Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomóżcie...
Autor Wiadomość
co dalej

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 24
Wysłany: 2017-03-19, 21:31   Pomóżcie...

Witam wszystkich. Przedstawię moją sytuację. Otóż z dniem 31 marca wygasa moja druga umowa, nastepna od 1 kwietnia byłaby umową na stałe. Na czym polega problem? Otrzymałam propozycję pracy, w której są wyższe zarobki, premia kwartalna w wysokości 500-800 zł, wolne niedziele, 2 soboty w miesiącu wolne, czyli wolne w miesiącu dwa weekendy, a pozostałe dwie soboty są pracujące od 6 do 14. pracy fizyvcznej też mniej niż u nas. Marwi mnie jedna sprawa - gdybym u nowego pracodawcy zaszła w ciążę jak będzie wyglądać moja sytuacja? W nowej pracy pierwsza umowa na miesiąc, druga na 3 a trzecia na trzy lata. Zmieniać pracę czy zostać w "Biedronce" ze względu na poczucie bezpieczeństwa i stabilizację? Co byście zrobili na moim miejscu? proszę opodpowiedzi. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)
 
     
jagienka

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 21:52   

Nawet się nie zastanawiaj tylko zmieniaj :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 21:54   

na Twoim miejscu ? nie planowałabym ciąży przez kilka miesięcy ;) i korzystałabym z oferty skoro to tak pięknie wygląda , jedyne co mi się nie podoba i nie zgadza to te umowy a reszta jest super :) , wiesz ilu forumowiczów Ci teraz zazdrości ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
Ostatnio zmieniony przez marta1 2017-03-19, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 21:59   

co dalej, uciekaj z biedry jak szansa :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-19, 22:01   

Umowa na stale to trochę złudne poczucie bezpieczeństwa, bo jeśli będą chcieli to i tak zwolnią. W przypadku ciąży, jesteś chroniona od samego początku, więc Cię nie zwolnią. Nie ma nad czym się zastanawiać ;)
 
     
Kasia19900

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 1
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 23:06   

Nie zmieniaj pracy, dostaniesz umowe od 1kwietnia bedziesz chroniona jak planujecie powiekszyc rodzinke wiec to duzo miec umowe na czas nie okreslony u tamtego pracodawcy nie wiadomo jak pojdzie Ci po miesiacu ja bym nie rezygnowala z biedronki :) Pozdrawiam
  Ocena JMP: 4/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 23:09   

Z prawnego punktu widzenia nawet jeśli w nowej pracy zajdziesz w ciążę i tak pracodawca musi przedłużyć Ci umowę do dnia rozwiązania (czyli do dnia porodu).

Rozumiem, że Biedronka i umowa na czas nieokreślony jest pewną namiastką stabilizacji, ale czy warto? Wolne weekendy to jednak komfort psychiczny.

Ja osobiście w niedzielę często idę do pracy ze szklistymi oczami, wiedząc, że spędzę tam 12h, a inni w tym czasie mogą posiedzieć z rodziną przy kawie lub pochodzić po sklepach i powk.... takich jak ja siedzących na kasie.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-19, 23:35   

Biurowa, w niedzielę ludzie spotykają się w Świątyni- a biedronka w sam raz to odpowiednia świątynia do spotkań rodzinnych zwlaszcza w niedzielę :rool:
co dalej, jesli jesteś pewna tych warunków to się nie zastanawiaj :)
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-20, 10:40   

Dziewczyno uciekaj z tej zajebistej firmy. Mając taką ofertę poszłabym bez zastanowienia !!
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-20, 10:55   

też bym odeszła
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
~Ola_196 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Lis 2016
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-20, 17:17   

Ja też bym odeszła gdybym coś lepszego znalazła :)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-20, 20:15   

Byłem w Lidlu (Warszawa) na rozmowie, zastępca 3800 brutto, ale bez zadnych premi, sklepy ogromne. Ostatnimi czasy w biedronce nie chce się żyć, ale czekam co przyniesie kwiecień ;) Nadal wierze.
Jeżeli ktoś wie że będzie mu gdzieś lepiej niech ucieka, szkoda nerwów na Portugalczyka ;)
Życzę siły i powodzenia.
 
     
Kamilek66666666 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Lubartów
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-03-20, 20:32   Re: Pomóżcie...

co dalej napisał/a:
Witam wszystkich. Przedstawię moją sytuację. Otóż z dniem 31 marca wygasa moja druga umowa, nastepna od 1 kwietnia byłaby umową na stałe. Na czym polega problem? Otrzymałam propozycję pracy, w której są wyższe zarobki, premia kwartalna w wysokości 500-800 zł, wolne niedziele, 2 soboty w miesiącu wolne, czyli wolne w miesiącu dwa weekendy, a pozostałe dwie soboty są pracujące od 6 do 14. pracy fizyvcznej też mniej niż u nas. Marwi mnie jedna sprawa - gdybym u nowego pracodawcy zaszła w ciążę jak będzie wyglądać moja sytuacja? W nowej pracy pierwsza umowa na miesiąc, druga na 3 a trzecia na trzy lata. Zmieniać pracę czy zostać w "Biedronce" ze względu na poczucie bezpieczeństwa i stabilizację? Co byście zrobili na moim miejscu? proszę opodpowiedzi. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)


Poproszę o namiar do tej firmy :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo