Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wypisać się z ZZ?
Autor Wiadomość
Zenon P 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 13:53   

lenka32, chcałem kiedyś skorzystać z pomocy... sorry, przepływ informacji, jest taki jak pisałem kilka postów wyżej, poczytaj :) powiedziano mi, że moja prośba poszła wyżej, a ona wcale nie poszła, mało tego próbowano ten fakt przede mną ukryć. Skąd pewność że o tym związku mówię? Skąd ta pewność że mówię o Solidarności? -.-
Związków w Biedronce jak kwiatów na łące, ale żeby połączyć siły... Bardzo chętnie poszedłbym na jakieś zebranie, skonfrontować opinie ze stanowiska zks z opiniami kasjerów sprzedawców. Bo z tego co widzę u siebie w mieście, to zks w związkach jak na lekarstwo, a ks chyba wcale.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 18:00   

lenka32 napisał/a:
Nie wiem , kto Tobie negatywnie lajkuje wpisy. Dla mnie normalna wypowiedź. Logiczna. Ciekawa jestem , w którym jesteś związku zawodowym. Ale, jak zauważyłam w tym dziale lajkuje się na minus , oraz usuwa wpisy, na "nie" tylko wobec jednego związku. Może zadzwoń do przewodniczącej/przewodniczącego organizacji i dopytaj o szczegóły. Może jakieś nieporozumienie, albo po prostu ktoś Tobie coś , źle przekazał. U nas stosuje się zasadę wolności związkowej, jak ktoś coś zgłasza statut ma opcję rozstrzygania konfliktów, a MY wysłuchujemy każdą ze stron. A odnośnie ankiet , to tylko stosuje je Państwowa Inspekcja Pracy ,a o takiej kontroli byś zapewne wiedział. Związki zawodowe, są jak sklepy biedronka, wszystko zależy od ludzi , którzy nimi zarządzają. Pozdrawiam.
A odnośnie bycia niejawnym członkiem, nie daje to zbytnio ochrony przed zwolnieniem.Lepiej zainwestować w ubezpieczenie albo w tik-katki :)
lenka32 to jest dla Ciebie normalna , logiczna wypowiedź a już po kilku postach jest to wg Ciebie prowokacja , ciekawe dlaczego ?

[ Dodano: 2016-12-02, 18:06 ]
lenka32 napisał/a:
stonek52, Brawo Ty :) Prowokacja, i raczej dla kogoś , kto się zna ,albo jest w organizacji, ściema i podpucha.
nie znam się i nie jestem w organizacji , może to jest ściema i podpucha ale to Ty tutaj poczułaś się sprowokowana :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 18:16   

Zenon1- skąd wiedziałam ? Cztery związki , a tylko jeden o ktoeum można powiedzieć "kasa w PiS-du"- czyli akcja sprawdzam polityka za grube pieniądze ze składek. Marta1-cóż pierwsza wypowiedź była ok.Druga wypowiedź , i te o pismach... Oraz tekst , że zapraszano na demonstrację , czy pikiete. To rozbieżne informacje. Wiadomo o jaki związek chodzi Zenonowi. I dziwne są te informacje. Sprzeczne ze sobą.Pisma do przewodniczącej okręgowej, do " guru" itp.Albo ktoś Zoe podkłada jak pisał qweerty pod niego by pluł na zwiazwk , albo ktoś się nam nagle objawił jak gwiazda betlejemska i do tego jest częściej na forum niż w pracy. Ja akurat jedtem na przerwie.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 18:42   

skoro już wywołałaś qweertego , chociaż ja nie widzę związku bo po co ktoś miałby się pod niego podszywać , przecież on jest wyznawcą zz , tyle im poświęcił a że nie było mu ostatnio po drodze z "przewodniczącym" to inna bajka :) , a jeśli już być tak podejrzliwym jak Ty , to bardziej widzę podobieństwo i"związek" między Tobą a Robem ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 01:09   

marta1 myśl , co chcesz. Zauważ jedno. Nagle znowu , są tutaj ataki na związek zawodowy, na jaki można przeczytać między słowami. Nie wiem , czemu mnie z kimkolwiek identyfikujesz. Mnie , nie obchodzi związek , który ma tutaj oficjalny dział, chociaż niedługo będzie musiał się zapewne liczyć z naszym wspólnym stanowiskiem. Zgodnie z ustawą. A MY dla dobra pracowników, jesteś zgodni odnośnie wspólnego , wypracowanego stanowiska z każdą organizacją . Nie jesteśmy ani fanatykami,ani nagle nie będziemy potulnymi misiami. Jasno , prosto , niezmiennie. I na pewno z dużą kontrolą , kto do NAS wstępuje. Lepiej mieć 200 osób zamiast 1200 ale pewnych, prawda?
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 10:49   

Najlepiej to postawić na siebie a nie liczyć na kogoś.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 11:20   

biedronka1477 napisał/a:
Najlepiej to postawić na siebie a nie liczyć na kogoś.

Święte słowa bo tak niestety jest świat zbudowany ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Zenon P 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 17
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 11:32   

Lenka32, poczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi - tylko ze zrozumieniem i bez bicia piany :D napisałem "w PIS-du" bo jakbym to napisał tak jak wszyscy wiemy to pewnie by mnie zbanowano lub coś :D

I nie, to nie jest prowokacja ani atak na związek. To są wypowiedzi rozczarowanego, zawiedzionego działalnością związków pracownika Biedronki. Nie wiem kto to jest qwerty ani się pod niego nie podszywam.

Gdybym napisał że związki są super i uprawiał tu wazelinę to też byście węszyli prowokację? :D

[ Dodano: 2016-12-03, 11:36 ]
A po pracy i przed mam dużo wolnego czasu, bo jestem lekkoduch :D

Jak czytam te wasze teorie spiskowe to mam wrażenie że ktoś się tu za dużo ARCHIWUM X naoglądał :D
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 14:55   

Zenon P. "bez bicia piany" mówisz. ;) Może, łatwiej , gdybyś jasno napisał , który związek. Tak , między słowami wyraźniej. W sumie z 3 ujawnionych pracodawcy, dwa mogą protestować, a jeden organizował pikietę. Więc, wiadomo który pił herbatkę na mrozie w grudniu :) - jak pisał kostuch. Związki zawodowe jest jak dziewczyna, jak jedna jest ładna, ale Cię zawiodła, nie znaczy , że inne są złe. A , mimo wszystko bez względu na okoliczności ,związki zawodowe pomogły wielu osobom w sprawach indywidualnych . Nie zgadzam się z Włodarzem, gdyż ta pomoc indywidualna, wszystko co wynika z obowiązków konsultacji , od przeniesienia, degradacji do rozwiązania umowy ma sens. Ale, bywa tak , że właśnie te osoby , które odniosły "korzyści" z przynależności , na ogół nie opowiadają o tym publicznie. A kwestia , jak powinien działać związek, wydaje mi się ,że mamy wiele pomysłów, ale o tym wkrótce....... Mądry , uczy się na błędach innych.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 15:04   

Temat był o tym, jak wypisać sie ze związku. Mysle, że autor dostał jasną odpowiedz, więc można zakończyć bezsensowne dyskusje.
Nie rozumiem dlaczego każdy temat w tym dziale musi kończyć się na obelgach w stronę związku "S". Czy tak jest prościej bo tylko ich przedstawiciel figuruje tu nieanonimowo? Bo wiadomo na kogo wylewa się pomyje? Łatwiej, bo zza nicka nie widać, kto trzyma wiadro? Szybko co niektórzy zapominają o jasnych stronach, które mimo wszystko bywają i które jeszcze niedawno sami zachwalali.
Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby zauważyć różnicę w stylu wypowiedzi użytkowników Zenon P i qweerty, więc i tego tematu nie ma sensu ciagnąć. Za słabe to na prowokację, także dostrzec ją może chyba tylko ten, kto jej szuka. Proponuję ciepłą herbatkę, być może z wkładką dla relaksu i mniej lektury dziwnych portali, to i głowa ze spisków się oczyści :)
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 15:10   

Nie zauważyłam obelg. A Zenon P ma możliwość zadzwonić do swoich przedstawicieli , nawet tutaj ma numery. Po za tym Pan A, ma możliwość zamknięcia tematu, parę moich wpisów ,też kasował :) Także, Larrikol temat żyje, bo ma przyzwolenie oficjalnego moderatora. Więc wystarczy zamknąć. Pozdrawiam.
_________________
Ochrona, Pomoc, Zjednoczenie, Związek
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 15:12   

lenka32, obelga to nie tylko nazwanie kogoś wprost chu**m złamanym, czy idiotą.
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 15:19   

Ja ze swojej strony nie znalazłam obelg
https://pl.wikipedia.org/wiki/Obelga
_________________
Ochrona, Pomoc, Zjednoczenie, Związek
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 23:04   

Larrikol, uparta jesteś a pisałem Ci na pw coś w tej sprawie. No cóż...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Zenon P 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-06, 20:01   

Larrikol to przytocz te obelgi proszę. Ani razu nie użyłem nazwy związku o którym mówię. Tak ciężko pojąć że ktoś może mieć własne, niepochlebne zdanie na pewne sprawy? Czy ludziom którzy wypowiadają się o Biedronce jako dobrym pracodawcy też się zamyka tematy? Bo mają inne zdanie niż większość?

Lenka32 jeśli macie jakieś fajne pomysły faktycznie, to czekam na efekty. Może nawet zmienię zdanie gdy zobaczę ludzi z zapałem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo