Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kary
Autor Wiadomość
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 12:13   

jan kowalski, powiem z doswiadczenia jeżeli taka osoba premie dostanie to nic sobie nie zrobi z popełnionego błędu ... po co zaglądac starac sie jak premia i tak będzie .... gdybyś był pracodawca spojrzałbys na to w inny sposób
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-17, 13:07   

Premia to nie wszysko, można ją dostawać i załapać przy okazji kilka nagan. A wtedy robi się już nieciekawie. Bo to już tylko jeden krok do zwolnienia. Co do doświadczenia to też już swoje mam, pamiętam czasy kiedy musiałem pisemnie wnioskować do KR premię dla kasjera... Ale wtedy premia nie była przyznawana z automatu jak teraz. I nie można jej było zabrać, tylko nie przyznać.
Wracając do tematu to powtórzę, nie znamy okoliczności więc nie oceniajmy od razu tak negatywnie pinoczeta ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-17, 14:20   

NIe popelnia bledow tylko ten, kto nic nie robi. Ale przymykac oko z kolei na ten sam blad u tej samej osoby? Ciezko uwierzyc, ze miala takiego pecha, ze akurat nie spojrzala wtedy kiedy miala kontrolny, a zawsze to robi. Moim zdaniem nie robi tego notorycznie, a dwukrotna wpadka tylko to poswiadcza. Żebym ja wpadla raz na kontorolnym, to nastepnym razem stanela bym na rzesach, a znalazlabym w koszyku wszystko. Wystarczy podniesc tylek ze stolka i widac cale dno.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 18:22   

Ja tylko wyraziłam swoją opinie co ja bym zrobiła będąc pracodawcą ... 1 raz oki zdarza sie ale za 2 razem konsekfencje muszą być
 
     
#kokosz 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 89
Skąd: z pierwszego piętra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 19:48   

ale przecież druga nagana, może spowodować że, zostaniesz zwolnionym z paragrafu 52, tym bardziej że, nagana za to samo,

co do karania podwójnie za ten sam wyczyn to, jest wiele takich przypadków w Naszej firmie, koleżanka moja wyłapała naganę na miesiąc przed końcem umowy na czas określony i co nie dostała kolejnej, czyżby przypadek??
 
     
DecadancE 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-17, 21:38   

hey ja dzisiaj właśnie zostałam wpisana w /pamiętnik/ pracuję trzeci tydzień, drugi raz siedziałam na 1-ce a nawaliłam przy czym? przy kolejkach. obejrzałam się za siebie luz 1 i 5 na chodzie. za 5 minut oglądam się a 5 nie ma a kolejki na pół sklepu szybko dzwonie na kasy a tylko wywołałam kz. Przychodzi babsko dzwoni po innych kasjerów a mnie do biura notatka mój podpis gadanie... po prostu zjebany dzień... ze łzami w oczach uśmiechałam się witałam kasowałam itd. nie usprawiedliwiam się ale jak pracownikowi który pracuje trzy tyg no czwarty leci można od razu takie coś?
zryte.
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-18, 01:42   

Ja dzisiaj kładę przekładkę na taśmie: "Zapraszamy do kasy obok" a klienci standardowo pchają się do kasy na oślep - byle tylko szybko, szybko, bo im się spieszy. Dwie osoby stały w kolejce i miały towar na taśmie, więc przekładka leżała za ich zakupami. Po czym podjechała kolejna Pani, więc mówię: "Zapraszam do kas obok". Na to Pan, który miał towar na taśmie zebrał go (była to tylko wódka) i wrzeszczy: "Co za kultura! Chamstwo!" A Pani do której mówiłem te słowa, przeszła normalnie do kasy obok i nie powiedziała nic. I później taki jeden z drugim wyśle skargę i po pracy :regulamin:
 
     
~jjzkbmpk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-28, 18:30   przepuscilam wode

Witam, siedzialam dzisiaj na 1 . Przepuscilam wode pani wylozyla zgrzewke wody na tasme na pytanie czy to jej woda pow,ze nie wydsje mi sie ze zle mnie zrozumiala w kazdym badz razie nie skasowalam tej wody bo myslalam ze to nastepnej klientki . Ta 1 pani zaplacila i gdy zaczelam kasowac 2 pania zaczelam,od wody przerzucilam ja na druga strone i ta 1 pani zabrala ja i poszla nie zdarzylam nic powiedziec i juz jej nie bylo poprostu mnie zatkalo i w zwiazku z czym nie skasowalam jej wgl ani na 1 ani na drugi paragon.Nikomu nie mowilam o tym czy moga to jakos sprawdzic i jakie sa konsekwencje ? Dodam ze wczoraj mielismy kontrole i kolezanka nie miala podpisanej coli i pow ze kasowala ja u mnie i bd sprawdzac na kamerach czy ona ja zaplacila i bd to sprawdzac prawdopodobnie od wczoraj do tylu czy moze to zauwazyc ochronoarz ?
  Ocena JMP: 9/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-28, 18:36   

jjzkbmpk, na kamerach to wyjdzie
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~jjzkbmpk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-28, 19:50   

Ale to ktos musialby patrzec dokladnie co kasuje od poczatku dnia .Bo to bylo kolo 13 . i pytalam jakie konsekwencje
  Ocena JMP: 9/10
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-28, 23:13   

Przecież na kamerkach nie widać co konkretnie było nabijane na dany paragon, więc jak miałaby wyjść afera z tą nieskasowaną wodą ?
Niepotrzebnie dziewczynę straszycie.
 
     
fochadelko

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-28, 23:49   

Widać co jest nabijane
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 00:14   

dokładnie widać a na kamerach nawet pokazuje się dokładnie co
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-29, 14:07   

Kamery są zsynchronizowane z kasami i na obrazie wyświetla się co jest nabijane na kasę. Chyba, że kamery są stare, to może być inaczej. Sama wiesz, jakie kamery macie nad kasą, na której siedziałaś. Pytanie tylko, czy komuś będzie się chciało to monitorować. Tak dokładnie zapis z kamer sprawdza się, jeśli coś się podejrzewa.
Dziwne, że aż tak Cię zatkało, że nie mogłaś do babki krzyknąć i zatrzymać. Teraz zostało Ci chyba siedzieć cicho i czekać na rozwój sytuacji lub nie.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-29, 16:29   

Za to można wylecieć z pracy bo to nic innego jak próba wyłudzenia. Nieważne że to przez pomyłkę. Na twoim msc bym od razu przekazał tą info do prowadzącego zmianę. Jeśli to wypatrzą na kamerach możesz mieć przez to niemiłą sytuację. I nie ważne że to była woda, batonik czy cukierek liczy się to że tak postąpiłaś i nikogo nie poinformowałaś o zaistniałej sytuacji ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo