Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zz-biedronka
2017-01-12, 15:14
prezydium zz
Autor Wiadomość
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
Wysłany: 2017-01-10, 10:52   prezydium zz

może zamiast zajmować się tematem kto jeszcze pracuje lub nie skoro na uwadze jest troska i wiedzą ludzi to pan przewodniczacy zz solidarność wyjaśni jak to się dzieje ze ludzie są zwalniani mimo że są w zz pan przewodniczący ich nie uprzedza nie rozmawia..jak to się stało o ze o ludziach których mówił ze współpracują z pracodawcą na szkodę pracownikom teraz tworzy nowy skład prezydium juz mu to nie przeszkadza...jak to się stało ze z poprzedniego prezydium aż jeszcze dwoje pracuje(kwestia pew nie czasu)a reszcie pomógł się zwolnić albo inna kwestia jak to jest jak podpisuje się papier bez wiedzy innych jak np te o prochach w bólach gdzie cześć pracowników ich nie dostała następnie się wypiera ze nic nie podpisał a potem gdy wychodzi na jaw ze jednak i lata z kwiatkami do dyrekcji i przeprasza albo co się stało z 150 milionami zfss o ktorych zwrot mieliśmy walczyć w sadzie tylko do rozprawy nie doszło bo się pan bal..albo o plotkach które pan rozsiewa albo o tym jak na bezsensowne przejazdy marnuje sie składki ludzi...o tym może by tu napisac
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 6 DOWN
Wysłany: 2017-01-10, 11:45   

Nie będziemy się zniżać do Pani poziomu kultury.
Proszę sobie przypomnieć wykonanie połączenia telefonicznego w dniu 24.11.2016r. po godz.19.00 do pewnej osoby. z po za KZ. Bo ktoś nie ma świadomości co było tematem w tej rozmowie.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-10, 15:01   

KOD tez tak odpisuje ze się nie będzie tłumaczyłatwo..pomijając fakt ze nie mam pojęcia o jakiej rozmowie pan wspomina to zauważam ze jak juz dotyczyła ona prywatnych spraw pana działania dotyczą wszystkich członków zz i są na ich szkodę .po za tym co tu dużo mówić o poziomie jak na forum wyciągamy prywatne rozmowy a na temat pana prywatności mogę powiedzieć duzo tylko w g...taplac się nie będę
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-10, 15:35   

Hehe dobre ;) czyli jednak ZZ nie są takie święte jakby to mogło by się zdawać no ale w Polsce żyjemy i każdy robi żeby sam miał dobrze ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-10, 16:51   

u góry miało być o progach w bonach a nie pro hach w bólach he he
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 13:42   

Wszędzie gdzie jest choć zalążek władzy nie ma mowy o świętości więc nie ma się co dziwić.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 14:38   

Coś w tym wszystkim jest. Pan Piotr A. Nie chciał mieć innego moderatora w swoim dziale więc Bartosz mi zdjął moda w tym dziale. Więc to co piszecie będzie kontrolował on teraz. Dział i tak będę miał pod lupą i czy przypadkiem posty nie będą ginąć które się komuś nie podobają. Ten post jest na temat i nie łamie regulaminu. Więc mam nadzieję że nie zniknie ale zrobię screen w razie w. Jeśli coś takiego bedzie miało miejsce proszę o pw to przekaże do admina. :boks:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 15:12   

Kazdy orze jak moze :szczena:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 16:39   

DarkSide, ja myślę że od tej pory nie będzie co kasować bo nikt nie będzie tu pisał , każdy kto uważnie śledził ten dział i potrafił obiektywnie ocenić ostatnie wydarzenia zauważył że związki nie ważne które pokazały swoje drugie dno albo pisząc inaczej : osoby ze związkiem lub bez związku pokazały swoją drugą twarz . Zgadzam się z tym co napisał kluq , przykre jest to , jedyne czego będzie tu teraz brakować to rzelna informacja ale co tam przecież jest wszechobecny fb :D .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-11, 17:58   

marta1, nic dodać nic ująć :em29:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
3 UP 3 DOWN
Wysłany: 2017-01-12, 06:43   odp.

Jeżeli chodzi o moderatora, to nie miał prawa usuwać naszych postów, a jeśli chodzi o link zz-biedronka to tym hasłem dysponowały też inne osoby więc jako piotr.a nie usuwałem ostatnio postów. Moderator miał sprawdzić kto i z jakiego IP usuwał.
Jeśli chodzi o wypowiedz Pani Oliwietta która była członkiem Prezydium KZ, nie będę tego komentować bo różne rzeczy rozpowszechniała nawet od tego , że od JMP dostałem czerwonego Forda i za ugodę w sądzie z NSZZP ( koszty sprawy cywilnej nikt mi nie zwrócił szło z mojej kieszeni) dostałem 30 tyś zł . Ani jedno ani drugie nie widzę na koncie i w garażu. Plotka jest dobra ale trzeba mieć dowody.Warstwie językowej jak i formalnej wypowiedzi Pani, skłóca Pani członków Komisji Zakładowej wpływając w ten sposób na dezintegrację organizacji oraz trudności we wspólnym reprezentowaniu NSZZ „Solidarność” wobec pracodawcy.
Co do sprawy ZFŚS to kwotę Pani wygórowała i miała tą sprawą się zająć bo przewodniczący nie może wszystkiego brać na siebie, ponieważ ma inne sprawy otwarte i na tym musi się skupić, a kolejna sprawa pochłania czas. Są ważne i ważniejsze sprawy na dzień dzisiejszy.
Informacja dotycząca rezygnacji Pana Roberta.J była informacją zgodną nie naruszającą prawa ( jest osobą publiczną).

Temat uważam za zamknięty, koniec z pomówieniami, oskarżeniami i opluwaniem błotem.
Jeśli ktoś tylko tym żyje to nie się weżmie do roboty i zrobi coś dobrego dla polepszenia sytuacji na sklepach i w JMP. Pisanie anonimowo na forum, każdy potrafi ale stanąć oko w oko to już jest problem.

Temat Zamknięty.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-12, 13:08   

po pierwsze marki się panu pomyliły bo ten o którym była mowa i to nie przezemnie dalej w garażu stoi po drugie to są prywatnę wycieczki a ja wspominam o tych działaniach o których ludzie nie wiedzą a przez które mnie nie ma w prezydium bo zadociekliwa byłam ...

[ Dodano: 2017-01-12, 13:13 ]
i nie poruszamy prywatnych plotek bo tu i mam kilkunastu świadków nikt pana nie przebije i nie jest to miejsce na prywatne wycieczki ale na wytłumaczenie ludziom kto zgodził się by 500+wliczone się do dochodu i owszem .kto wpadł na pomysł by wnioski o zapomogi podpisywali kierownicy sklepów gdy często bedzie to batem na pracownika (nie mowie ze zawsze bo są i normalni kierownicy)kto podpisał system premiowy który nie bardzo jest na korzyść pracowników i tysiąc innych rzeczy jak np dlaczego finne zz solidarność są niejawne i dostęp do bilingu z konta ma tylko przewodniczący no i teraz pewnie skarbnik....pytan mnóstwo które nie dotyczą pana a ludzi i ich składek

[ Dodano: 2017-01-12, 13:28 ]
no i jeszcze co do rozprawy pomijam brednie o kasie ale skoro nie był pan winny zarzucano czynu to dlaczego ugoda.....podobnie jak z wspomniana sprawa z bonami najpierw się pan wypiera ze nic nie podpisał ze do sądu pójdzie walczyć o swoje dobre imię itp a potem się okazało ze jednak pana podpis jest na dokumencie i musiał jeździć przepraszać a inni musieli się tłumaczyć i prostować pana krotka pamięć i to są sprawy które dotyczą wszystkich bo dużo osób przez ten jeden podpis bonów wtedy nie ujrzalo za co pan publicznie do dnia dzisiejszego tych ludział nawet nie przeprosił
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-12, 14:10   

I zaczyna się. Temat nie jest zamknięty. A zamykanie nie jest rozwiązaniem bo powstanie nowy z pytaniami itp wiec skoro nikt niema tu do ukrycia nic to sensu zamykania nie widzę. :klotnia:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo