnie wiem,że mówiła ,ze chce wrócić do pracy tylko po to żeby znowu iść na L4,a o moich niektórych koleżankach mówiła że nadają się do muzeum bo przecież 40 latki to już staruchy. Moja KS zawiodła mnie bo mogła bardziej zawalczyć a ona sama się troche bała o siebie. TO NIE TAK ,ŻE NIECHCIAŁO MI SIĘ PRACOWAĆ. Przez rok nie chorowałam na katar a na nowotwór ,i stąd chyba obawy o dalszą moją nieobecność.Pracuję już gdzie indziej ,ale chciałabym wrócić do pracy w bieronie,mam nadzieję,że mi się uda
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-03, 21:21   

ula b, po co , dlaczego chcesz wrócić ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-03, 21:30   

Bo o dziwo istnieją ludzie którym ta praca się podoba ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 11:29   

praca fajna ale system biedronki zjebany
 
 
     
ula b 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-04, 20:46   

Chciałabym wrócić bo zarobki jednak są nienajgorsze, w tej chwili pracuje w polo i najniższa krajowa to jednak troche mało i może też troche żeby pokazać tej młoder kr ,chociaż ma już inny rejon ,że jednak do czegoś się mimo wszystko. Jeżeli się nie uda nie będę rozpaczać ale będę próbować. Szczerze to jak czytam i słyszę co się dzieje to mam wątpliwości
:)
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-05, 04:00   

ula b, spróbuj, ja przyszlam po 7 latach pracy w innej firmie do biedronki i nie żałuję :)
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo