Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe książki warte polecenia
Autor Wiadomość
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 22:02   

Joanna Chmielewska, Dan Brown, a ostatnio wpadła mi w ręce „My, dzieci z dworca ZOO”
Autor: Christiane F. Już jakiś czas temu słyszałam o tej książce, ale nie miałam okazji jej przeczytać. Polecam:Christane F. Jako dwunastoletnia dziewczynka zaczęła palić haszysz, mając trzynaście lat sięgnęła po heroinę...Wywiad rzeka z piętnastoletnią Christianą. Autorzy przedstawiają przerażający i przejmujący obraz narkomanii wśród młodzieży Berlina Zachodniego.
Ogólnie bardzo się mi podoba pomysł Firmy „Biblioteczka” można u nas kupić fajne książki i są tańsze niż w księgarni.
A czytaliście Jeździec Miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród Letni - Paullina Simons ? Ostatniej części nie mogłam dostać w Naszej biblioteczce i musiałam kupić przez Internet. Ale naprawdę wciąga.. Ogólnie uwielbiam ksiązki. Aha i jeszcze przesympatyczna Jane Marple oraz Herkules Poirot bohaterowie kryminałów Agatha Christie, czy nie są świetni..?
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
Wysłany: 2011-01-21, 16:45   

- Nicholas Sparks :) Jodi Picoult.
 
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
Wysłany: 2011-02-15, 19:09   

przeczytałem kiedyś MY DZIECI Z DWORCA ZOO super książka-chyba po latach po nią sięgnę -dzięki za przypomnienie tej lektury
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 19:14   

Proszę.. Ostatnio znajomy zasugerował mi pewną książkę.. Obiecuję, że jak przeczytam i będzie coś warta to zgłoszę ją na tym forum.. :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
Wysłany: 2011-02-15, 20:51   

biedronak napisał/a:
MY DZIECI Z DWORCA ZOO

Tę książkę czytałam chyba z 5 razy, i za każdym razem przejmująca. Polecam także "My, rodziece dzieci z dworca zoo". To są wywiady z rodzicami tych dzieci, tak samo wćiągające. A w tym temacie polecam również: "Ćpun", "Pamiętnik narkomanki"
 
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
Wysłany: 2011-02-16, 11:22   

tylko tego czasu brakuje na czytanie
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-03-16, 10:18   

Trudi Canavan -Trylogia Czarnego Maga # Gildia magów -Tom 1 Trylogii Czarnego Maga, Nowicjuszka -Tom 2 Trylogii Czarnego Maga , Wielki mistrz -Tom 3

bardzo, bardzo polecam jak ktoś lubi książki o magach,

recenzja
Jest to historia biednej dziewczyny ze slumsów, która pewnego dnia przypadkiem odkrywa że posiada potężną moc magiczną. Przez pewne wydarzenie ze świata nędzy dostaje się do świata czarów, bogactwa i luksusu, gdzie służący spełnią każdą jej zachciankę a moc magiczna zapewni jej poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jednak nowe życie okazuje się, że wcale nie jest takie słodkie, gdyż wraz z bogactwem obnażone zostają mroczne intrygi oraz waśnie i uprzedzenia jakie żądzą światem arystokracji. W samym środku całego ciągu zdarzeń znalazła się Sonea która nie dość że musi zmagać się z wyzwaniami jakie niesie ze sobą nauka panowania i władania mocą magiczną to jeszcze musi stawić czoła intrygom, złośliwym żartom i otwartej wrogości innych nowicjuszy uczących się władania magią oraz poważnemu niebezpieczeństwu, o którym w jej rodzinnym kraju nie wie nikt poza kilkoma osobami i nią samą.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Wladyslaw 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-21, 21:45   

Chmielewska jest nie do pobicia :) :aniol: :aniol:
_________________
pozdrowienia z Krakowa
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2011-03-22, 09:07   

"Dziewczyna w czerwonym płaszczyku "
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
awen

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-03-26, 16:39   

wszystko czerwone :)
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-03-26, 17:19   

Całe zdanie nieboszczyka-nie do pobicia teksty
 
     
awen

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-03-28, 19:07   

popieram,
lubię również serię o Janeczce i Pawełku.
 
     
kora.ra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-03-31, 22:16   

Lesio tez wymiata :) ))
i cala autubiografia Chmielewskiej jest swietna...
  Ocena JMP: 3/10
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
Wysłany: 2011-04-01, 09:08   

Ja Chmielewską w ogóle kocham,mogę czytać książkę któryś raz i ciągle się śmieję :em29:
 
     
kora.ra 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 26 Lip 2010
Posty: 17
Wysłany: 2011-04-01, 11:06   

ja tez tak mam... pamietam kiedys jechalam pociągiem i czytalam coś Chmielewskiej i chcąc nie chcąc co chwila się chichotałam :D ..jakos dziwnie się na mnie patrzyli :D
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo