Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wredna kierowniczka
Autor Wiadomość
cheesteerrr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lut 2016
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 04:41   

Jedna zks poszła na wojne z tą zks co pisałam o niej na górze. Całkiem przypadkiem zmienia sklep, gdzie nikt nie pracował dłużej niż pół roku, bo się zwyczajnie nie da. Biedna spłakana, wczoraj całe 12h szloch. :( Więc jeśli starym pracownikom KR robi takie cyrki to co ze świeżaczkami jak ja? Od razu powiem, że nikt nie ma zamiaru tego nigdzie zgłosić, bo strach o etaty.

Jak żyć?
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 09:13   

Boże. Przestańcie zachowywać się jakby biedronka była jedynym pracodawcą na świecie. Przestańcie zachowywać się jak biedne owieczki, skazane na jedna łąkę. Weźcie się w garść i przestańcie pozwalać tak się szmacić. Czasami mam wrażenie, że niektórzy po prostu lubią cierpieć za miliony, a biedronka jest doskonałym miejscem udręczenia. KS, ZKS, czy KR to tylko ludzie, nie zjedzą was. Jak można dać się tak zaszczuć? I tylko nie mówicie mi, że w waszym mieście tak strasznie ciężko jest o pracę... Co drugi post o tym, jaka ta biedronka jest straszna i wykańcza psychicznie, ale jednak dalej siedzicie, bo na co będziecie narzekać jak nie daj Boże, uda się znaleźć lepszą prace...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 10:19   

Larrikol, zgadzam się w 100%, na dodatek nasz rynek pracy wygląda teraz tak że to firmy biją się o pracowników a nie na odwrót, po prostu tacy ludzie to masochiści

Gdzie wasza godność ja się pytam?
  Ocena JMP: 6/10
     
cheesteerrr 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lut 2016
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 20:25   

Jak nie o mieście to o czym? Małe, sklepy szukają "merczy", nawet elektryk na budowie z doświadczeniem pracuje na śmieciówce, bo nikt nic innego nie chce dać. Nikt się nie wychyla. Dziewczyna z 10 lat pracowała w jednym miejscu. Jedna zaczęła się odzywać, stawiać no i skończyło się jak się skończyło. Zbyt sarkastycznie napisałam poprzedni post, nie robię z siebie ofiary (odnośnie "świeżaczków itp.). Fajnie, że chociaż Wy/Ty macie/masz swój rejon w garści. ;) Napisałam ten post również po to, aby uwypuklić sylwetkę zks, bo niektórzy pisali, że ona może i dobrze pracuje i kieruje zmianą, a Nam się wydaje, że Nami pomiata.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-20, 09:38   

Jeżeli kogoś satysfakcjonuje praca w handlu, to wbrew pozorom nie tylko Biedronka daje umowę o pracę ;) Jej największy rywal-Lidl- również to oferuje,Piotr i Paweł, Alma, Auchan, Tesco czy Carefour- tam wszędzie są umowy o pracę, jeśli nie jest zatrudnionym się przez agencję zewnętrzną :) Cześć firm zamujących się sprzedażą odzieży lub kosmetyków rowież oferuje umowy o prace standardowo.

Jeżeli ktoś mieszka w dużej bądź średniej aglomeracji, to naprawdę nie rozumiem dlaczego tak kurczowo trzyma się Biedronki, zwłaszcza jeśli dochodzi o takiego zachowania jak opisane powyżej. Problem mają jedynie pracownicy małych i jeszcze mniejszych miejscowości, o wysokim bezrobociu- ale wtedy we własnym interesie jest całą uciskaną ekipą złożyć odpowiednie zawiadomienie do PiP oraz uzgodnić wersję wydarzeń, żeby nie było że jak dojdzie co do czego to "nieeee, kierowniczka czasem ma zły humor, ale ogólnie to złota kobieta jest!".
Zmiany same nie nastąpią, od jęczenia jeszcze nic się nie poprawiło .^. Jeżeli ktoś nie wie, jak zabrać się do załatwiania sprawy z PiP, to z pewnością związki zawodowe pomogą w tej kwestii.
  Ocena JMP: 6/10
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-21, 17:37   

Larrikol napisał/a:
Boże. Przestańcie zachowywać się jakby biedronka była jedynym pracodawcą na świecie. Przestańcie zachowywać się jak biedne owieczki, skazane na jedna łąkę. Weźcie się w garść i przestańcie pozwalać tak się szmacić. Czasami mam wrażenie, że niektórzy po prostu lubią cierpieć za miliony, a biedronka jest doskonałym miejscem udręczenia. KS, ZKS, czy KR to tylko ludzie, nie zjedzą was. Jak można dać się tak zaszczuć? I tylko nie mówicie mi, że w waszym mieście tak strasznie ciężko jest o pracę... Co drugi post o tym, jaka ta biedronka jest straszna i wykańcza psychicznie, ale jednak dalej siedzicie, bo na co będziecie narzekać jak nie daj Boże, uda się znaleźć lepszą prace...


Dokładnie popieram w 100%, ja sie nie dałem i nie raz nawet z KR reke sobie podajemy jak przyjeżdża.

Z kierownikami dobrze się pracuje także, ja nie moge na nic narzekać. Jest jak jest ciezko bo wiadomo, miksy, pełne itp ale w takim towarzystwie to chce sie pracowac :)
 
     
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-01-08, 16:34   

warto zglaszac do bop skarge na kierowniczke sklepu ktora wyzywa pracownikow poniza robi nazlosc?to tak w skrocie?jak to wyglada w biedronce?
 
     
konrado 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Cze 2013
Posty: 21
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-09, 12:23   

Jako klient?
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-10, 17:58   

źle się dzieje i u mnie z KS...przeczytałam wszystkie posty i ..........do niczego nie doszłam,chyba tylko do tego,że jednak warto powiedzieć prawdę....mam jednak świadomość,że jeśli będę w tym sama(bo inni wiadomo,strach o etat),to nie wiem dla kogo niekorzystnie się to skończy....z drugiej strony świat rzeczywiście na biedronce się nie kończy i chyba warto zaryzykować i mieć wreszcie podniesioną głowę!
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
~Elfenomeno90 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 18:26   

nie jaki klient jako pracownik sklepu warto zglosic skarge na kierwonika ktory stosuje mobbing wobec swoich pracownikow?wyzywa nas poniza robi ciagle nazlosc? jak to bedize wygladalo zloze skarge i co dalej?
 
     
@amelka99 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Wrz 2012
Posty: 145
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-12, 08:37   

Elfenomeno90 napisał/a:
nie jaki klient jako pracownik sklepu warto zglosic skarge na kierwonika ktory stosuje mobbing wobec swoich pracownikow?wyzywa nas poniza robi ciagle nazlosc? jak to bedize wygladalo zloze skarge i co dalej?


U nas jest na rejonie Kierownik ds.personalnych i to on zajmuje sie wszystkimi takimi sprawami . Jego numer tel. "wisi" na tablicy ogloszen . Jak zlozysz skarge to przyjedzie i bedzie rozmawial z wszystkimi pracownikami .
_________________
”Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie!”
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2017-01-12, 19:50   hehe

daj sobie spokoj nigdzie nie zglaszaj my zglosilysmy efekt ks zostala 12 osob poszlo w pizdu lacznie z zastepcami dzisiaj nastepne 3 wypowiedzenia same nowe na sklepie pracuja gora pol roku szefostwo nie widzi problemu bo ks dobry to taki co( nie bede sie brzydko wyrazac) pracownika pozdrawaim nastepna na wypowiedzeniu :nie: :szczena:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-13, 07:27   

Wszystkie wypowiedzenia sa do podwazenia w Sadzie Pracy. Walczcie o swoje. Swiadkow raczej nie zabraknie. Polityka firmy taka jest zwolnic tych co za duzo gadaja. Potrafia nawet odczekac i zwolnic po jakims czasie
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2017-01-13, 18:51   

hej tu nie chodzi o to ze firma zwolnila tylko ze firma broni takie osoby jak ks a dziewczyny powiedzialy dosc same sie pozwalnialy nawet teraz jak przychodza nowe popracuja i w pizdu sie zwalniaja nikt nie wytrzymuje po za lizusami ale tych jest garstka sklep wysoko obrotowy a pracujesz 1+1 alo 1+2 masakra ale coż winna zawsze gdzie indziej bo łamagi bo zle pracuja bo sa nie wydajne a kr wierzy ks mam juz dosc na biedrze swiat sie nie konzcy
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-15, 01:35   

dobre stwierdzenie-na biedronce świat się nie kończy-jak się ktoś męczy,cierpi-zwalniać się-szukać swego szczęścia w życiu i przede wszystkim świętego spokoju
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo