Nasza Biedronka.pl Strona Główna Nasza Biedronka.pl
Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach
Autor Wiadomość
MimiWMini

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-25, 10:08   

Ja też mam problem z zaświadczeniem.Być może do niewielkich pożyczek wystarczy druk z OHR ,ale przy hipotece nikt nie chce na to spojrzeć nawet ;/ Składam w 2 bankach (PKO i WBK) i obydwa wymagają zaświadczeń na swoich oryginalnych drukach.
KR powiedział ,że nie jest księgową i wypełniać tego nie będzie.Nawet nie miałam okazji zapytać co mam w takim razie zrobić,bo jestem na urlopie i rozmowa była z zks.Poradzcie co robić ,bo czas mnie nagli.Jestem w miarę świeżym pracownikiem i zagubionym jeszcze w biedronkowych procedurach odnośnie dokumentów.Prosić KS o wysłanie pocztą wewnętrzną ?Najpierw zadzwonić ? Jak tak to gdzie, do kogo ? Kadry,BOP ?
Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki,a zwłaszcza za te ,które będą pochodzić od osób ,które na "świeżo" to załatwiały.

marta1 

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-25, 13:29   

jeżeli przeczytałaś temat to wiesz że wszędzie jest inaczej , niby jedna firma ale podejście inne w każdym przypadku , banki też mają różne wymogi , w jednym wystarczy jeden papierek w drugim potrzebujesz całą teczkę , skoro już wiesz że twój KR to nie "księgowa" radziłabym zadzwoń do kadr i wytłumacz paniom o co chodzi , że to bardzo ważne i czas nagli jak trafisz na osobę kompetentną i ludzką to myślę że nie będzie problemu :)

#gregor 

Stanowisko:
z-ca kierownika

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-26, 10:56   

Z własnego doświadczenia wiem, że zarówno PKO jak i Pekao akceptują zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na drukach stworzonych przez kadry. Tylko muszą być na nich zawarte wszystkie dane, które są na ich własnych drukach.
Trzeba zeskanować do e-teczki zaświadczenie o zarobkach, które dał ci bank. Zapisać je jako "Konto bankowe" i po tygodniu powinnaś mieć w domu zaświadczenie wysłane z kadr.
Chyba rok temu KR w DC16 na jednym ze spotkań dostali zakaz podpisywania jakichkolwiek dokumentów o zarobkach, które nie są stworzone przez nasze kadry. Podejrzewam, że takie samo polecenie dostali rejonowi w całej Polsce.
  Ocena JMP: 7/10

MimiWMini

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-30, 17:12   

marta ,gregor bardzo dziękuję.Napiszę jak ja to zrobiłam ,bo może komuś się przyda.Zadzwoniłam do regionalnego specjalisty ds personalnych.Na oryginalnych drukach nie wystawiają,ale jak napisał gregor dostosowują infomacje zawarte w zaświadczeniu do wymogów konkretnego banku.Moje druki poszły przez kierowce w nocy z poniedziałku na wtorek a już dziś dostałam polecony z zaświadczeniami :brawo:

~Near

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 13:32   

Hejka, a orientuje się ktoś może ,czy mogę wysłać list na adres biedronki (Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn) z prośbą o wystawienie mi zaświadczenia o zarobkach?? Czu muszę lecieć do "mojej" biedronki?? Lub ewentualnie wysłać taki sam list do mojego miejsca zatrudnienia?? Nie muszę tam iść osobiście prawda?--- sorki za głupie pytania w razie czego, ale dla mnie są one jak najbardziej istotne ;)
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

~kendzirko 

Stanowisko:
kierownik sklepu

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 13:50   

Wystarczy,że zadzwonisz do Kadr z taką prośbą o wystawienie.

~Near

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 15:53   

A kadry to które to są? W sensie to ten główny nr do Kostrzyna (61 654 80 01)? czy jeszcze coś innego? Tutaj mam jeszcze jakiś nr do Biura Głównego w Warszawie (22 275 10 00) i nie wiem które to to...

kluq 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 18:11   

61 630 85 95 pod tym numerem załatwisz zaświadczenie, przychodzi pocztą za kilka dni.

~Near

Stanowisko:
kasjer

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-23, 18:55   

Super dzięki wielkie! :)

Odpowiedz do tematu